e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pl



ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Absolwenci
Świetlica
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Koła zainteresowań
Zajęcia dodatkowe - projekt unijny
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Ogólne warunki ubezp.
Szczegółowe warunki ubezp.
Materiały dydaktyczne
Informacje dla uczniów
Informacje dla nauczycieli
Konkursy

NASI UCZNIOWIE
Klasa I A
Klasa I B
Klasa II A
Klasa II B
Klasa III
Klasa IV A
Klasa IV B
Klasa IV C
Klasa V A
Klasa V B
Klasa V C
Klasa VI A
Klasa VI B
Klasa VII A
Klasa VII B
Klasa VIII A
Klasa VIII B


Strona główna

Spis podręczników Szkolnych
Na Rok 2018/2019

    Podręczniki dla klasy IV

  • Historia : "Wczoraj i dziś" - Wiesława Surdyk-Fertsch, Bogumiła Olszewska Grzegorz Wojciechowski (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Przyroda: "Tajemnice przyrody" - Maria Marko-Warłowska, Feliks Szlajfer, Joanna Stawarz (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Muzyka: "Lekcja muzyki 4" - Monika Gromek, Grażyna Kilbach.

  • Plastyka: "Plastyka 4" - Stanisław K. Stopczyk, Barbara Neubart.

  • J. angielski: English class A1 + ćw. - Catherine Bright, Arek Tkacz, Sandy Zervas, podręcznik + zeszyt ćwiczeń.

  • J. polski:Nowe "Słowa na start" - Marlena Derlukiewicz, Anna Klimowicz (podręcznik, zeszyt ćwiczeń ).

  • Matematyka: "Matematyka z plusem 4" - Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki( podręcznik + zeszyty ćwiczeń ).

  • Technika: "Jak to działa? 4" - Lech Łabecki, Marta Łabecka.

  • Informatyka: "Informatyka podręcznik kl. 4" - W. Kranas, A. Samulska, W. Jochemczyk, M. Wyczółkowski

    Podręczniki dla klasy V

  • Historia : "Wczoraj i dziś" kl.5 - Wiesława Surdyk-Fertsch, Bogumiła Olszewska Grzegorz Wojciechowski (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Geografia: "Planeta nowa" - Feliks Szlajfer, Zbigniew Zaniewicz, Tomasz Rachwał, Roman Malarz (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • J. polski:Nowe "Słowa na start" - Marlena Derlukiewicz, Anna Klimowicz (podręcznik, zeszyt ćwiczeń ).

  • Muzyka: "Lekcja muzyki 5" - Monika Gromek, Grażyna Kilbach.

  • Biologia: "Puls życia 5" - Marian Sęktas, Joanna Stawarz.

  • J. angielski: English class A1 + ćw. - Jayne Croxford, Graham Fruen, Arek Tkacz, (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Matematyka: "Matematyka z plusem 5" - Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki( podręcznik + zeszyty ćwiczeń ).

  • Technika: "Jak to działa? 5" - Lech Łabecki, Marta Łabecka.

  • Informatyka: "Informatyka podręcznik kl. 5" - W. Kranas, A. Samulska, W. Jochemczyk, I. Krajewska-Karnas

    Podręczniki dla klasy VI

  • Historia: "My i historia" - Wiesława Surdyk-Fertsch, Bogumiła Olszewska (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • J. polski: "Słowa na start" - Marlena Derlukiewicz, Anna Wojciechowska, Agnieszka Marcinkiewicz (podręcznik, zeszyt ćwiczeń cz. I i II).

  • Przyroda: "Przyroda z pomysłem cz.1 i cz.2" - Urszula Depczyk, Bożena Sienkiewicz, Halina Binkiewicz (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Matematyka: "Matematyka z plusem 5" - Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki( podręcznik + zeszyty ćwiczeń )

  • Muzyka: "Klucz do muzyki 6" - Urszula Smoczyńska, Katarzyna Jakóbczyk-Drążek, Agnieszka Sołtysik.

  • J. angielski: Look 2 - Steve Elsworth, Jim Rose, Małgorzata Tetiurka, wyd. Pearson (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Zajęcia komputerwe: "Lekcje z komputerem 6" - W. Jachemczyk, W. Kranas, A. Samulska, I. Krajewska-Karnas.

  • Zajęcia tehcniczne: "Technika na codzień 4-6" - E. Bubak, E. Królicka, M. Duda .

