Szko豉 podstawowa nr 1

e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pltel. (17)2243012

Organy statusowe

Nasza szko豉

Informacje

Nasi uczniowie

Archiwum

Strona g堯wna

"KA浴Y MISTRZ, BY KIEDY KANDYDATEM
KT紑Y SI NIE PODDA."




Podsumowanie sportowe - 2016/2017
Podsumowanie sportowe - 2015/2016
Sportowe podsumowanie roku szkolnego - 2014/2015
Sportowe podsumowanie roku szkolnego - 2013/2014
Osi鉚ni璚ia sportowe szko造 podstawowej nr 1 w 穎造ni - 2012/2013
Osi鉚ni璚ia sportowe szko造 podstawowej nr 1 w 穎造ni - 2011/2012
Sportowe podsumowanie roku szkolnego - 2010/2011
Sprawozdanie z dzia豉lnoci szkolnego ko豉 sportowego - 2009/2010



PODSUMOWANIE SPORTOWE
r. szk. 2016/2017

Dobieg ko鎍a kolejny rok szkolny. Ach, jak ten czas szybko "leci"! Wypada wi璚 podsumowa prac naszych m這dych sportowc闚, ich osi鉚ni璚ia i zaanga穎wanie.

Ju na wst瘼ie podam bardzo wa積 informacj: Szko豉 Podstawowa nr 1 w 皋造ni zaj窸a 42 miejsce w wojew鏚ztwie podkarpackim na 632 szko造 punktuj鉍e. Jest to fantastyczny wynik okupiony ci篹k prac oraz du篡m zaanga穎waniem dziewcz靖 i ch這pc闚. Gratulacje!!!

Zaj璚ia SKS - u w r. szk. 2016/2017 prowadzone by造 w wymiarze:
1 godz. tygodniowo dla dziewcz靖
- gr. I dz. kl. IV ( co drugi tydzie )
- gr. II dz. kl. V - VI ( co drugi tydzie )

1 godz. tygodniowo dla ch這pc闚
- gr. I ch. kl. VI ( co drugi tydzie )
- gr. II ch.. kl. VI ( co drugi tydzie )

Jako pracy na zaj璚iach wzi窸a g鏎 nad iloci i oto osi鉚ni璚ia :

I SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m sztafetowe biegi prze豉jowe dz. i ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • III m dla Arkadiusza Pelca - bieg na 60 m
  • III m dla Zuzanny Foryt - bieg na 600 m
  • III m dla Jakuba Gi篡 - bieg na 1 000 m
  • IV m dla Martyny Peszek - rzut p.p.
  • IV m dla Piotra Szpili - rzut p.p.
  • II m dla Emila O穎ga w Mistrzostwach Powiatu ζ鎍uckiego w p造waniu 50 m stylem klasycznym
  • II m dla Emila O穎ga w Mistrzostwach Powiatu ζ鎍uckiego w p造waniu 50 m stylem dowolnym
  • II m dla Emila O穎ga w Mistrzostwach Powiatu ζ鎍uckiego w p造waniu 100 m stylem dowolnym
  • I m sztafetowe biegi prze豉jowe ch.
  • II m sztafetowe biegi prze豉jowe dz.
  • I m szachy dru篡nowe

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu rejonu:

  • IV m sztafetowe biegi prze豉jowe ch.
  • VI m sztafetowe biegi prze豉jowe dz.
  • I m szachy dru篡nowe

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • 33 m dla Arkadiusza Pelca - bieg na 60 m
  • 21 m dla Zuzanny Foryt - bieg na 600 m
  • 29 m dla Jakuba Gi篡 - bieg na 1 000 m
  • 51 m dla Martyny Peszek - rzut p.p.
  • II m szachy dru篡nowe

Inne zawody:

    4 turnieje miko豉jkowe
  • 25.11.2016. kl. I - III ( 26 dz. 38 ch.,12 s璠zi闚)
  • 02.12.2016. kl. IV ( 22 dz., 20 ch., 14 s璠zi闚 )
  • 09.12.2016. kl. V ( 12 dz., 21 ch., 14 s璠zi闚 )
  • 16.12.2016. kl. VI ( 24 dz., 28 ch., 6 s璠zi闚 )
  • ㄨcznie w turniejach udzia wzi窸o 237 uczni闚.

II SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m w tenisie sto這wym ch.
  • II m w tenisie sto這wym dz.
  • I m mini - pi趾a siatkowa ch.
  • II m mini - pi趾a siatkowa dz.
  • I m w konkursie "Baw si z nami"
  • I m w tr鎩boju L.A. dz. i ch.
  • I m w czw鏎boju L.A. dz. i ch.
  • I m w mini - pi販e no積ej ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

  • III m w tenisie sto這wym ch.
  • V m w tenisie sto這wym dz.
  • II m mini - pi趾a siatkowa ch.

  • SZACHY INDYWIDUALNE:
  • I m Tokarz Izabela
  • I m Kuras Rados豉w
  • I m Szpila Piotr
  • II m Szpila Szymon
  • II m Bejster Maciej
  • II m Fus Martyna
  • III m Sroczyk Kamil
  • IV m Tokarz Sebastian

  • VI m w tr鎩boju L.A. dz.
  • III m w czw鏎boju L.A. dz.
  • I m w tr鎩boju L.A. ch.
  • IV m w czw鏎boju L.A. ch.
  • III m w konkursie "Baw si z nami"
  • I m w mini - pi販e no積ej ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

  • III m w p馧finale wojew鏚zkim dla Emila O穎ga w p造waniu 50 m stylem dowolnym

  • SZACHY INDYWIDUALNE - FINA WOJEW笈ZKI
  • I m Tokarz Izabela
  • I m Szpila Piotr
  • 18 Kuras Rados豉w
  • 20 Tokarz Sebastian
  • 24 m Fus Martyna
  • 26 m Szpila Szymon
  • 35 Sroczyk Kamil
  • 40 Bejster Marcin
  • 43Bejster Maciej

  • IV m dla Emila O穎ga w p造waniu 50 m stylem dowolnym
  • VII m w tr鎩boju L.A. ch.
  • IV m w tr鎩boju L.A. dla Kamila K豉ka

Inne zawody:

  • 13.03.2017. SIATKARSKIE MIXTY ( 1dz. + 1 ch. ) - w turnieju wzi窸o udzia 29 dru篡n
  • 01.06.2017. DZIE DZIECKA I SPORTU SZKOLNEGO TURNIEJE MINI- PIΘI NO烤EJ:
    • 02.06.2017. Eliminacje klas IV - tych oraz V - tych
    • 09.06.2017. Eliminacje klas VI - tych
    • 09.06.2017. Turniej fina這wy:
    • I m kl. VI b
    • II m kl. IV b
    • III m kl. V b

Czas wakacyjny mija jeszcze szybciej ni w roku szkolnym. Wykorzystajcie wi璚 ka盥 chwil, by tego czasu nie zmarnowa! Co przyniesie nowy rok szkolny? Zobaczymy. Jedno jest pewne: prawdziwi sportowcy s wielkimi optymistami i wierz, 瞠 b璠zie PI艼NIE!

opracowa豉: Marta Stopyra    

Do g鏎y   



PODSUMOWANIE SPORTOWE
r. szk. 2015/2016

    W r. szk. 2015/2016 zaj璚ia SKS - u prowadzone by造 w trzech grupach:
  1. dziewcz皻a kl. IV - VI - 14 os鏏 ( 2 godz. tygodniowo )
  2. ch這pcy kl. III - V - 14 os鏏 ( 1 godz. kartowa )
  3. ch這pcy kl. V - VI - 14 os鏏 ( 1 godz. kartowa )

Wyniki ca這rocznych zmaga by造 bardzo zadowalaj鉍e. Do wsp馧zawodnictwa sportowego przyst雷i造 683 szko造 podstawowe z wojew鏚ztwa podkarpackiego. Nasza szko豉 w klasyfikacji generalnej zaj窸a 44 miejsce zdobywaj鉍 w ci鉚u roku szkolnego 201 punkt闚. Jest to bardzo dobry wynik, na kt鏎y pracowali wszyscy uczniowie reprezentuj鉍y szko喚 na zawodach sportowych. Cieszy r闚nie postawa naszych m這dych sportowc闚. Zachowania fair - play sta造 si dla nich norm , a oto przecie nam chodzi.

I SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m - szachy dru篡nowe - Tokarz Izabela, Tokarz Sebastian, Szpila Szymon, Szpila Piotr

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • I m - Pac Amelia - rzut p.p.
  • VII m - Peszek Martyna - rzut p.p.
  • VIII m - Pli Natalia - rzut p.p.
  • IV m - Hader Arkadiusz - rzut p.p.
  • V m - Szpila Piotr - rzut p.p.
  • V m - Boguszewski Wojciech - rzut p.p.
  • V m - Sander Katarzyna - skok w dal
  • VI m - Gi瘸 Jakub - skok w dal
  • V m - Janusz Marlena - 60 m
  • V m - Szpila Fabian - 60 m
  • VII m - M隕a Kacper - 60 m
  • V m - Kochman Aleksandra - 600 m
  • VIII m - Mach Martyna - 600m
  • IX m Pasternak Ma貪orzata - 600 m
  • V m - Bzdek Jakub - 1000 m
  • IX m - Urban Jacek - 1000 m
    - Indywidualne Biegi Prze豉jowe
  • II m - Foryt Zuzanna
  • IV m - Hader Wiktoria
  • XIV m - Urban Weronika
  • XIX m - Filip Katarzyna
  • IX m - Mach Maciej
  • X m - Kielar Hubert
  • XI m - Ziemniak Adrian
  • XV m - Szpila Szymon
  • VIII m - Kochman Aleksandra
  • XII - Pac Amelia
  • XIV m - Janusz Marlena
  • XVI m - Dziuba Kinga
  • IX m - Bzdek Jakub
  • XII m - Piechuta Maciej
  • XIX m - Korgol Bart這miej
    - Szachy dru篡nowe
  • I m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Tokarz Sebastian, Tokarz Izabela )

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu rejonu:

    - Szachy dru篡nowe
  • I m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Tokarz Sebastian, Tokarz Izabela )

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • V m - Pac Amelia - rzut p.p.
  • 30 m - Foryt Zuzanna - bieg na 500 m
  • 82 m - Hader Wiktoria - bieg na 500 m
    - Szachy dru篡nowe
  • III m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Tokarz Sebastian, Tokarz Izabela )

Inne zawody:

  • I m - O鄴g Emil - w Miko豉jkowych Zawodach P造wackich Szk馧 Podstawowych ( 50 m stylem klasycznym )
  • I m - O鄴g Emil - w Miko豉jkowych Zawodach P造wackich Szk馧 Podstawowych ( 50 m stylem dowolnym )
  • IV Turnieje Miko豉jkowe Mini - Pi趾i Siatkowej dz. i ch. dla szk馧 podstawowych z gminy 皋造nia:
    • w I turnieju dla klas I - III udzia wzi窸o 78 zawodnik闚 oraz 12 s璠zi闚 - uczni闚 naszej szko造,
    • w turniejach dla klas IV - VI udzia wzi窸o 95 zawodnik闚 oraz 28 s璠zi闚.

II SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m w mini - pi販e siatkowej dz. i ch.
  • I m w tenisie sto這wym ch.
  • II m w tenisie sto這wym dz.
  • II m w konkursie "Baw si z nami"
  • I m w czw鏎boju lekkoatletycznym dz. i ch.
  • I m w tr鎩boju lekkoatletycznym dz. i ch.
  • I m w mini - pi販e no積ej ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

  • V m w tenisie sto這wym dz. i ch.
  • IV m w mini - pi販e siatkowej ch.
  • I m w mini - pi販e siatkowej dz. ( wyr騜nienie indywidualne zdoby豉 Pac Amelia)
  • Szachy indywidualne:
    • I m Piotr Szpila kat. ch. IV - VI
    • II m Sebastian Tokarz kat. ch. IV - VI
    • IV m Kamil Sroczyk kat. ch. IV - VI
    • I m Damian Tokarz kat. ch. I - III
    • I m Izabela Tokarz kat. dz. I - III
  • III m w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
  • IV m w czw鏎boju lekkoatletycznym dz.
  • II m w konkursie "Baw si z nami" ( p. Natalia Fleszar )
  • I m w mini - pi販e no積ej ch.
  • I i III m w siatk闚ce pla穎wej dz.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu rejonu:

  • IV m w mini - pi販e siatkowej dz.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

  • IV m w p馧finale wojew鏚zkim IMS w p造waniu indywidualnym
  • II m w szachach indywidualnych dla Izabeli Tokarz

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu og鏊nopolskim:

  • XXIV m w szachach dru篡nowych ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Tokarz Sebastian, Tokarz Izabela)
  • I m na 4 szachownicy dla Izabeli Tokarz oraz 6 w klasyfikacji generalnej na 152 zawodnik闚

Inne zawody:

  • Siatkarskie "Mixty" ( marzec 2016) - na 14 par I m zaj窸a dw鎩ka w sk豉dzie: Pac Amelia, Hader Arkadiusz
    • Szkolny turniej mini - pi趾i no積ej: ( 3 turnieje eliminacyjne + fina這wy)
    • I m kl. VI a
    • II m kl. V b
    • III m kl. IV a.
    • W/w klasy wygra造 eliminacje mi璠zyklasowe.

Mam nadziej, 瞠 kolejny rok szkolny b璠zie r闚nie ciekawy i pe貫n dobrych emocji.

opracowa豉: Marta Stopyra    




SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO
2014/2015
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W 烙ΧNI

Kolejny rok szkolny za nami. Za nami r闚nie wiele ciekawych imprez sportowych, wiele emocji, wielu nowo poznanych ludzi. Rok fantastyczny przede wszystkim ze wzgl璠u na wspania造ch sportowc闚, kt鏎zy stworzyli niezapomniany klimat, cudown atmosfer i niezatarte wra瞠nie. Chcia這by si zatrzyma czas, by pozostali jeszcze w szkole podstawowej. Ostatni dzwonek sprawi jednak, 瞠 stan si naszymi absolwentami. 砰czymy Im wielu sukces闚 w gimnazjum, mamy nadziej, 瞠 us造szymy jeszcze o nich du穎 dobrego. M這dej "gwardii' pozostaj鉍ej jeszcze w murach naszej szko造 篡czymy udanych wakacji i owocnego reprezentowania szko造 na arenie zmaga sportowych w kolejnych latach.

W ci鉚u roku szkolnego 2014/2015 uczestniczylimy w r騜nych zawodach sportowych. Wyniki tej rywalizacji przedstawiaj si nast瘼uj鉍o:

I SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m sztafetowe biegi prze豉jowe dz. (Piek這 Paulina, Domaga豉 Roksana, Pac Amelia, W鎩cik Gabriela, Kochman Aleksandra, S逝pek Aleksandra, Dziurzy雟ka Anna, Flejszar Kinga, Pawlik Kinga, Dyrda Julia)
  • I m sztafetowe biegi prze豉jowe ch. (Ziemniak Patryk, Urban Daniel, Boguszewski Kacper, Boguszewski Krystian, Wawrzaszek Dominik, Piechuta Maciej, Fus Bartosz, Suszek Szymon, Hader Arkadiusz, Boguszewski Wojciech, Pelc Arkadiusz)

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • I m Ziemniak Patryk - bieg na 60 m
  • IX m Fus Bartosz - bieg na 60 m
  • III m Szubart Julia - bieg na 60 m
  • X m Dziurzy雟ka Anna - bieg na 60 m
  • II m Piek這 Paulina - bieg na 600 m
  • IV m S逝pek Aleksandra - bieg na 600 m
  • V m Boguszewski Kacper - bieg na 1000 m
  • X m Urban Daniel - bieg na 1000 m
  • XI m Wawrzaszek Dominik - bieg na 1000 m
  • II m Sander Katarzyna - skok w dal
  • X m Flejszar Kinga - skok w dal
  • II m Szymon Pszona - skok w dal
  • VI m To逍a Wojciech - skok w dal
  • I m Pac Amelia - rzut p.p.
  • VI m Pawlik Kinga - rzut p.p.
  • I m Szymon Suszek - rzut p.p.
  • II m Pasternak Kamil - rzut p.p.
    - Indywidualne Biegi Prze豉jowe
  • IV m - Flejszar Kinga
  • VIII m - Piek這 Paulina
  • XIII m - Dziurzy雟ka Anna
  • XV m S逝pek Aleksandra
  • IX m - Lizak Alicja
  • XII m - Burda Zuzanna
  • XIX m - Mach Martyna
  • XX m - Dziurzy雟ka Zuzanna

  • IV m - Sroczyk Kamil
  • VII m - Bzdek Jakub
  • VIII m - W璕rzyn Filip
  • XI m - Urban Jacek
  • II m - Ziemniak Patryk
  • IV m - Suszek Szymon
  • XIII - Boguszewski Kacper
  • XX m - Urban Daniel
    - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe
  • II m sztafeta dziewcz靖
  • I m sztafeta ch這pc闚
    - Szachy dru篡nowe
  • I m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Sroczyk Kamil, Tokarz Izabela )

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu rejonu:

    - Szachy dru篡nowe
  • I m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Sroczyk Kamil, Tokarz Izabela )

