ROK SZKOLNY 2017/2018

szkoła ośmioletnia

 

KLASA 6b
wychowawca: Joanna Sobuś

KLASA 7a
wychowawca: Joanna Pac

KLASA 7b
wychowawca: Barbara Gołofit

NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ
1. Cisek Urszula 1. Baran Aleksandra 1. Babka Nikodem
2. Cyburt Patryk 2. Bejster Nikola 2. Bechta Gabriela
3. Filip Szymon 3. Burda Zuzanna 3. Bzdek Jakub
4. Foryt Zuzanna 4. Czech Grzegorz 4. Czech Sylwester
5. Gut Bartłomiej 5. Dziurzyńska Zuzanna 5. Dąbek Julia
6. Giża Bartosz 6. Giża Jakub 6. Filip Anna
7. Jurek Andżelika 7. Jucha Michał 7. Filip Mateusz
8. Kochman Agnieszka 8. Kasprzyk Zofia 8. Lizak Alicja
9. Kwiatek Sabina 9. Kilian Jakub 9. Mąka Kacper
10. Nowak Hubert 10. Kochman Kacper 10. Michno Arkadiusz
11. Nowakowska Otylia 11. Kosior Bartosz 11. Niemiec Kornel
12. Pudło Karol 12. Mach Martyna 12. Niemiec Rafał
13. Puzio Tomasz 13. Natoński Wiktor 13. Nowak Sebastian
14. Rewer Milena 14. Niemiec Aniela 14. Rusinek Zuzanna
15. Rokosz Adrian 15. Ornat Paulina 15. Sierzęga Rafał
16. Sroczyk Paweł 16. Ostrowski Filip 16. Słupek Bartosz
17. Szlachcic Dawid 17. Ożóg Emil 17. Sowa Artur
18. Szpila Szymon 18. Pasternak Małgorzata 18. Sroczyk Kamil
19. Szylar Jakub 19. Pelc Arkadiusz 19. Sroczyk Marek
20. Żaba Przemysław 20. Peszek Martyna 20. Szpila Fabian
    21. Pliś Natalia 21. Szpila Piotr
    22. Rewer Przemysław 22. Szylar Aleksandra
    23. Stopyra Ewa 23. Tokarz Sebastian
    24. Surmacz Adrian 24. Urban Jacek
    25. Węgrzyn Filip 25. Woś Jakub
KLASA 6a
wychowawca: Aneta Makiel-Dudek
KLASA 5a
wychowawca: Paweł Leja
KLASA 5b
wychowawca: Anna sadecka
1. Burek Alicja 1. Borcz Weronika 1. Baran Natalia
2. Czech Jakub 2. Buszta Kacper 2. Dyrda Natalia
3. Czech Wioleta 3. Bzdek Dawid 3. Dziurzyński Dawid
4. Filip Katarzyna 4. Bzdek Patryk 4. Fus Kamil
5. Hader Wiktoria 5. Czech Mateusz 5. Fus Klaudia
6. Kielar Hubert 6. Dąbek Mateusz 6. Fus Łukasz
7. Kontek Patryk 7. Dec Wiktoria 7. Golenia Kacper
8. Kwoszcz Martyna 8. Filip Łukasz 8. Kłak Kamil
9. Leja Dominika 9. Fus Magdalena 9. Kulka Miłosz
10. Lorenc Kacper  10. Fus Martyna 10. Kulpa Paulina
11. Mach Izabela 11. Gut Sylwia 11. Lic Magdalena
12. Mach Maciej 12. Janusz Klaudia 12. Lorenc Jakub
13. Nykiel Magdalena 13. Kochman Elżbieta 13. Marcinek Karolina
14. Pawul Dominik 14. Kościelniak Nikodem 14. Moskal Jakub
15. Pelc Jakub 15. Kościółek Wiktoria 15. Nicpoń Magdalena
16. Pelc Kamil 16. Kraska Martyna 16. Oleasz Julia
17. Pszona Bartosz 17. Krawczyk Kacper 17. Podolec Kacper
18. Puchalik Kinga 18. Kuras Jagoda 18. Siuśta Oliwia
19. Tomczyk Igor 19. Linek Krystian 19. Służały Bartosz
20. Urban Sebastian 20. Marek Konrad 20. Szylar Szymon
21. Urban Weronika 21. Tabin Zofia 21. Tokarz Damian
22. Ziemniak Adrian 22. Tryniecka Paulina 22. Tokarz Izabela
23. Magiel Jakub 23. Wawrzaszek Malwina 23. Urban Kacper
    24. Wojtowicz Maryla 24. Urban Zuzanna
    25. Żaba Konrad    

