ROK SZKOLNY 1912/1913

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 1 KLASA 2

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Maria Karakulska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Banadyk Katarzyna 1906 1. Antosz Anna 1905
2. Baran Cecylia 1905 2. Banadyk Józefa b. danych
3. Baran Karolina 1905 3. Baran Honorata 1902
4. Baran Wiktoria b. danych 4. Cieśla Andrzej 1906
5. Bester Szczepan 1906 5. Cieśla Antoni b. danych
6. Cebula Weronika 1906 6. Cisek Aniela b. danych
7. Cisek Bronisław 1906 7. Cisek Paweł 1903
8. Cisek Salomea b. danych 8. Cisek Stefania 1905
9. Cisek Wiktoria b. danych 9. Cisek Stefania b. danych
10. Czech Zofia 1906 10. Czech Władysław b. danych
11. Dec Filomena 1905 11. Dzierga Andrzej b. danych
12. Kochman Władysław 1904 12. Dzierga Bronisława b. danych
13. Leja Franciszek 1906 13. Fus Aniela 1903
14. Leja Helena b. danych 14. Fus Julia 1905
15. Nawrot Michał 1905 15. Kochman Eleonora 1907
16. Nicpoń Aniela 1904 16. Kochman Jan 1902
17. Nicpoń Aniela 1904 17. Kochman Waleria 1904
18. Rupar Ignacy 1904 18. Kochman Zofia 1904
19. Rupar Szczepan b. danych 19. Kołodziej Franciszek b. danych
20. Sierzęga Katarzyna 1904 20. Leja Stefan b. danych
21. Sierzęga Maria b. danych 21. Leja Szczepan b. danych
22. Sierzęga Paweł 1905 22. Lorenc Franciszek b. danych
23. Ślimak Stanisław b. danych 23. Nawrot Aniela 1903
24. Świątoniowska Karolina b. danych 24. Nicpoń Franciszek b. danych
25. Witek Władysław 1905 25. Nicpoń Weronika b. danych
      26. Orłoś Władysław b. danych
      27. Rupar Józefa 1904
      28. Wawrzyniec Skiba b. danych
      29. Ślimak Władysław b. danych
      30. Śmiałek Andrzej b. danych
      31. Szozda Augustyn b. danych
      32. Żaba Zofia b. danych
      33. Baran Aniela b. danych
           

 

 

KLASA 3 KLASA 4

wychowawca: Michał Rejman

wychowawca: Michał Rejman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Baran Jan s. Pawła 1900 1. Bałut Anna 1901
2. Baran Jan s. Franciszka 1901 2. Czech Anna 1901
3. Cebula Marcela 1902 3. Dzierga Marcela 1901
4. Cisek Władysław 1898 4. Dzierga Bronisława 1902
5. Cisek Józef 1902 5. Kochman Bronisława 1900
6. Czech Franciszek 1900 6. Leja Ignacy 1902
7. Dziedzic Andrzej 1902 7. Mach Augustyn 1901
8. Dziedzic Franciszek 1899 8. Nicpoń Józef 1900
9. Drążek Stanisław 1903 9. Sierzęga Jan 1901
10. Janusz Anna 1903 10. Żaba Zofia 1901
11. Janusz Jan 1901 11. Żaba Bronisław 1902
12. Kochman Jan 1901 12. Baran Józef 1899
13. Kochman Franciszek 1903 13. Bester Antoni 1902
14. Leja Maria c. Marcina 1898 14. Cieśla Zofia 1899
15. Leja Tekla c. Marcina b. danych 15. Kojder Katarzyna 1899
16. Leja Maria c. Andrzeja 1901 16. Leja Franciszek s. Szymona b. danych
17. Leja Stefania 1903 17. Leja Klara c. Jana b. danych
18. Leja Władysław 1904 18. Młynek Jakub s. Walentego b. danych
19. Łania Stefania 1901 19. Nykiel Franciszek 1897
20. Mach Karolina 1903 20. Trojnar Stanisław s. Józefa b. danych
21. Nicpoń Andrzej 1903 21. Kątnik Klara 1901
22. Nicpoń Jan s. Antoniego b. danych 22. Witek Maria 1901
23. Nicpoń Michał 1902 23. Banadyk Wojciech s. Józefa b. danych
24. Nicpoń Aniela 1904 24. Banadyk Władysław s. Pawła b. danych
25. Sierzęga Ignacy 1903 25. Sierzęga Jan 1898
26. Sierzęga Julia 1902 26. Żaba Franciszek s. Jakuba b. danych
27. Ślimak Karolina 1901 nauka dopełniająca
28. Świątoniowska Stefania 1903 prowadząca: Maria Karakulska
29. Wnęk Jan 1905 1. Dzierga Karolina 1899
30. Witek Aniela 1901 2. Leja Karolina 1900
31. Żaba Maria 1901 3. Kochman Weronika 1900
32. Cisek Maria 1901 4. Bałut Bronisława 1899
33. Kochman Augustyn 1903 5. Czech Zofia b. danych
      6. Cisek Aniela c. Jakuba b. danych
      7. Drążek Waleria b. danych
      8. Kochman Maria 1899
      9. Leja Bronisława 1899
      10. Leja Zofia b. danych
      11. Leja Karolina c. Andrzeja b. danych
      12. Nicpoń Katarzyna c. Jana b. danych
      13. Witek Marcela b. danych
      14. Baran Józefa 1900
      15. Kochman Władysław s. Szymona b. danych
      16. Nicpoń Jan s. Katarzyny b. danych