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • 43 m - Julia Szubart - bieg na 60 m
  • 27 m - Ziemniak Patryk - bieg na 60 m
  • 43 m Pszona Szymon - skok w dal
  • 37 m - Piek這 Paulina - bieg na 600 m
  • 41 m - Sander Katarzyna - skok w dal
  • 27 m - Pac Amelia - rzut p.p.
  • 3 m - Szymon Suszek - rzut p.p.
  • 29 m - Pasternak Kamil - rzut p.p.
    - Indywidualne Biegi Prze豉jowe
  • 8 m / 94 - Suszek Szymon
  • 64 m / 98 - Sroczyk Kamil
    - VI m szachy dru篡nowe ( Szpila Piotr, Szpila Szymon, Tokarz Sebastian, Tokarz Izabela )

Inne zawody:

  • I m O鄴g Emil - w zawodach p造wackich o puchar burmistrza miasta ζ鎍uta 50 m stylem klasycznym
  • I m O鄴g Emil - w zawodach p造wackich o puchar burmistrza miasta ζ鎍uta 50 m stylem dowolnym
  • II m O鄴g Miko豉j - w zawodach p造wackich o puchar burmistrza miasta ζ鎍uta 50 m stylem dowolnym
  • II m O鄴g Miko豉j - w zawodach p造wackich o puchar burmistrza miasta ζ鎍uta 50 m stylem klasycznym
  • IV m dla SP 1 w w/w zawodach w klasyfikacji generalnej szk馧
  • III m O鄴g Emil w turnieju p造wackim szeciu miast - 50 m stylem klasycznym
  • III m O鄴g Miko豉j w turnieju p造wackim szeciu miast -4 x 50 m stylem zmiennym
  • Miko豉jkowy Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. i ch. kl. I - III na szczeblu gminy /02.12.2014./
  • Miko豉jkowy Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. i ch. kl. IV - tych na szczeblu gminy /05.12.2014./
  • Miko豉jkowy Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. i ch. kl. V - tych na szczeblu gminy /09.12.2014./
  • Miko豉jkowy Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. i ch. kl. VI - tych na szczeblu gminy /12.12.2014./

II semestr

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • I m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.(Pszona Szymon, Wawrzaszek Dominik, Filip Bartosz)
  • II m w dru篡nowym tenisie sto這wym dz. (Piek這 Paulina, W鎩cik Gabriela, Flejszar Kinga)
  • I m w mini - pi販e siatkowej dz. (Piek這 Paulina, Domaga豉 Roksana, Flejszar Kinga, Winiowska Wiktoria, Misztal Nikola, Kraska Klaudia, Szubert Julia, Janusz Marlena, Niemiec Kamila, Pawlik Kinga, Pac Amelia, W鎩cik Gabriela)
  • I m w mini - pi販e siatkowej ch. (Suszek Szymon, Pszona Szymon, Szczepanik Kordian, Fus Dawid, Wawrzaszek Dominik, Ziemniak Patryk, Stybel Rados豉w, To逍a Wojciech, Urban Daniel, Fus Bartosz)
  • I m w konkursie " Baw si z nami" ( Cisek Urszula, Foryt Zuzanna, Kochman Agnieszka, Rewer Milena, Rokosz Adrian, Szlachcic Dawid, Szpila Szymon, Mach Maciej, Tomczyk Igor, Czech Wioletta)
  • I m w czw鏎boju lekkoatletycznym dz.(Piek這 Paulina, Flejszar Kinga, S逝pek Aleksandra, Szubert Julia, Domaga豉 Roksana, Pac Amelia, W鎩cik Gabriela, Misztal Nikola, Pawlik Kinga, Niemiec Kamila)
  • I m w czw鏎boju lekkoatletycznym ch. (Suszek Szymon, Pszona Szymon, Ziemniak Patryk, Stybel Rados豉w, Urban Daniel, Pasternak Kamil, Boguszewski Kacper, Boguszewski Krystian)
  • I m w tr鎩boju lekkoatletycznym dz. (Burda Zuzanna, Mach Martyna, Pasternak Ma貪orzata, Stopyra Ewa, Lizak Alicja, Pli Natalia, Peszek Martyna)
  • I m w tr鎩boju lekkoatletycznym ch. (Sroczyk Kamil, M隕a Kacper, Rewer Przemys豉w, Szpila Piotr, Sroczyk Marek, Gi瘸 Jakub, Szpila Fabian, Bzdek Jakub, Urban Jacek)

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

  • I m w zawodach p造wackich stylem motylkowym (Miko豉j O鄴g)
  • II w zawodach p造wackich stylem motylkowym (Emil O鄴g)
  • IV m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.
  • V m w dru篡nowym tenisie sto這wym dz.
  • II m w mini - pi販e siatkowej dz. i ch.
  • szachy indywidualne:
    • I m - Tokarz Izabela ( kat. dz. kl. I - III)
    • I m - Szpila Szymon ( kat. ch. kl. I - III)
    • I m - Szpila Piotr (( kat. ch. kl. IV - VI)
    • III m - Tokarz Sebastian ( kat. ch. kl. IV - VI)
  • I m w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
  • I m indywidualnie w czw鏎boju lekkoatletycznym dla Patryka Ziemniaka
  • II m indywidualnie w czw鏎boju lekkoatletycznym dla Szymona Suszka
  • III m w czw鏎boju lekkoatletycznym dz.
  • V m w konkursie " Baw si z nami"
  • I m w pi販e siatkowej - pla穎wej dz. (Piek這 Paulina, Domaga豉 Roksana, Flejszar Kinga, Winiowska Wiktoria, Misztal Nikola, Kraska Klaudia, Szubert Julia, Janusz Marlena, Niemiec Kamila, Kochman Aleksandra, W鎩cik Gabriela)
  • V m w tr鎩boju lekkoatletycznym ch.
  • VII m w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
  • IV m w mini - pi販e no積ej ch. ( Suszek Szymon, Pszona Szymon, Urban Daniel, Boguszewski Kacper, Boguszewski Krystian, Stybel Rados豉w, Fus Dawid, Szczepanik Kordian, Wawrzaszek Dominik, Hader Arkadiusz)

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

  • V m w p馧finale wojew鏚zkim IMS w p造waniu stylem motylkowym( Miko豉j O鄴g)
  • I m w szachach indywidualnych dla Izabeli Tokarz ( kat. dz. kl. I - III)
  • XII m w szachach indywidualnych dla Szymona Szpili ( kat. ch. kl. I - III)
  • 29 m w szachach indywidualnych dla Piotra Szpili ( kat. ch. kl. IV - VI)
  • 46 m w szachach indywidualnych dla Sebastiana Tokarza ( kat. ch. kl. IV - VI)
  • XV m w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
  • XIII m indywidualnie w czw鏎boju lekkoatletycznym dla Szymona Suszka

Inne zawody:

  • szkolne zawody w siatk闚ce par mieszanych tzw. " Siatkarskie Mixty"
    • I m - Piek這 Paulina, Stybel Rados豉w
    • II m - Pac Amelia, Pszona Szymon
    • III m - Winiowska Wiktoria, Ziemniak Patryk
  • VI edycja zawod闚 p造wackich "TURNIEJ SZECIU MIAST"
    • III m - Miko豉j O鄴g - styl klasyczny (rocznik 2002)
    • III m - Emil O鄴g - styl klasyczny ( rocznik 2004)
    • III m - Emil O鄴g - styl dowolny ( rocznik 2004)
  • X MEMORIA im. Jana Paw豉 II w mini - siatk闚ce par mieszanych
    • I m - Piek這 Paulina, Stybel Rados豉w
    • II m - Pac Amelia, Pszona Szymon
  • szkolny turniej mini - pi趾i no積ej
  • Eliminacje mi璠zyklasowe wygra造 : kl. IV b, V a, VI a.
  • Fina:
    • I m - kl. VI a
    • II m - kl. V a
    • III m - kl. IV b

Wszystkim uczniom 篡cz dobrego wypoczynku, umiechu na twarzy, prawdziwych przyjaci馧 i radosnego powrotu do szko造 we wrzeniu.

opracowa豉: Marta Stopyra    




SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO
2013/2014
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W 烙ΧNI

Miniony rok szkolny by czasem wyj靖kowym. By to 40 - ty rok pracy nauczyciela wychowania fizycznego p. Tadeusza Deca, a jednoczenie ostatni rok Jego pracy w szkole. Jest ju na zas逝穎nej emeryturze. Pragniemy w tym miejscu podzi瘯owa za trud pracy pedagogicznej i zaanga穎wanie w rozw鎩 sportu szkolnego. 砰czymy samych radosnych dni, pi瘯nej rekreacji sportowej i du穎 szczcia. Wsp鏊na praca owocowa豉 sukcesami. Oto one.

