ROK SZKOLNY 1916/1917

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 1 KLASA 2

wychowawca: .....................

wychowawca: ..........................

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Banadyk Anna 1908 1. Antosz Jan 1909
2. Baran Maria 1908 2. Baran Józef 1909
3. Baran Stanisław 1910 3. Baran Karolina 1903
4. Całka Zofia 1909 4. Baran Ludwik 1903
5. Cebula Bernard 1908 5. Bester Franciszek 1909
6. Cieśla Jan 1910 6. Bester Bronisława 1908
7. Cisek Jan 19.. 7. Cisek Józef 1905
8. Cisek Antoni 1906 8. Cisek Weronika 1908
9. Cisek Józefa 1909 9. Cisek Wiktoria 1906
10. Cisek Władysław 1911 10. Czech Karolina 1906
11. Dec Adam 1910 11. Dec Edward 1906
12. Dec Maria 1909 12. Janusz Karolina 1907
13. Kochman Jan 1908 13. Kilian Władysław 1905
14. Leja Bronisław 1909 14. Kochman Maria 1908
15. Leja Bronisława 1909 15. Kojder Cecylia 1909
16. Leja Stefania 1909 16. Leja Andrzej 1909
17. Lorenc Jan 1909 17. Leja Petronela 1910
18. Nicpoń Władysław 1908 18. Leja Emilia 1909
19. Ślimak Bronisława 1908 19. Leja Helena 1906
20. Sierzęga Karolina 1907 20. Lorenc Bronisław 1906
21. Świątoniowska Anna 1909 21. Nawrot Michał 1905
22. Świątoniowska Maria 1908 22. Nicpoń Filomera 1908
23. Szczerba Antoni 1909 23. Rupar Michał 1907
24. Szczerba Maria 1907 24. Sierzęga Stanisław 1909
25. Zieliński Ferdynand 1908 25. Skiba Józefa 1909
26. Zieliński Jan 1906 26. Ślimak Stanisław 1906
27. Żaba Józef 1908 27. Wal Antoni 1909
28. Żaba Karol 1909 28. Żaba Antoni 1907
29. Urban Aniela 1908 29. Żaba Józef 1907

 

 

 

 

KLASA 3

wychowawca: ..................

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Anna 1905
2. Banadyk Katarzyna 1906
3. Baran Cecylia 1905
4. Baran Józefa 1907
5. Baran Waleria 1906
6. Bester Szczepan 1906
7. Kochman Julia 1907
8. Leja Franciszek 1906
9. Leja Stefan 1909
10. Machalski Bronisław 1907
11. Nicpoń Aniela 1905
12. Nicpoń Aniela 1907
13. Nicpoń Karolina 1907
14. Nicpoń Stefania 1905
15. Nicpoń Władysław 1905
16. Orłoś Władysław 1902
17. Rupar Ignacy 1904
18. Rupar Szczepan 1906
19. Sierzęga Katarzyna 1904
20. Sierzęga Maria 1906
21. Śmiałek Marcela 1906
22. Świątoniowska Karolina 1905
23. Witek Albina 1907
24. Witek Władysław 1905
25. Żaba Zofia 1904
26.    
27.    
28.    
29.