  • Religia: "Wierzę w Kościół" - red. ks. Waldemar Janiga

  • Plastyka: "Plastyka 6" - Stanisław K. Stopczyk, Barbara Neubart.

    Podręczniki dla klasy VII

  • Historia : "Wczoraj i dziś" kl.7 - Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz, Stanisław Roszak (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • Geografia: "Planeta nowa 7" - Mariusz Szubert, Tomasz Rachwał, Roman Malarz (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

  • J. polski:Nowe "Słowa na start" 7 - Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc (podręcznik, zeszyt ćwiczeń ).

  • Muzyka: "Lekcja muzyki 7" - Monika Gromek, Grażyna Kilbach.

  • Biologia: "Puls życia 7" - Małgorzata Jefimow.

  • J. angielski: "All clear 7" - Patrick Howarth, Patricia Reilly, Daniel Morris.

  • J. niemiecki: "Kompass Team1" - Elżbieta Rymont, Agnieszka Sibiga.

  • Matematyka: "Matematyka z plusem 7" - Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki( podręcznik + zeszyty ćwiczeń ).

  • Chemia: "Chemia Nowej Ery 7" - Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin.

  • Fizyka: "Fizyka. Świat fizyki 7" - Barbara Sagnowska.

  • Informatyka: "Informatyka 7" - W. Kranas, W. Jochemczyk, I. Krajewska-Karnas

  • Religia: "Spotykam Twoje Słowo" - red. ks. Paweł Mąkosa

  • Plastyka: "Plastyka 7" - Stanisław K. Stopczyk, Barbara Neubart, Joanna Chołasińska.

    Podręczniki dla klasy VIII

  • Historia : "Wczoraj i dziś" kl.8 - Robert Śniegocki, Agnieszka Zielińska.

  • Geografia: "Planeta nowa 8" - Dawid Szczypiński, Tomasz Rachwał.

  • J. polski:Nowe "Słowa na start" 8 - Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc (podręcznik, zeszyt ćwiczeń ).

  • Biologia: "Puls życia 8" - Beata Sągin, A. Boczarowski, M. Sęktas.

  • J. angielski: "Repetytorium ósmoklasisty" - Arek Tkacz, Angela Bandis, Anita Lewicka.

  • J. niemiecki: "Kompass Team2" - Elżbieta Rymont, Agnieszka Sibiga.

  • Matematyka: "Matematyka z plusem 8" - Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki( podręcznik + zeszyty ćwiczeń ).

  • Chemia: "Chemia Nowej Ery 8" - Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin.

  • Fizyka: "Świat fizyki 8" - Barbara Sagnowska.

  • Informatyka: "Informatyka podręcznik kl.8" - W. Kranas, A. Samulska, W. Jochemczyk, I. Krajewska-Karnas

  • Religia: "Z Tobą idę przez życie" - red. ks. Paweł Mąkosa

  • WOS: "Dziś i jutro 8" - I. Janicka, A. Janicki, A. Kucia-Maćkowska, T. Maćkowski.



CZAS LEKCYJNY
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
9:50 - 10:35
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
14:35 - 15:20

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23.12.2018 - 01.01.2019
Ferie zimowe
11 - 24.02.2019
Wiosenna przerwa świąteczna
18 - 23.04.2019
Egzamin ósmoklasisty
15.04.2019 - J. polski
16.04.2019 - Matematyka
17.04.2019 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
21.06.2019
Dni wolne od zajęć dydakty.
15.10.2018
02.11.2018
29.04.2019
30.04.2019
02.05.2019

PRZYWOZY SZKOLNE
Brzóza Stadnicka - 705
Zmysłówka SP - 713
Kopanie - 715
Smolarzyny - 715
Zakącie - 725, 735
Żołynia Dolna - 725

ODWOZY SZKOLNE
PN, ŚR, PT
Brzóza Stadnicka - 1450
(W PT zmiana na 1340)
Kopanie - 1340, 1435
Smolarzyny - 1340, 1435
Zakącie - 1340, 1435
Zmysłówka SP - 1340, 1435
Żołynia Dolna - 1340, 1435
WT, CZW
Brzóza Stadnicka - 1450
Kopanie - 1340, 1435, 1530
Smolarzyny - 1340, 1435, 1530
Zakącie - 1340, 1435, 1530
Zmysłówka SP - 1340, 1435
Żołynia Dolna - 1340, 1435, 1530

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018

KONTAKT
Adres: 37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.: 017 22 43 012
e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pl

Copyright: J. Sobuś