I SEM.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • I m Fus Gabriela - bieg na 600 m
  • I m Norko Bartosz - rzut p.p.
  • III m Dudek Gabriela - bieg na 60 m
  • V m G零ior Iga - bieg na 60 m
  • VIII m Ziemniak Patryk - bieg na 60 m
  • VI m S逝瘸造 Aleksandra - bieg na 600 m
  • IV m Wawrzaszek Marcin - bieg na 1000 m
  • V m Nicpo Przemys豉w - bieg na 1000 m
  • V m K靖nik Magdalena - skok w dal
  • IV m Kuras Albert - skok w dal
  • V m Nicpo Damian - skok w dal
  • VII m Pawlik Kinga - rzut p.p.
    - Indywidualne Biegi Prze豉jowe
  • II m Fus Gabriela
  • IV m Piek這 Paulina
  • III m Fus Bartosz
    - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe
  • II m sztafeta dziewcz靖
  • IV m sztafeta ch這pc闚
    - Szachy dru篡nowe
  • III m - S逝瘸造 Aleksandra, Tokarz Sebastian, Szpila Piotr, Szpila Szymon
    - Mistrzostwa Powiatu Szk馧 Podstawowych w P造waniu
  • I m Emil O鄴g - 25 m stylem dowolnym
  • I m Emil O鄴g - 25 m stylem grzbietowym
  • II m Miko豉j O鄴g - 50 m stylem klasycznym

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

    - Indywidualne Mistrzostwa w L.A.
  • 17 m / 48 Norko Bartosz - rzut p.p.
  • 18 m / 60 Dudek Gabriela - bieg na 60 m
  • 37 m / 55 Fus Gabriela - bieg na 600 m
    - Indywidualne Biegi Prze豉jowe
  • 61 m / 96 Fus Gabriela
  • 76 m / 96 Piek這 Paulina
  • 59 m /89 Fus Bartosz
    - I Turniej z cyklu " Kinder +Sport" dla klas IV - tych
  • I m Amelia Pac, Kinga Bagienko

Inne zawody:

    - 4 Turnieje Miko豉jkowe w mini - pi販e siatkowej dz. i ch. na szczeblu gminy:
  • Kl. I - III 03.12.2013. - 54 zawodnik闚 (22 dz. + 32 ch.) oraz 11 s璠zi闚
  • Kl. IV 06.12.2013. - 24 zawodnik闚 (12 dz. + 12 ch. ) oraz 7 s璠zi闚
  • Kl. V 10.12.2013. - 18 zawodnik闚 (6 dz. + 12 ch. ) oraz 7 s璠zi闚
  • KL. VI 17.12.2013. - 48 zawodnik闚 (20 dz. + 28 ch. ) oraz 5 s璠zi闚.

ㄨcznie w turnieju wzi窸o udzia 144 zawodnik闚 oraz 30 s璠zi闚 - uczni闚 naszej szko造. W posta Miko豉ja wcieli si niezawodny p. Jan Jab這雟ki. Organizatorami turnieju byli: p. Marta Stopyra , p. Tadeusz Dec.

II semestr

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu gminy:

  • II m w tenisie sto這wym dz.
  • II m w tenisie sto這wym ch.
  • I m w czw鏎boju dz.
  • I m w czw鏎boju ch.
  • I m w tr鎩boju dz.
  • I m w tr鎩boju ch.
  • I m w konkursie " Baw si z nami"
  • I m w mini - pi販e no積ej ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu powiatu:

  • I m w mini - pi販e siatkowej dz.
  • III m w mini - pi販e siatkowej ch.
  • VI m w tenisie sto這wym dz.
  • VII m w tenisie sto這wym ch.
  • I m w szachach indywidualnych - Piotr Szpila
  • II m w szachach indywidualnych - Szymon Szpila
  • IV m w szachach indywidualnych - Kamil Sroczyk
  • V m w szachach indywidualnych - Sebastian Tokarz
  • II m w szachach indywidualnych - Izabela Tokarz
  • IV m w szachach indywidualnych - Zuzanna Foryt
  • I m w czw鏎boju ch.
  • III m w czw鏎boju dz.
  • III m indywidualnie w czw鏎boju - Albert Kuras
  • I m w tr鎩boju dz.
  • II m w tr鎩boju ch.
  • I m indywidualnie w tr鎩boju - Amelia Pac
  • III m indywidualnie w tr鎩boju - Katarzyna Sander
  • I m indywidualnie w tr鎩boju - Bartosz Fus
  • V m w konkursie " Baw si z nami"
  • I m w siatk闚ce pla穎wej dz. (zesp馧 I )
  • III m w siatk闚ce pla穎wej dz. (zesp馧 II )
  • IV m w mini - pi販e no積ej ch.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu rejonu:

  • II m w mini - pi販e siatkowej dz.

Osi鉚ni璚ia sportowe na szczeblu wojew鏚ztwa:

  • III m w I Turnieju "Kinder + Sport" kl.VI zesp馧 I
  • VIII m w I Turnieju "Kinder + Sport" kl.VI zesp馧 II
  • IV m w I Turnieju "Kinder + Sport" kl.V
  • I m w II Turnieju "Kinder + Sport" kl. IV (Bagienko Kinga, Pac Amelia)
  • XII m w II Turnieju "Kinder + Sport" kl. V ( VIII m w grupie p馧nocnej)
  • V m w II Turnieju "Kinder + Sport" kl. VI zesp馧 I
  • XII m w II Turnieju "Kinder + Sport" kl. VI zesp馧 II
  • II m w p馧finale IMS w mini - pi販e siatkowej dz.
  • III m w III Turnieju "Kinder + Sport" kl. IV ( I Fina這wy)
  • VI m w III Turnieju "Kinder + Sport" kl. VI ( I Fina這wy)
  • VII m w IV Turnieju "Kinder + Sport" kl. VI ( II Fina這wy) - VII m w klasyfikacji generalnej
  • II m w turnieju bara穎wym IMS w mini - pi販e siatkowej dz. ( V m w klasyfikacji generalnej)
  • IV m w szachach indywidualnych - Piotr Szpila
  • XI m w szachach indywidualnych - Izabela Tokarz
  • XXII m w szachach indywidualnych - Szymon Szpila
  • II m w IV Turnieju "Kinder + Sport" kl. IV ( II Fina這wy) - III m w klasyfikacji generalnej - AWANS NA ZAWODY OG粌NOPOLSKIE

Inne zawody:

  • III m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem dowolnym - Emil O鄴g
  • II m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - sztafeta 6x 25 m - Miko豉j O鄴g
  • III m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 25 m stylem grzbietowym - Emil O鄴g
  • II m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem dowolnym - Emil O鄴g
  • III m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem klasycznym - Miko豉j O鄴g
  • Szkolny etap konkursu " Baw si z nami" - (11 dz., 21 ch.)
  • I m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem klasycznym - Emil O鄴g
  • II m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem dowolnym - Emil O鄴g
  • II m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 50 m stylem klasycznym - Miko豉j O鄴g
  • II m w zawodach p造wackich Ligi Szeciu Miast - 100 m stylem dowolnym - Miko豉j O鄴g
  • Szkolny turniej mini - pi趾i siatkowej par mieszanych "Siatkarskie Mixty" ( 10 zespo堯w):
  • I m - Jarosz Patrycja, Suszek Szymon
  • IIm - Dmitrowska Monika, Szczepanik Kordian
  • III m - Piek這 Paulina, Stybel Rados豉w
  • IV m - Dudek Gabriela, Kochman Dawid
  • V m - S逝瘸造 Aleksandra, Kuras Albert
  • VI m - G零ior Iga, Nicpo Przemys豉w
  • VII m - Pac Amelia, Pszona Szymon
  • VIII m - Fus Gabriela, Buszta Cezary
  • IX m - Urban Sabina, Surdyka Patryk
  • X m - K靖nik Magdalena, Szpila Marcin
  • Konkurs " Wiedzy o sporcie" ( 72 uczni闚 z klas I - VI ):
    Wyniki fina這we:
  • I m - Fus Dawid
  • II m - Dudek Gabriela
  • III m - Jarosz Patrycja
  • IV m - Tomczyk Jakub
  • V m - S逝瘸造 Aleksandra
  • VI m - Hader Arkadiusz
  • VII m - Nicpo Przemys豉w
  • VIII m - Pszona Szymon
  • IX m - Fus Gabriela
  • X m - Fus Bartosz
  • XI m - Foryt Adam
  • XII m - Grzesik Sara

Nagrody w konkursie zorganizowanym z okazji uroczystego otwarcia lodowiska syntetycznego w 皋造ni ufundowa豉 Lokalna Grupa Dzia豉nia " Ziemia ζ鎍ucka". Dzi瘯ujemy!

