ROK SZKOLNY 1913/1914

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki

w Żołyni Dolnej

 

KLASA 3 KLASA 4

gospodarz klasy: Michał Rejman

gospodarz klasy: Michał Rejman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Cebula Marcela 1902 1. Baran Jan 1901
2. Cisek Józef 1903 2. Czech Franciszek 1900
3. Cisek Paweł 1903 3. Czech Anna 1901
4. Cisek Jan s. Antoniego b. danych 4. Drążek Stanisław 103
5. Cisek Stefania 1904 5. Dzierga Stanisława 1902
6. Cisek Maria 1901 6. Janusz Jan 1901
7. Cisek Stefania 1902 7. Kochman Jan 1901
8. Cieśla Andrzej 1900 8. Leja Maria 1901
9. Cieśla Antoni 1904 9. Łania Stefania 1901
10. Dziedzic Andrzej 1902 10. Mach Karolina 1903
11. Dziedzic Franciszek 1902 11. Mach Augustyn 1901
12. Dzierga Bronisława 1903 12. Nicpoń Karol 1902
13. Janusz Anna 1902 13. Nicpoń Józef 1900
14. Kochman Eleonora 1904 14. Rupar Stanisław s. Franciszka b. danych
15. Kochman Jan 1902 15. Sierzęga Julia 1902
16. Kochman Zofia 1904 16. Sierzęga Jan 1901
17. Kołodziej Franciszek 1902 17. Żaba Bronisław 1902
18. Leja Władysław 1903 18. Leja Ignacy 1901
19. Leja Stefania 1903 19. Nicpoń Andrzej 1903
20. Leja Tekla 1902 20. Żaba Zofia c. Jakuba b. danych
21. Nicpoń Aniela 1904 21. Żaba Franciszek s. Jakuba b. danych
22. Nicpoń Michał 1902 22. Banadyk Władysław s. Pawła b. danych
23. Nicpoń Franciszek 1902 23. Dzierga Andrzej 1902
24. Nicpoń Weronika 1903 nauka dopełniająca
25. Rupar Józefa 1904

chłopcy, gospodarz klasy: I. Drzewicki

26. Śmiałek Andrzej 1903 1. Baran Józef 1899
27. Świątoniowska Stefania 1902 2. Banadyk Wojciech 1898
28. Sierzęga Ignacy 1903 3. Leja Franciszek b. danych
29. Witek Aniela 1901 4. Kołodziej Jan b. danych
30. Wnęk Jan 1905 5. Nykiel Franciszek 1897
31. Ślimak Karolina 1901 6. Nicpoń Jan s. Jana b. danych
      7. Kochman Władysław b. danych
     

dziewczęta, gospodyni klasy: Kazimiera Kliszko

      1. Cieśla Zofia 1899
      2. Czech Zofia c. Józefa b. danych
      3. Drążek Waleria c. Jana b. danych
      4. Dzierga Karolina 1899
      5. Dzierga Marcela 1901
      6. Kątnik Klara 1901
      7. Kochman Maria 1899
      8. Kochman Weronika 1901
      9. Leja Karolina 1900
      10. Leja Klara 1901
      11. Witek Maria 1900

 

 

KLASA 2 KLASA 1

gospodyni klasy: Kazimiera Kliszko

gospodyni klasy: Salomea Kowalewska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Anna 1905 1. Baran Józefa 1907
2. Banadyk Józefa 1902 2. Baran Karolina 1903
3. Banadyk Katarzyna 1906 3. Baran Ludwik 1907
4. Baran Aniela 1904 4. Baran Waleria 1906
5. Baran Cecylia 1905 5. Bester Szczepan 1906
6. Baran Honorata 1902 6. Cebula Wincenty (wyjechał) 1907
7. Baran Wiktoria 1905 7. Cisek Antoni 1906
8. Cebula Weronika 1906 8. Cisek Bronisław 1902
9. Cisek Aniela 1903 9. Cisek Józef 1905
10. Cisek Salomea 1906 10. Cisek Wiktoria 1906
11. Dec Filomena 1905 11. Czech Karolina 1906
12. Fus Aniela 1903 12. Dec Edward 1906
13. Fus Julia 1905 13. Dec Jan 1906
14. Leja Helena 1906 14. Dzierga Józef 1907
15. Leja Stefan 1903 15. Janusz Karolina b. danych
16. Nawrot Aniela 1903 16. Kochman Julia 1907
17. Nicpoń Aniela 1905 17. Kochman Władysław 1901
18. Nicpoń Aniela c. Jana 1907 18. Leja Franciszek 1906
19. Orłoś Władysław 1902 19. Leja Helena c. Jana b. danych
20. Rupar Ignacy 1904 20. Lorenc Bronisław 1906
21. Rupar Szczepan 1906 21. Nawrot Michał 1905
22. Sierzęga Maria 1906 22. Nicpoń Karolina 1907
23. Sierzęga Katarzyna 1904 23. Nicpoń Stefania 1905
24. Ślimak Władysław 1905 24. Nicpoń Władysław 1905
25. Skiba Wawrzyniec 1902 25. Rupar Michał 1907
26. Świątoniowska Karolina 1905 26. Sierzęga Paweł 1905
27. Witek Władysław 1905 27. Ślimak Stanisław 1906
28. Żaba Zofia 1905 28. Śmiałek Marcela 1906
      29. Witek Albina 1906
        Żaba Józef 1907