ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
E-dziennik
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Absolwenci
Świetlica
Stołówka
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE
Liceum Ogólnokształcące

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Materiały dydaktyczne
Informacje o przetwarzaniu danych osobowowych

ODDZIAŁY
Klasy I - III
Klasy IV - VIII

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018
Rok 2018/2019

KONTAKT
Adres:
37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.:
017 22 43 012
017 22 43 008
e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pl
zs.zol@pro.onet.pl


Strona główna



Jesteśmy zgranym i fachowym gronem pedagogicznym,
nie tylko życzliwym i sympatycznym dla uczniów,
ale również wysoko wykwalifikowanym.
Są wśród nas doskonali specjaliści:



mgr Małgorzata Cieśla Edukacja wczesnoszkolna

mgr Alina DziurzyńskaEdukacja wczesnoszkolna

mgr Natalia Fleszar Edukacja wczesnoszkolna

mgr Grażyna Fleszar Edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewelina RóżyckaEdukacja wczesnoszkolna

mgr Marta Tołpa Edukacja wczesnoszkolna

mgr Beata WalawenderEdukacja wczesnoszkolna

mgr Aurelia Bem-WróbelHistoria, świetlica

mgr Paweł Leja Język polski, historia, WOS

mgr Katarzyna NicpońJęzyk polski

mgr Katarzyna WikieraJęzyk polski, biblioteka

mgr Agnieszka CiągłoJęzyk polski

mgr Anna Sadecka Język angielski

mgr Paulina Niemiec Język angielski

mgr Sławomir Kuras Język angielski

mgr Jan Kosior Język niemiecki

mgr Joanna SobuśMatematyka

mgr Danuta Frańczak-SzturChemia

mgr Teresa ŁuksikMatematyka

mgr Aneta Makiel-DudekBiblioteka, biologia

mgr Zofia SzpilaPrzyroda

mgr Małgorzata Grabarz-IlaszGeografia

mgr Teresa GrędysaFizyka

mgr Ryszard NiemiecFizyka

mgr Henryk LejaEdukacja dla bezpieczeństwa

mgr inż. Sławomir Bester Informatyka

mgr Łukasz Dudek Informatyka

mgr Joanna PacPlastyka, świetlica

mgr inż. Marek MillerMuzyka, rytmika, technika

mgr Marta StopyraWychowanie fizyczne

mgr Ewa HołubWychowanie fizyczne

mgr Marta HryniewskaWychowanie fizyczne

mgr Grzegorz HryniewskiWychowanie fizyczne

mgr Damian LicWychowanie fizyczne

s. Agnieszka KrauzReligia

ks. Waldemar PastuszakReligia

ks. Damian RokoszReligia

mgr Beata Decowska-GąsiorDoradztwo zawodowe, pedagog


CZAS LEKCYJNY
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
9:50 - 10:35
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
14:35 - 15:20

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23.12.2019 - 01.01.2020
Ferie zimowe
13 - 26.01.2020
Wiosenna przerwa świąteczna
09 - 14.04.2020
Egzamin ósmoklasisty
21.04.2020 - J. polski
22.04.2020 - Matematyka
23.04.2020 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
26.06.2020
Dni wolne od zajęć dydakty.
14.10.2019
02.01.2020
03.01.2020
12.06.2020

PRZYWOZY SZKOLNE
Brzóza Stadnicka - 700
Opaleniska - 705
Zmysłówka SP - 710
Kopanie - 715
Smolarzyny - 725
Zakącie - 725, 735
Żołynia Dolna - 735

ODWOZY SZKOLNE
Brzóza Stadnicka - 1455
Kopanie - 1340, 1435
Smolarzyny - 1340, 1435
Zakącie - 1340, 1435
Opaleniska - 1340, 1435
Zmysłówka SP - 1340, 1435
Żołynia Dolna - 1340, 1435

Copyright: J. Sobuś