Szkoła podstawowa nr 1

e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pltel. (17)2243012

Strona główna

Rozkład zajęć na feriach 2012/2013
dla klas I - III


prowadząca: Beata Walawender

Poniedziałek 11 luty 20139:00 - 10:30Gry i zabawy integracyjne (sala gimnastyczna)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Potyczki szachowe( świetlica)
Wtorek 12 luty 20139:00 - 10:30Turniej unihokeja (sala gimnastyczna)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Papierowe składanki - orgiami(sala nr 18)
Środa 13 luty 20139:00 - 10:30Turniej "Dwa ognie" (sala gimnastyczna)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Zimowa widokówka - wydzieranka (sala nr 18)
Czwartek 14 luty 20139:00 - 10:30"Magiczne" budowle (sala zabaw)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Zima z komputerem w tle ( pracownia komputerowa)
Piątek 15 luty 20139:00 - 10:30Gry i zabawy drużynowe (sala gimnastyczna)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Krzyżówki, łamigłówki, rebusy - czyli niezły zawrót głowy (sala nr 18)


prowadząca: Małgorzata Cieśla

Poniedziałek
18 luty 2013
9:00 - 10:30Wykonanie pracy plastycznej na temat: "Żyjemy zdrowo".
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Zabawy ruchowe na sali gimnastycznej
Wtorek
19 luty 2013
9:00 - 10:30Wspólne wykonanie warzywnej sałatki
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Gra w dwa ognie. Minisiatkówka
Środa
20 luty 2013
9:00 - 10:30Gra w szachy i warcaby. Gry planszowe
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Zabawa na sali zabaw
Czwartek
21 luty 2013
9:00 - 10:30Ozdabianie talerzyków kolorowymi motywami
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Wykonanie soku warzywnego. Zabawy ruchowe na sali gimnastycznej
Piątek
22 luty 2013
9:00 - 10:30Samodzielne wykonanie kanapek z warzywami.
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Zabawy towarzyskie w klasie.



Rozkład zajęć na feriach 2012/2013
dla klas IV - VI


prowadząca: Joanna Sobuś

Poniedziałek
11 luty 2013
9:00 - 10:30Zajęcia komputerowe- gry i zabawy
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Siatkówka
Wtorek
12 luty 2013
9:00 - 10:30Zajęcia "Origami" (proszę o przyniesienie nożyczek i kartek z bloku rysunkowego)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Tenis stołowy
Środa
13 luty 2013
9:00 - 10:30Zagadki i łamigłówki matematyczne
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Piłka nożna
Czwartek
14 luty 2013
9:00 - 10:30Rzuty do kosza, koszykówka
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Piłka nożna
Piątek
15 luty 2013
9:00 - 10:30Tenis stołowy
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30Siatkówka


prowadząca: Anna Sadecka

Poniedziałek
18 luty 2013
9:00 - 10:30KOSZYKÓWKA- ZABAWY
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30ROZGRYWKI W PING-PONGA
Wtorek
19 luty 2013
9:00 - 10:30ZABAWY SPORTOWE NA SALI GIMNASTYCZNEJ(PRZECIĄGANIE LINY,DWA OGNIE,
TURNIEJ-UNIHOKEJA)
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30PIŁKA NOŻNA
Środa
20 luty 2013
9:00 - 10:30BUDOWLE PRZESTRZENNE ZAJĘCIA A ŚWIETLICY
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30TURNIEJ GIER (SZACHY, WARCABY
Czwartek
21 luty 2013
9:00 - 10:30FUN ENGLISH-ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30KOSZYKÓWKA-ZABAWY
Piątek
22 luty 2013
9:00 - 10:30ROZGRYWKI W PING-PONGA
10:30 - 11:00przerwa
11:00 - 12:30ZABAWY SPORTOWE RZUTY DO KOSZA, SIATKÓWKA

Copyright: J. Sobuś