Gratulujemy rodzicom naszych zawodnik闚, to dzi瘯i ich zaanga穎waniu i wsp馧pracy ich pociechy tak pi瘯nie si rozwijaj.

opracowa豉: Marta Stopyra    




OSI乎NI犴IA SPORTOWE
SZKOΧ PODSTAWOWEJ NR 1 W 烙ΧNI

I SEM. 2012/2013


    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. I m w tenisie sto這wym ch.
  2. II m w tenisie sto這wym dz.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
    W Indywidualnych Mistrzostwach w L.A.:
  1. II m Gabrieli Fus.- 600 m
  2. III m Klaudii Rokosz - 60 m
  3. V m Magdaleny Szczepanik - p.p.
  4. VI m Gabrieli Dudek - p.p.
  5. V m Karola D鉉ka - 60 m
  6. II m Kamila Burdy - 1000 m
  7. V m Alberta Kurasa - skok w dal
    W Indywidualnych Biegach Prze豉jowych:
  1. I m - Patryk Ziemniak
  2. V m - Kamil Burda
  3. IV m - Kinga Flejszar
  4. VI m - Paulina Piek這
  5. VIII - Karina Nowak
  6. IV m w szachach dru篡nowych
    Inne zawody:
  1. I m dla Piotra Szpili w III Mi璠zynarodowym Turnieju Szachowym
  2. III m dla Szymona Szpili w III Mi璠zynarodowym Turnieju Szachowym
  3. 4 Turnieje Miko豉jkowe dla wszystkich szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia:
    • 07.12.2012. dla kl. I - III (17 dz., 18 ch.)
    • 11.12.2012. dla kl. IV (6 dz., 14 ch.)
    • 14.12 2012. dla kl. V ( 12 dz., 14 ch.)
    • 18.12.2012. dla kl.VI ( 30 dz., 24 ch.)

ㄨcznie w zawodach wzi窸o udzia 135 zawodnik闚 oraz 42 s璠zi闚- uczni闚 naszej szko造. Tradycyjnie w posta Miko豉ja wcieli si p. Jan Jab這雟ki, towarzyszy mu anio ( Agnieszka Leja) i posta diab豉 ( Karolina Kosior).


OSI乎NI犴IA SPORTOWE
SZKOΧ PODSTAWOWEJ NR 1 W 烙ΧNI

II SEM. 2012/2013


    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. I m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.
  2. II m dru篡nowym tenisie sto這wym dz.
  3. I m w konkursie "Baw si z nami"
  4. I m w tr鎩boju L.A. dz.
  5. I m w tr鎩boju L.A. ch.
  6. I m w czw鏎boju L.A. dz.
  7. I m w czw鏎boju L.A. ch.
  8. I m w mini - pi販e no積ej ch.
  9. I m w mini - pi販e no積ej dz.
  10. I m w mini - pi販e siatkowej dz.
  11. I m w mini - pi販e siatkowej ch.

    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
  1. II m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.
  2. V m dru篡nowym tenisie sto這wym dz.
  3. I m w mini - pi販e siatkowej dz.
  4. II m mini - pi販e siatkowej ch.
  5. II m w tr鎩boju L.A. ch.
  6. III m tr鎩boju L.A. dz.
  7. II m w czw鏎boju L.A. dz.
  8. V m w czw鏎boju L.A. ch.
  9. III m w konkursie "Baw si z nami".

    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU REJONU:
  1. III m w mini - pi販e siatkowej dz.
  2. VI m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.

    OSI乎NI犴IA NA SZCZEBLU WOJEW笈ZTWA:
  1. XVIII m w indywidualnych zawodach szachowych dla Szymona Szpili.

    INNE ZAWODY SPORTOWE:
  1. W I turnieju eliminacyjnym z cyklu " Kinder + Sport" wzi窸y udzia 3 dru篡ny dz. z kl. V - tych, 3 dru篡ny z kl. IV - tych oraz 2 dru篡ny z kl. III - IV.
  2. Szkolny turniej mini - pi趾i siatkowej par mieszanych " MIKSTY".
  3. Mi璠zyszkolny turniej dru篡n mieszanych ( 1 dz. + 3 ch.) - II m w SP 2 皋造nia
  4. Szkolny turniej o tytu " Najlepszej siatkarki SP 1" ( 4 turnieje eliminacyjne dla kl. III, IV, V, VI).

opracowa豉: Marta Stopyra    

Do g鏎y   



OSI乎NI犴IA SPORTOWE
SZKOΧ PODSTAWOWEJ NR 1 W 烙ΧNI

2011/2012

Kolejny rok szkolny za nami. Rozpocz皻y bardzo pracowicie ju we wrzeniu zawodami lekkoatletycznymi dostarczy nam wielu wra瞠, ciekawych znajomoci, ale te sporo pracy oraz intensywnego wysi趾u a do ostatnich dni czerwca.

Przedstawione ni瞠j osi鉚ni璚ia sportowe s wyrazem du瞠go zaanga穎wania dzieci i nauczycieli, ale tak瞠 w豉dz Gminy 皋造nia, Dyrekcji Szko造 Podstawowej nr 1 oraz sympatyk闚 sportu dzieci i m這dzie篡 - bez kt鏎ych udzia w zawodach sportowych by豚y bardzo trudny, a czasami wr璚z niemo磧iwy. Nie spos鏏 wi璚 m闚i o jakichkolwiek osi鉚ni璚iach bez podzi瘯owania za wszystkie chwile wsparcia duchowego, merytorycznego i finansowego. W imieniu wszystkich sportowc闚 oraz nauczycieli wychowania fizycznego sk豉dam serdeczne podzi瘯owanie p. w鎩towi Andrzejowi Benedykowi, p. skarbnik Annie Kosty雟kiej, p. sekretarzowi Waldemarowi Nato雟kiemu, p. Piotrowi Kurasowi, p. dyr. Januszowi Dziurzy雟kiemu, p. w-ce dyr. Ma貪orzacie Kilian oraz organizatorom sportu - p. Januszowi Buszcie i p. Janowi Jab這雟kiemu - bez kt鏎ych sport 穎造雟ki by豚y znacznie ubo窺zy i w zupe軟ie mniejszym wymiarze. Dzi瘯uje tak瞠 p. Marcie Hryniewskiej i zawodniczkom, kt鏎e ju opuci造 mury naszej szko造, to dzi瘯i dodatkowym z nimi sparingom uda這 si wypracowa wi璚ej pewnoci siebie na boisku. Dzi瘯uj tak瞠 rodzicom za wiele 篡czliwoci i mi章 wsp馧prac. Tylko dzi瘯i dobrej wsp馧pracy, 篡czliwoci i wsparciu innych mo積a tak wiele osi鉚n寞.

I SEMESTR:

    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. I m - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe dz.
  2. I m - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe ch.
  3. II m - Mini - Pi趾a R璚zna dz.
  4. I m - Mini - Pi趾a R璚zna ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
  1. I m - Indywidualne Mistrzostwa L.A. - rzut pi貫czk palantow - Kamil Kulpa
  2. I m - Indywidualne Mistrzostwa L.A - bieg na 60 m - Szymon Kosior
  3. II m - Indywidualne Mistrzostwa L.A - skok w dal - Emilia Tryniecka
  4. III m - Indywidualne Mistrzostwa L.A - rzut p. palantow - Weronika Kuras
  5. III m - Indywidualne Mistrzostwa L.A - skok w dal - Damian Mach
  6. V m - Indywidualne Biegi Prze豉jowe - Andrzej Kochman
  7. VI m - Indywidualne Biegi Prze豉jowe - Kamil Kulpa
  8. VII m - Indywidualne Biegi Prze豉jowe - Marcin Wawrzaszek
  9. VIII m - Indywidualne Biegi Prze豉jowe - Gabriela Dudek
  10. II m - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe dz.
  11. II m - Sztafetowe Biegi Prze豉jowe ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU WOJEW笈ZKIM:
  1. I m - Indywidualne Mistrzostwa L.A. - rzut pi貫czk palantow - Kamil Kulpa
    OSI乎NI犴IA NA SZCZEBLU OG粌NOPOLSKIM:
  1. XIX m - Fina這wy Turniej MPS dz. z cyklu " Kinder + Sport"
    Inne zawody:
  1. II m - Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. kl. V - tych w Le瘸jsku
  2. II m - Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. kl. V - tych w 皋造ni
  3. III m - Turniej Mini - Pi趾i Siatkowej dz. kl. V - tych w Krasnem

