ROK SZKOLNY 1911/1912

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 3 KLASA 4

wychowawca: Michał Rejman

wychowawca: Michał Rejman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bałut Anna 1901 1. Baran Józef 1900
2. Baran Jan 1901 2. Bester Antoni 1902
3. Cisek Jan 1901 3. Banadyk Wojciech 1899
4. Czech Franciszek 1900 4. Banadyk Władysław 1900
5. Czech Anna 1901 5. Cieśla Zofia 1900
6. Drążek Stanisław 1903 6. Dzierga Karolina 1900
7. Dzierga Józef 1900 7. Kochman Weronika 1901
8. Dzierga Marcela 1901 8. Kojder Katarzyna 1900
9. Dzierga Bronisława 1903 9. Kątnik Klara 1900
10. Janusz Jan 1901 10. Kochman Bronisława 1900
11. Kochman Jan 1901 11. Kołodziej Jan s. Wawrzyńca b. danych
12. Kochman Katarzyna 1900 12. Leja Franciszek 1901
13. Kochman Bronisława 1900 13. Leja Karolina c. Józefa 1900
14. Leja Maria 1899 14. Leja Karolina c. Andrzeja 1900
15. Leja Maria 1901 15. Młynek Jakub 1900
16. Leja Ignacy s. Marii b. danych 16. Nicpoń Jan 1899
17. Łania Szczepan 1902 17. Nykiel Franciszek 1901
18. Łania Stefania 1901 18. Rupar Stanisław 1901
19. Mach Augustyn 1901 19. Rupar Antoni 1897
20. Nicponi Józef 1900 20. Skiba Maria 1900
21. Orłoś Maria 1900 21. Sierzęga Jan 1898
22. Sierzęga Julia 1902 22. Trojnar Stanisław s. Józefa b. danych
23. Sierzęga Jan s. Pawła b. danych 23. Witek Maria 1900
24. Żaba Maria 1901 24. Żaba Franciszek 1899
25. Żaba Zofia 1902 25. Kochman Katarzyna c. Marii b. danych
26. Żaba Bronisław 1902 26. Fus Anna 1899
27. Kloc Julia 1903 27. Kloc Aniela 1901
      28. Leja Klara 1899
      nauka dopełniająca
      1. Cisek Aniela 1897
      2. Czech Aniela 1897
      3. Czech Zofia 1898
      4. Bałut Bronisława 1899
      5. Drążek Waleria 1898
      6. Kochman Maria 1899
      7. Leja Karolina 1898
      8. Leja Bronisława 1899
      9. Leja Zofia 1898
      10. Nicpoń Katarzyna 1899
      11. Witek Marcela 1898
      12. Cieśla Aniela 1897
      13. Kojder Anna 1898
      14. Kątnik Józefa 1898
      15. Dzierga Władysław 1898
      16. Kochman Władysław 1900
      17. Witek Józef 1898
      18. Rupar Józef 1898
      19. Mach Bronisław 1898
           

 

 

KLASA 2 KLASA 1

wychowawca: Teresa Pilch

wychowawca: Teresa Pilch

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Cebula Marcela 1902 1. Antosz Anna 1905
2. Janusz Anna c. Andrzeja b. danych 2. Baran Aniela 1904
3. Leja Tekla c. Marcina b. danych 3. Baran Honorata 1902
4. Leja Stefania 1903 4. Baran Wiktoria 1904
5. Młynek Józefa 1902 5. Banadyk Józefa 1903
6. Nicpoń Aniela 1904 6. Cisek Aniela c. Antoniego b. danych
7. Ślimak Karolina c. Antoniego b. danych 7. Cisek Salomea 1905
8. Świątoniowska Stefania
c. Józefa
b. danych 8. Cisek Stefania s. Franciszka b. danych
9. Witek Aniela 1901 9. Cisek Stefania c. Antoniego 1905
10. Baran Jan s. Pawła b. danych 10. Dec Filomena 1905
11. Cieśla Andrzej 1900 11. Dzierga Bronisława c. Jana b. danych
12. Cisek Jozef s. Jakuba b. danych 12. Fus Aniela 1902
13. Cisek Władysław s. Franciszka b. danych 13. Fus Julia 1905
14. Dziedzic Andrzej s. Wiktorii b. danych 14. Kochman Eleonora 1904
15. Dziedzic Franciszek b. danych 15. Kochman Waleria 1904
16. Kochman Augustyn s. Józefa b. danych 16. Kochman Zofia 1904
17. Kochman Jan 1902 17. Nawrot Aniela c. Walentego b. danych
18. Kochman Franciszek s. Szymona b. danych 18. Nicpoń Aniela 1904
19. Leja Szczepan s. Szymona b. danych 19. Nicpoń Weronika 1903
20. Leja Władysław s. Jana b. danych 20. Rupar Józefa 1904
21. Nicpoń Andrzej s. Tomasza b. danych 21. Sierzęga Katarzyna 1904
22. Nicpoń Jan s. Antoniego b. danych 22. Żaba Zofia c. Jana b. danych
23. Nicpoń Michał 1902 23. Bester Szczepan s. Piotra b. danych
24. Orłoś Władysław s. Jana b. danych 24. Cisek Paweł 1903
25. Sierzęga Ignacy s. Józefa b. danych 25. Cieśla Antoni s. Józefa b. danych
26. Szozda Augustyn s. Magdaleny b. danych 26. Czech Władysław s. Wojciecha b. danych
27. Trojnar Władysław 1904 27. Dzierga Andrzej s. Wojciecha b. danych
28. Wnęk Jan s. Pawła b. danych 28. Kołodziej Franciszek
s. Wawrzyńca
b. danych
29. Cisek Marianna b. danych 29.

Kochman Władysław

1904
      30. Lorenc Franciszek s. Józefa b. danych
      31. Nicpoń Franciszek s. Andrzeja b. danych
      32. Rupar Ignacy 1904
      33. Sierzęga Paweł 1905
      34. Skiba Wawrzyniec s. Wawrzyńca b. danych
      35. Ślimak Władysław s. Antoniego b. danych
      36. Śmiałek Andrzej s. Jana b. danych
      37. Kloc Wiktoria 1905
      38. Leja Stefan s. Jana b. danych