ROK SZKOLNY 1915/1916

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 1 KLASA 2

gospodyni klasy: Kazimiera Śmietana

gospodyni klasy: Kazimiera Śmietana

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Jan 1908 1. Banadyk Katarzyna 19..
2. Banadyk Anna 1908 2. Baran Cecylia 1905
3. Baran Józef 1909 3. Baran Józefa 1907
4. Baran Karolina 1908 4. Baran Waleria 1906
5. Bester Bronisława 1908 5. Bester Szczepan 1906
6. Bester Franciszek 1909 6. Cisek Wiktoria 1906
7. Baran Ludwik 1907 7. Dec Edward 1906
8. Cisek Jan 19.. 8. Kochman Julia 1907
9. Cisek Antoni 1906 9. Leja Helena 1906
10. Cisek Józef 1905 10. Leja Franciszek 1906
11. Cisek Weronika 1908 11. Lorenc Bronisław 1906
12. Czech Karolina 1906 12. Nicpoń Karolina 1907
13. Janusz Karolina 1907 13. Nicpoń Stefania 1905
14. Kilian Władysław 1905 14. Nicpoń Władysław 1905
15. Kochman Marianna 1908 15. Rupar Szczepan 1906
16. Kojder Cecylia 1909 16. Sierzęga Katarzyna 1904
17. Leja Andrzej 1909 17. Sierzęga Maria 1906
18. Leja Bronisław 1909 18. Śmiałek Marcela 1906
19. Leja Emilia 1908 19. Witek Albina 1907
20. Leja Petronela 1910 20. Żaba Józef 1907
21. Nawrot Michał 1905 21.    
22. Nicpoń Filomena 1908 22.    
23. Nicpoń Władysław 1908 23.    
24. Rupar Michał 1907 24.    
25. Sierzęga Karolina 1907 25.    
26. Sierzęga Stanisław 1909      
27. Ślimak Stanisław 1906      
28. Szczerba Antoni 1909      
29. Szczerba Waleria 1907      
30. Świątoniowska Karolina 1908      
31. Wal Antoni 1909      
32. Zieliński Jan 1908      
33. Żaba Antoni 1907      
34. Żaba Karol 1909      
35. Skiba Józefa 1907      

 

 

KLASA 3

gospodyni klasy: Kazimiera Śmietana

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Anna 1905
2. Augustyn Wojciech 1906
3. Baran Aniela 1904
4. Cieśla Antoni 1904
5. Czech Władysław 1904
6. Czech Zofia 1906
7. Fus Julia 1905
8. Kochman Zofia 19..
9. Leja Stanisław 1903
10. Nicpoń Aniela 1905
11. Nicpoń Aniela 1907
12. Nawrot Aniela 19..
13. Orłoś Władysław 1902
14. Rupar Ignacy 1904
15. Świątoniowska Karolina 1905
16. Witek Władysław 1905

KLASA 4

gospodyni klasy: Kazimiera Śmietana

1. Kochman Stefania 1903
2. Świątoniowska Stefania 1902
3. Cisek Stefania c. Franciszka b. danych