    MIKOxJKOWY TURNIEJ PIΘI SIATKOWEJ DZ. I CH.
  • KL. I - III:
  1. I m - Piek這 Paulina
  2. II m - Pac Amelia
  3. III - Domaga豉 Roksana
  4. I m - Ziemniak Patryk
  5. II m - Szczepanik Kordian
  6. III m - Wawrzaszek Dominik
  • KL. IV:
  1. I m - K靖nik Magdalena, G零ior Iga
  2. II m - Dudek Gabriela, Jarosz Patrycja
  3. III m - Urban Sabina, Kuras Katarzyna
  4. I m - Rupar Dominik, Bartnik Patryk
  5. II m - Kuras Albert, Norko Bart這miej
  6. III m - Foryt Adam, Surdyka Patryk
  • KL. V:
  1. I m - Kwiatek Sabina, Urban Aleksandra, Urban Wioletta
  2. II m - Ciela Zuzanna, Nowak Karina, W鎩cik Natalia
  3. III m - Pelc Joanna, Bury Karolina, Warcho Weronika ( SP 2)
  4. I m - Baran Sebastian, Rupar Kamil, Rupar Dominik (SP 2)
  5. II m - Jucha Marcin, Fus Szymon, Lorenc Krystian
  6. III m - Urban Arkadiusz, Serafin Jakub, Burda Kamil
  • KL. VI:
  1. I m - Kuras Weronika, Turosz Klaudia, Or這 Katarzyna, Flejszar Karolina
  2. II m - Tryniecka Emilia, Jagustyn Sylwia, Lorenc Oliwia, Burda Monika
  3. III m - Cisek Sabina, Janusz Ewelina, Ciela Zuzanna, Nowak Karina
  4. II m - Panek Konrad, Kozdro ㄆkasz, Stopyra Micha, Wr鏏el Marek (SP Brz霩a Stdn.)
  5. III m - Baran Sebastian, Laja Kacper, Urban Jakub, Rupar Kamil (SP 2)

W 4 turniejach udzia wzi窸o z kl. I - III (02.12.2011.) 18 dz. i 12 ch., z kl. IV - tych (06.12.2011.) 20 dz. i 18 ch., z kl. V - tych (09.12.2011.) 36 dz. i 39 ch., z kl. VI - tych (13.12.2011) 32 dz. i 36 ch. ㄨcznie w rozgrywkach wzi窸o udzia 211 zawodnik闚 oraz 30 s璠zi闚 - uczni闚 SP 1 w 皋造ni.

II SEMESTR:

    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. II m w mini - pi販e koszykowej dz. i ch.
  2. II m w mini - pi販e koszykowej dz. i ch.
  3. I m w mini - pi販e siatkowej dz. i ch.
  4. I m w tr鎩boju lekkoatletycznym dz. i ch.
  5. I m w Konkursie "Baw si z nami"
  6. II m w mini - pi販e no積ej ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
  1. III m w tenisie sto這wym dz. i ch.
  2. I m w mini - pi販e siatkowej dz. i ch.
  3. I m w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
  4. IV m w Konkursie "Baw si z nami"
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU REJONU:
  1. I m w mini - pi販e siatkowej dz.
  2. IV m w sztafetowych biegach prze豉jowych ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU WOJEW笈ZKIM:
  1. I m w p馧finale wojew鏚zkim w mini - pi販e siatkowej dz.
  2. I m w finale mini - pi趾i siatkowej dz.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU OG粌NOPOLSKIM:
  1. XI m w mini - pi販e siatkowej dz.
    Inne zawody:
  1. Do zawod闚 mini - pi趾i siatkowej dz. z cyklu "Kinder + Sport" na etapie wojew鏚zkim zosta造 zg這szone nast瘼uj鉍e dru篡ny:
    • 6 zespo堯w dw鎩kowych
    • 4 zespo造 tr鎩kowe
    • 2 zespo造 w kat. czw鏎ek

Po trzech turniejach eliminacyjnych odby造 si turnieje fina這we. W finale wojew鏚zkim gier klubowych dziewcz皻a ze Szko造 Podstawowej nr 1 w 皋造ni zaj窸y: Kl. IV - VI m ( Dudek Gabriela, Jarosz Patrycja, K靖nik Magdalena), Kl. V - V m (Ciela Zuzanna, Nowak Karina, Urban Wioletta, Urban Aleksandra) oraz VII m (Fus Natalia, Rokosz Klaudia, W鎩cik Natalia, Szczepanik Magdalena), Kl. VI - III m (Kuras Weronika, Burda Monika, Lorenc Oliwia, Turosz Klaudia) oraz VI m (Tryniecka Emilia, Filip Gabriela, Or這 Katarzyna, Jagustyn Sylwia)W turnieju makroregionalnym ( 4 wojew鏚ztwa: podkarpackie, ma這polskie, 堯dzkie i wi皻okrzyskie) na 8 zespo堯w kl. VI zaj窸a III m.

W Szkole Podstawowej nr 1 w 皋造ni zorganizowany zosta turniej mini - pi趾i siatkowej dz. z okazji Dnia Dziecka. W turnieju udzia wzi窸y reprezentacje szk馧 z Le瘸jska, Rzeszowa, Krasnego oraz 皋造ni. ㄨcznie 18 zespo堯w tr鎩kowych rozegra這 65 spotka. Nasza najlepsza tr鎩ka zaj窸a III miejsce.

Na zako鎍zenie roku szkolnego zosta造 rozegrane turnieje mini - pi趾i siatkowej dz. w poszczeg鏊nych kategoriach wiekowych. Najlepsz siatkark klas drugich okaza豉 si Kinga Bagienko, klas trzecich - Paulina Piek這, klas czwartych - Patrycja Jarosz, klas pi靖ych - Wioletta Urban, klas sz鏀tych - Weronika Kuras. Nast瘼nie wr鏚 m這dszych zawodniczek zosta造 przeprowadzone eliminacje dopuszczaj鉍e do gry o tytu " Najlepszej Siatkarki Szko造". Eliminacje wygra豉 Gabriela Dudek, prawo gry w turnieju uzyska造 r闚nie: Patrycja Jarosz, Magdalena K靖nik, Wioletta Urban i Natalia Fus. Po rozegraniu turnieju z zawodniczkami klas sz鏀tych Tytu " Najlepszej Siatkarki Szko造" przypad Weronice Kuras.

Niew靖pliwie jednak wr鏚 imprez sportowych ca貫go roku historycznego znaczenia nabra udzia zawodniczek SP 1 w Finale Og鏊nopolskim Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej w mini - pi販e siatkowej dziewcz靖. Mistrzostwa Polski odby造 si w bardzo atrakcyjnej turystycznie Rawie Mazowieckiej z udzia貫m 15 reprezentacji poszczeg鏊nych wojew鏚ztw w dniach od 14 - 16 czerwca br.. By造 to: SP Nr 2 w Miliczu (dolnol零kie), SP Nr 14 w Toruniu (kujawsko - pomorskie), SP Nr 7 w widniku (lubelskie), SP w Szlichtyngowej (lubuskie), SP Nr 87 w Krakowie ( ma這polskie), ZSM Nr 1 SP Nr 19 w K璠zierzyn Kozle ( opolskie),SP w Sejnach (podlaskie), SP Nr 1 w 皋造ni (podkarpackie), SP Nr 4 w Starogardzie Gda雟kim (pomorskie), SP Nr 2 w Czeladzi (l零kie), SP w Wzdole Rz鉅owym (wi皻okrzyskie), SP Nr 4 w Mr鉚owie (warmi雟ko - mazurskie), Sportowa SP Nr 29 w Poznaniu ( wielkopolskie). SP Nr 3 w Dar這wie ( zachodniopomorskie), SP Nr 4 w Rawie Mazowieckiej (堯dzkie). Dru篡na z 皋造ni zaj窸a 11 miejsce. By 11 szko章 w Polsce to ogromny sukces zw豉szcza, kiedy w swojej grupie ma si Mistrza Polski - SP nr 7 widnik, w - ce mistrza Polski - SP nr 87 Krak闚, doskona造 Pozna - SP nr 29 oraz SP nr 3 Dar這wo. Nasze dziewcz皻a dobrze sobie radzi造 z rywalkami, kt鏎e uczy造 si w klasach , czy te szko豉ch sportowych. Gratulujemy tym, kt鏎e wygra造 i podziwiamy przede wszystkim za pokor, jak mia造 w sobie mistrzynie. Nie brakowa這 zaci皻ych meczy i walki punkt za punkt. W ostatnim meczu turnieju wygra造my ze Szko章 Podstawow w Szlichtyngowej 2:1 (17:25, 25;14, 15:13) i to radosne podsumowanie zmaga na og鏊nopolskim parkiecie nape軟i這 nas optymizmem i nadziej, 瞠 mo瞠 jeszcze kiedy uda si pojecha na taki turniej.

