ROK SZKOLNY 1917/1918

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 1 KLASA 2

gospodarz klasy: .........

gospodarz klasy: ...........

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Chudzik Eleonora 1910 1. Antosz Jan 1909
2. Cieśla Jan 1910 2. Banadyk Anna 1908
3. Cieśla Wiktoria 1911 3. Baran Maria 1908
4. Cisek Józefa 1909 4. Baran Stanisław 1910
5. Cisek Szczepan 1911 5. Całka Zofia 1907
6. Cisek Zofia 1911 6. Cebula Bernard 1908
7. Czech Władysław 1911 7. Cisek Antoni 1906
8. Dec Adam 1910 8. Cisek Józef 1905
9. Dec Maria 1909 9. Cisek Jan s. Jakuba b. danych
10. Janusz Maria 1911 10. Janusz Karolina 1907
11. Kochman Edward b. danych 11. Kochman Jan 1908
12. Kochman Stefania 1911 12. Leja Bronisław 1909
13. Leja Bolesław b. danych 13. Leja Stefania 1909
14. Leja Bronisława 1909 14. Nawrot Michał 1905
15. Leja Zofia 1910 15. Nicpoń Władysław 1908
16. Lorenc Jan 1909 16. Rupar Michał 1909
17. Nawrot Józefa 1910 17. Sierzęga Karolina 1909
18. Nicpoń Julia 1909 18. Ślimak Bronisław 1908
19. Nicpoń Józef 1909 19. Szczerba Antoni 1909
20. Nicpoń Maria 1909 20. Świątoniowska Maria 1908
21. Rupar Adam 1911 21. Urban Aniela 1908
22. Świątoniowska Anna 1909 22. Wal Antoni 1909
23. Sczerba Waleria 1907 23. Zieliński Ferdynand 1908
24. Witek Franciszek
s. Józefa
1910 24. Zieliński Jan 1906
25. Witek Franciszek
s. Jana
1910 25. Żaba Józef 1908
26. Wojnar Helena 1911 26.

Żaba Karol

1909
27. Żaba Helena 1911      
           

 

KLASA 3

gospodarz klasy: .........

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Banadyk Katarzyna 1906
2. Baran Józefa 1907
3. Baran Cecylia 1905
4. Baran Józef 1909
5. Baran Waleria 1906
6. Cisek Weronika 1908
7. Cisek Wiktoria 1906
8. Czech Karolina 1906
9. Dec Edward 1906
10. Kochman Maria 1908
11. Kojder Cecylia 1907
12. Leja Andrzej 1909
13. Leja Helena 1906
14. Leja Petronela 1910
15. Nicpoń Filomena 1908
16. Nicpoń Władysław 1905
17. Nicpoń Karolina 1907
18. Nicpoń Stefania 1905
19. Rupar Szczepan 1906
20. Sierzęga Stanisław 1909
21. Skiba Józefa 1907
22. Śmiałek Marcela 1906
23. Witek Albina 1907
24. Żaba Antoni 1907
25. Żaba Józef 1907