ROK SZKOLNY 1910/1911

Szkoła Ludowa 1-klasowa im. Tadeusza Kościuszki
w Żołyni Dolnej

 

KLASA 3 KLASA 4

gospodarz klasy: Michał Rejman

gospodarz klasy: Michał Rejman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bałut Anna 1901 1. Cisek Klara c. Jakuba 1897
2. Bester Antoni 1902 2. Cisek Aniela c. Jakuba b. danych
3. Cisek Jan b. danych 3. Cieśla Władysław 1897
4. Czech Anna 1901 4. Czech Zofia c. Józefa b. danych
5. Kochman Bronisława b. danych 5. Bałut Bronisława 1899
6. Kochman Katarzyna b. danych 6. Dzierga Karolina c. Walentego b. danych
7. Kątnik Klara b. danych 7. Dzierga Antoni 1899
8. Kojder Katarzyna 1900 8. Dzierga Władysław 1898
9. Leja Ignacy b. danych 9. Drążek Waleria 1899
10. Leja Klara 1899 10. Fus Anna 1898
11. Mach Augustyn 1901 11. Kochman Władysław 1900
12. Rupar Stanisław 1898 12. Kochman Bronisława 1900
13. Sierzęga Jan b. danych 13. Kochman Katarzyna 1897
14. Żaba Bronisław 1902 14. Kołodziej Jan s. Wawrzyńca b. danych
15. Żaba Zofia b. danych 15. Kochman Weronika 1901
16. Dzierga Marcela 1901 16. Kochman Maria 1899
17. Nicpoń Józef b. danych 17. Leja Karolina c. Andrzeja 1901
18. Banadyk Wojciech b. danych 18. Leja Karolina c. Józefa 1897
19. Banadyk Władysław b. danych 19. Leja Bronisława 1899
20. Cieśla Zofia b. danych 20. Leja Zofia c. Tomasza b. danych
21. Dzierga Józef b. danych 21. Leja Klara c. Szymona b. danych
22. Młynek Jakub 1900 22. Nicpoń Katarzyna 1900
23. Nicpoń Jan b. danych 23. Rupar Antoni 1898
24. Nykiel Franciszek 1901 24. Witek Marcela 1898
25. Orłoś Maria b. danych 25. Witek Józef 1898
26. Sierzęga Jan 1898 uczniowie nauki dopełniającej
27. Skiba Maria b. danych 1. Cieśla Aniela c. Michała b. danych
28. Trojnar Stanisław b. danych 2. Kojder Anna 1899
29. Witek Maria 1901 3. Katnik Józefa 1898
31. Żaba Franciszek 1900 4. Czech Aniela 1899
32. Baran Józef 1900 5. Drążek Józefa 1897
33. Peszek Agata b. danych 6. Janusz Karolina 1898
      7. Kochman Katarzyna c. Szymona b. danych
      8. Leja Władysław 1897
      9. Mach Bronisław 1898
      10. Młynek Anna c. Walentego b. danych
      11. Rupar Józef 1900
      12. Witek Władysław s. Józefa b. danych
      13. Żaba Katarzyna c. Jakuba b. danych
      14. Kochman Maria c. Szymona b. danych
           

 

KLASA 3 KLASA 1

gospodarz klasy: Michał Rejman

gospodarz klasy: Michał Rejman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. baran Jan 1901 1. Baran Aniela 1903
2. Cisek Józef 1902 2. Baran Honorata 1902
3. Cisek Maria c. Antoniego b. danych 3. Baran Jan 1902
4. Drążek Stanisław 1903 4. Banadyk Józefa 1903
5. Dzierga Bronisława 1903 5. Cieśla Antoni 1903
6. Janusz Anna 1903 6. Cisek Stefania 1903
7. Janusz Jan s. Andrzeja b. danych 7. Cebula Marcela 1902
8. Kochman Jan s. Szymona b. danych 8. Cisek Paweł 1903
9. Kochman Jan 1902 9. Czech Władysław 1903
10. Leja Szczepan 1902 10. Dzierga Andrzej 1902
11. Leja Maria c. Andrzeja 1901 11. Dziedzic Andrzej 1903
12. Leja Maria c. Marcina 1899 12. Fus Aniela 1903
13. Łania Stefania c. Wojciecha b. danych 13. Kochman Augustyn 1903
14. Łania Szczepan 1902 14. Kochman Franciszek 1903
15. Nicpoń Michał 1902 15. Kołodziej Franciszek 1903
16. Sierzęga Ignacy s. Józefa b. danych 16. Lorenc Franciszek b. danych
17. Sierzęga Julia c. Antoniego b. danych 17. Leja Tekla 1902
18. Szozda Augustyn 1902 18. Leja Władysław 1903
19. Czech Franciszek s. Marii b. danych 19. Leja Stefan 1903
20. Cieśla Andrzej 1900 20. Leja Stefania 1903
21. Witek Aniela 1903 21. Młynek Józefa 1901
22. Żaba Maria 1901 22. Nawrót Aniela 1903
23. Cisek Władysław 1898 23. Nicpoń Weronika 1903
24. Dziedzic Franciszek 1899 24. Nicpoń Jan b. danych
      25. Nicpoń Andrzej 1902
      26. Orłoś Władysław 1902
      27. Ślimak Karolina 1903
      28. Ślimak Władysław 1904
      29. Śmiałek Władysław 1903
      30. Świątoniowska Stefania 1903
      31. Skiba Wawrzyniec 1903
      32. Trojnar Władysław 1903
      33. Wnęk Jan b. danych
      34. Żaba Zofia 1903
      35. Nicpoń Franciszek 1903
      36. Cisek Aniela 1903
      37. Nicpoń Aniela 1903