Gdyby sport ocenia tylko na podstawie osi鉚ni皻ej sprawnoci fizycznej znajduj鉍ej sw鎩 wyraz we wsp馧zawodnictwie, to sport 穎造雟ki oceni nale篡 bardzo wysoko. Ale my przecie wiemy, 瞠 to nie wszystko i nie najwa積iejsze. Sport jest szko章 obowi頊kowoci, punktualnoci, dobrej woli, kole瞠雟twa i wytrwa這ci. Upowszechnianie sportowego ruchu ma wi璚 donios貫 znaczenie. Im m這dzie wi璚ej wyniesie z tych zaj耩 teraz, tym lepiej dla nas w przysz這ci.

Do g鏎y   

opracowa豉: Marta Stopyra    





SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

2010/2011

Dobieg ko鎍a "sportowy rok szkolny". Kolejny rok naszych wsp鏊nych zabaw, pracy, radoci i przezwyci篹ania, tego co sprawia trudno, a czasem nawet boli. Mo瞠my by jednak bardzo dumni z efektu ko鎍owego, poniewa by to rok nasycony wspania章 atmosfer sportow, wielkimi emocjami, nowymi znajomociami, du篡m post瘼em w sferze umiej皻noci techniczno - taktycznych dzieci oraz wspania造mi wynikami sportowymi. Ilo organizowanych imprez sportowych oraz zawod闚, w kt鏎ych jako szko豉 bralimy udzia jest imponuj鉍a i wiadczy o ogromnym zaanga穎waniu dzieci w rozwijaniu swoich zainteresowa. Z wielk radoci zawodnicy SP 1 w 皋造ni brali udzia w nast瘼uj鉍ych imprezach sportowych I SEMESTRU:


    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. I m w sztafetowych biegach prze豉jowych dz.
  2. I m w sztafetowych biegach prze豉jowych ch.
  3. I m w mini - pi販e r璚znej dz.
  4. I m w mini - pi販e r璚znej ch.
  5. I m w mini - pi販e koszykowej dz.
  6. I m w mini - pi販e koszykowej ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
  1. I m w L.A. - bieg na 600 m - Ewa To逍a
  2. II m w L.A. - rzut pi貫czk palantow - Weronika Kuras
  3. I m w L.A. - rzut pi貫czk palantow - Krystian Cisek
  4. III m w L.A. - skok w dal - Adrian Kosior
  5. V m w indywidualnych biegach prze豉jowych dz. kl. IV - tych /Karina Nowak/
  6. VII m w indywidualnych biegach prze豉jowych dz. kl. VI - tych /Ewa To逍a/
  7. I m w indywidualnych biegach prze豉jowych ch. kl. IV - tych /Kamil Burda/
  8. I m w indywidualnych biegach prze豉jowych ch. kl. VI - tych /Adrian Kosior/
  9. V m w indywidualnych biegach prze豉jowych ch. kl. VI - tych /Rafa Urban/
  10. II m w sztafetowych biegach prze豉jowych dz.
  11. I m w sztafetowych biegach prze豉jowych ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU WOJEW笈ZKIM:
  1. I m w L.A. - rzut pi貫czk palantow - Krystian Cisek
  2. XIX m w indywidualnych biegach prze豉jowych / Adrian Kosior/
    Inne zawody:
  1. XIV m w FINALE OG粌NOPOLSKIM mini - pi趾i siatkowej dz. / Kuras Weronika, Lorenc Oliwia, Burda Monika/ - TURNIEJ KINDER + SPORT
  2. VII m w I Mi璠zynarodowym Turnieju Szachowym - Pawe Puzio
  3. XV m I Mi璠zynarodowym Turnieju Szachowym - Aleksander Leja
  4. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. IV - tej:
      I Turniej :
    • I m - SP 1 皋造nia V
    • II m - SP 1 皋造nia I
    • III m - SP 1 皋造nia IV

      II Turniej:
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • II m - SP 1 皋造nia V
    • III m - SP 1 皋造nia VII
  5. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. V - tej:
      I Turniej :
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • II m - SP 1 皋造nia II

      II Turniej:
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • VI m - SP 1 皋造nia II
  6. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. VI - tej:
      I Turniej :
    • III m - SP 1 皋造nia I
    • IX m - SP 1 皋造nia II

      II Turniej:
    • III m - SP 1 皋造nia I
    • IX m - SP 1 皋造nia II
  7. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej kl. I - III /07.12.2010./ - 13 dz. + 10 ch. oraz 9 s璠zi闚, uczni闚 naszej szko造.
  8. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej kl. IV - tych /21.12.2010./ - 26 dz. + 20 ch. oraz 12 s璠zi闚.
  9. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej kl. V - tych /04.01.2011./ - 30 dz. + 27 ch. oraz 12 s璠zi闚.
  10. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej kl.VI - tych /11.01.2011./ - 32 dz. + 28 ch. oraz 6 s璠zi闚.

ㄨcznie w turnieju wzi窸o udzia 225 uczni闚 szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia. Organizatorami tych turniej闚 s nauczyciele SP 1 w 皋造ni : p. Marta Stopyra oraz p. Tadeusz Dec.


OSI乎NI犴IA SPORTOWE ZA OKRES II SEMESTRU w r.szk. 2010/2011:

    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINY:
  1. I m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.
  2. II m w dru篡nowym tenisie sto這wym dz.
  3. I miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  4. I miejsce w mini - pi販e siatkowej ch.
  5. I miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
  6. I miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym ch.
  7. II miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym dz.
  8. I miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
  9. II m w mini - pi販e no積ej ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATU:
  1. VI m w dru篡nowym tenisie sto這wym dz.
  2. VI m w dru篡nowym tenisie sto這wym ch.
  3. I miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  4. I miejsce w mini - pi販e siatkowej ch.
  5. I miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
  6. III miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym ch.
  7. IV m w konkursie " Baw si z nami"
  8. I miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU REJONU:
  1. II miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  2. IV miejsce w mini - pi販e siatkowej ch.
    OSI乎NI犴IA SPORTOWE NA SZCZEBLU WOJEW笈ZKIM:
  1. III m w p馧finale mini - pi趾i siatkowej dz.
  2. XVIII m w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
    Inne zawody:
  1. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. IV - tej:
      III Turniej :
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • II m - SP 1 皋造nia V
    • III m - SP 1 皋造nia VII

  2. Turniej Fina這wy kl. IV - tej :
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • II m - SP 1 皋造nia V
    • III m - SP 1 皋造nia III

  3. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. V - tej:
      III Turniej :
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • IV m - SP 1 皋造nia II

  4. Turniej Fina這wy kl. V - tej :
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • II m - SP 1 皋造nia II

  5. Liga Powiatowa Pi趾i Siatkowej kl. VI - tej:
      III Turniej :
    • II m - SP 1 皋造nia I

  6. Turniej Fina這wy kl. VI - tej :
    • II m - SP 1 皋造nia I
    • IV m - SP 1 皋造nia II

  7. Mi璠zyszkolny Turniej Pi趾i Siatkowej Dz. "INFOPROS CUP" w Le瘸jsku:
    • III m - SP 1 皋造nia II
    • V m - SP 1 皋造nia I
    • VII m - SP 1 皋造nia III
    • X m - SP 1 皋造nia V
    • XII m - SP 1 皋造nia IV

  8. I Turniej MPS kl. IV "KINDER + SPORT":
    • IV m - SP 1 皋造nia I
    • VIII m - SP 1 皋造nia II

  9. I Turniej MPS kl. V "KINDER + SPORT":
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • VIII m - SP 1 皋造nia II

  10. II Turniej MPS kl. IV "KINDER + SPORT":
    • V m - SP 1 皋造nia I
    • VIII m - SP 1 皋造nia III

  11. II Turniej MPS kl. V "KINDER + SPORT":
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • X m - SP 1 皋造nia II

  12. Memoria Jana Paw豉 II - Turniej Pi趾i Siatkowej Par Mieszanych:
    • I m - SP 1 皋造nia I
    • III m - SP 1 皋造nia II

  13. Mi璠zyszkolny Turniej Pi趾i Siatkowej Dz. kl. IV - tych. 23 zespo造 ze szk馧 :SP 3 Le瘸jsk, SP Krasne, SP 1 皋ynia - gospodarz turnieju.
    • II m - SP 1 皋造nia III
    • V m - SP 1 皋造nia I
    • VI m - SP 1 皋造nia V
    • VII m - SP 1 皋造nia II
    • VIII m - SP 1 皋造nia VI

  14. Turniej Fina這wy MPS kl. IV " KINDER + SPORT":
    • V m - VI m - SP 1 皋造nia I ( Ciela Zuzanna, Nowak Karina, Urban Wioletta)

  15. Turniej Fina這wy MPS kl. V "KINDER + SPORT":
    • I m - SP 1 皋造nia I ( Mistrzynie Wojew鏚ztwa Podkarpackiego: KURAS WERONIKA, BURDA MONIKA, LORENC OLIWIA, TUROSZ KLAUDIA) Zawodniczki te uzyska造 awans na zawody og鏊nopolskie w Zabrzu, kt鏎e tradycyjnie odb璠 si we wrzeniu. GRATULUJEMY!!!

Wszystkim, kt鏎zy nieustannie wspieraj sport szkolny z serca dzi瘯ujemy. Zawodnikom i ich rodzicom gratulujemy. 砰czymy udanego wypoczynku wakacyjnego, ciekawych prze篡 i cichej t瘰knoty za "szko章"!

Do g鏎y   

opracowa豉: Marta Stopyra    





SPRAWOZDANIE Z DZIAxLNOCI SZKOLNEGO
KOx SPORTOWEGO

R.SZK. 2009/2010
                                I SEMESTR


Nasza szko豉 w minionym roku szkolnym 2008/2009 zaj窸a II miejsce w powiecie 豉鎍uckim w sportowej klasyfikacji generalnej szk馧 podstawowych zdobywaj鉍 122 punkty. Da這 nam to 82 miejsce w wojew鏚ztwie podkarpackim.


OSI乎NI犴IA SPORTOWE ZA OKRES I SEMESTRU w r.szk. 2009/2010:

    Zawody na szczeblu gminy:
  1. I miejsce w mini - pi販e r璚znej dz.
  2. I miejsce w mini - pi販e r璚znej ch.
  3. II miejsce w mini - pi販e koszykowej dz.
  4. II miejsce w mini - pi販e koszykowej ch.
    Zawody na szczeblu powiatowym:
  1. Indywidualne biegi prze豉jowe dz. kl. III - IV: VII miejsce - Aleksandra Flesza, XV- Monika Burda.
  2. Indywidualne biegi prze豉jowe ch.: kl. III - IV: III miejsce - Szymon Kosior, VI - Damian Mach.
  3. Indywidualne biegi prze豉jowe dz. kl. V - VI: VII miejsce - Katarzyna Kockman, XXVI - Marzena Nowak, XXXI - Jadwiga Puzio.
  4. Indywidualne biegi prze豉jowe ch.: kl. V - VI: VIII miejsce - Piotr Mach, X - Daniel S逝pek, XI - Kamil Babka.
  5. II miejsce w sztafetowych biegach prze豉jowych dz.
  6. I miejsce w sztafetowych biegach prze豉jowych ch.
    Zawody na szczeblu wojew鏚zkim:
  1. Udzia w finale wojew鏚zkim Szymona Kosiora w indywidualnych biegach prze豉jowych.
    Inne zawody:
  1. I miejsce w XX Turnieju Pi趾i Siatkowej o Memoria J霩efa Gondeli w kat. dz.
  2. III miejsce w XX Turnieju Pi趾i Siatkowej o Memoria J霩efa Gondeli w kat.ch.
  3. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej dla wszystkich szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia w kat. dz. i ch. kl. III - 05.01.2010. /16 dziewczynek, 15 ch這pc闚/
  4. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej dla wszystkich szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia w kat. dz. i ch. kl. IV - 08.01.2010. /16 dziewczynek, 20 ch這pc闚/
  5. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej dla wszystkich szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia w kat. dz. i ch. kl. V - 15.01.2010. /30 dziewczynek, 30 ch這pc闚/
  6. Miko豉jkowo - Noworoczny Turniej Pi趾i Siatkowej dla wszystkich szk馧 podstawowych z terenu gminy 皋造nia w kat. dz. i ch. kl. VI - 19.01.2010. /40 dziewczynek, 32 ch這pc闚/

ㄨcznie w w/w turniejach /pkt.3 - 6/ zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego SP 1 w 皋造ni p. Mart Stopyra oraz p. Tadeusza Deca wzi窸o udzia 199 zawodnik闚. Obsad s璠ziowsk stanowili uczniowie naszej szko造 oraz gimnazjum.


OSI乎NI犴IA SPORTOWE ZA OKRES II SEMESTRU w r.szk. 2009/2010:

    Zawody na szczeblu gminy:
  1. I miejsce w tenisie sto這wym ch.
  2. II miejsce w tenisie sto這wym dz.
  3. I miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  4. I miejsce w mini - pi販e siatkowej ch.
  5. I miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
  6. I miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym ch.
  7. I miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym dz.
  8. I miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
    Zawody na szczeblu powiatowym:
  1. V miejsce w tenisie sto這wym dz.
  2. VI miejsce w tenisie sto這wym ch.
  3. I miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  4. II miejsce w mini - pi販e siatkowej ch.
  5. II miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym dz.
  6. III miejsce w tr鎩boju lekkoatletycznym ch.
  7. II miejsce indywidualnie w tr鎩boju lekkoatletycznym dla Rafa豉 Urbana
  8. III miejsce indywidualnie w tr鎩boju lekkoatletycznym dla Weroniki Kuras
  9. II miejsce w konkursie "Baw si z nami" dla klas I - III
  10. II miejsce w czw鏎boju lekkoatletycznym ch.
    Zawody na szczeblu rejonowym:
  1. II miejsce w mini - pi販e siatkowej dz.
  2. V miejsce w sztafetowych biegach prze豉jowych ch.
  3. VIII miejsce w sztafetowych biegach prze豉jowych dz.
    Zawody na szczeblu wojew鏚zkim:
  1. I turniej "Kinder + Sport" w kat. dw鎩ek - II miejsce
  2. I turniej "Kinder + Sport" w kat. czw鏎ek - IX miejsce
  3. II turniej "Kinder + Sport" w kat. tr鎩ek - XVII miejsce
  4. II turniej "Kinder + Sport" w kat. dw鎩ek - II miejsce
  5. III miejsce w p馧finale wojew鏚zkim IMS w mini - pi販e siatkowej dz.
  6. II turniej "Kinder + Sport" w kat. czw鏎ek - VII miejsce
  7. II miejsce w Finale Wojew鏚zkim w turnieju "Kinder + Sport" w kat. dw鎩ek
  8. II miejsce w Makroregionalnym Turnieju Pi趾i Siatkowej "Kinder + Sport" ( awans na zawody og鏊nopolskie)
    Inne zawody:
  1. I miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "dw鎩ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  2. IV miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "dw鎩ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  3. VI miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "tr鎩ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  4. VII miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "tr鎩ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  5. IV miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "czw鏎ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  6. VII miejsce w turnieju mini - pi趾i siatkowej dz.- kat "czw鏎ki" o Puchar Przewodnicz鉍ego Rady Gminy Grodzisko Dolne
  7. III miejsce w V Memoriale Jana Paw豉 II w mini - pi販e siatkowej par mieszanych
  8. IV miejsce w Mi璠zynarodowym Turnieju Pi趾i No積ej zespo堯w mieszanych
  9. Szkolny turniej o tytu "Najlepszej Siatkarki": kl. IV - Kuras Weronka, kl. V - Kuras Weronika, kl. VI - Puzio Jadwiga
  10. I miejsce w Mi璠zyszkolnym Turnieju Pi趾i Siatkowej Dziewcz靖 (kl. IV, V, VI rywalizowa豉 z SP 1 w Rakszawie)

Do g鏎y   

Rozk豉d jazdy autobus闚 szkolnych

    Przywozy: Pn-Pt
  • Brz霩a Stadnicka 710
  • Opaleniska 710
  • Zmys堯wka SP 713
  • Kopanie 715
  • Smolarzyny 715
  • Zak鉍ie 725
  • Zak鉍ie 735
  • 皋造nia Dolna 735
    Odwozy: Pn-PT
  • Brz霩a Stadnicka 1340
  • Brz霩a Stadnicka 1450
  • Opaleniska,
    Kopanie 1435
  • Zmys堯wka SP 1350
  • Smolarzyny 1340
  • Smolarzyny 1435
  • Zak鉍ie SP 1340
  • Zak鉍ie 1435
  • 皋造nia Dolna 1340
  • 皋造nia Dolna 1435

Czas lekcyjny

8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
9:50 - 10:35
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25

Przerwy w roku szkolnym

  • Zimowa przerwa wi靖eczna
    23.12.2017 - 01.01.2018
  • Ferie zimowe
    29.01 - 11.02.2018
  • Wiosenna przerwa wi靖eczna
    29.03 - 03.04.2018
  • Zako鎍zenie roku szkolnego
    22.06.2018
  • Dni wolne od zaj耩 dydakty.
    20.10.2017
    31.04.2018
    02.05.2018
    04.05.2018
    01.06.2018

Nasza 皋造nia

皋造nia

Copyright: J. Sobu