KLASA 4a
wychowawca: Katarzyna Nicpoń

KLASA 4b
wychowawca: Marek Miller

KLASA 4c
wychowawca: Marta Stopyra

NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ
1. Błoch Zuzanna 1. Antosz Julia 1. Babiarz Kamil
2. Czech Julita 2. Baftijari Justyna 2. Baran Karolina
3. Czech Martyna 3. Bejster Marcin 3. Baran Michał
4. Filip Bartłomiej 4. Cebula Przemysław 4. Borcz Martyna
5. Filip Karolina 5. Dyrda Szymon 5. Burek Karolina
6. Gut Wiktoria 6. Frączek Mateusz 6. Cisek Izabela
7. Hodysz Aleksander 7. Kasprzyk Dawid 7. Cisek Magdalena
8. Hołota Milena 8. Kulpa Łukasz 8. Danielewicz Maja
9. Jarosz Anna 9. Kuras Radosław 9. Fus Wiktoria
10. Kilian Julia 10. Kuszaj Natalia 10. Hodysz Kacper
11. Łukasik Oliwia 11. Kwoszcz Milena 11. Kontek Kamil
12. Mach Wojciech 12. Linek Oliwia 12. Krawczyk Malwina
13. Mączka Julia 13. Lizak Krystian 13. Leja Hubert
14. Natońska Martyna 14. Mach Szymon 14. Leja Julia
15. Natońska Natasza 15. Młynek Aleksander 15. Łojas Antoni
16. Nicpoń Maksymilian 16. Panek Bartosz 16. Markocki Karol
17. Nowak Seweryn 17. Prucnal Mateusz 17. Markowicz Emilia
18. Piela Roksana 18. Siuśta Aleksandra 18. Natoński Euzebiusz
19. Selwa Jakub 19. Sobuś Michael 19. Niemiec Adam
20. Sierzęga Weronika 20. Sroczyk Bartosz 20. Piekło Mateusz
21. Świątek Hubert 21. Urban Patryk 21. Połeć Kamil
22. Urban Bartosz 22. Wierzbińska Zuzanna 22. Rusinek Patrycja
23. Węgrzyn Maja 23. Wikiera Dominik 23. Turek Wiktoria
24.

Magiel Julia

24. Witek Daria 24. Wawrzaszek Adrian
    25. Witek Dawid 25. Woś Nikodem
    26. Zając Ksawery 26. Wróbel Julia

KLASA 3a
wychowawca: Marta Tołpa

KLASA 3b
wychowawca: Małgorzata Cieśla

KLASA 3c
wychowawca: Natalia Fleszar

NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ
1. Bejster Anna 1. Balińska Maria 1. Baran Karol
2. Filip Aleksandra 2. Danak Maja 2. Bejster Maciej
3. Giża Emilia 3. Dudek Miłosz 3. Cebula Karolina
4. Karwicki Dominik 4. Filip Mateusz (s. Andrzeja) 4. Chmura Konrad
5. Kochman Nikolas 5. Filip Mateusz (s. Marcina) 5. Czech Dominika
6. Kościelniak Ksawier 6. Fus Aleksandra 6. Jagusztyn Lena
7. Łukasik Jakub 7. Jarosz Krystian 7. Jawniak Łukasz
8. Marek Marta 8. Kiełbasa Malwina 8. Kosior Oliwier
9. Markowicz Michał 9. Kochman Oliwia 9. Kościółek Ksawier
10. Misztal Krystian 10. Kwiatek Aneta 10. Kulka Nikodem
11. Młynek Anna 11. Mach Krystian 11. Kulpa Agata
12. Młynek Maciej 12. Mach Patrycja 12. Kulpa Anna
13. Nowak Jakub 13. Nowak Amelia 13. Kuras Milena
14. Nowak Martyna 14. Nowak Wiktoria 14. Lizak Patrycja
15. Piekło Mateusz 15. Nykiel Wiktoria 15. Sobuś Adrian
16. Podolec Karolina 16. Panek Karolina 16. Styczyński Franciszek
17. Tkacz Karol 17. Pindara Joanna 17. Szewczyk Katarzyna
18. Tkacz Paweł 18. Pindara Kamil 18. Witek Dominika
19. Urban Weronika 19. Pliś Kinga 19. Magiel Maja
20. Walewander Kacper 20. Sierzęga Karolina    
    21. Urban Hubert    
    22. Urban Michał    

KLASA 2
wychowawca: Ewelina Różycka

KLASA 1b
wychowawca: Beata Walawender

KLASA 1a
wychowawca: Alina Dziurzyńska

NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ NR NAZWISKO I IMIĘ
1. Bawor Norbert 1. Burda Kinga 1. Bawor Nadia
2. Hader Dawid 2. Helma Bartosz 2. Buszta Daniel
3. Kołodziej Julia 3. Kątnik Kamil 3. Buszta Maja
4. Lorenc Maja 4. Kilian Kacper 4. Cieśla Kacper
5. Mach Jakub 5. Kołodziejski Jakub 5. Filip Mateusz
6. Pelc Maja 6. Mach Małgorzata 6. Kochman Mikołaj
7. Rokosz Krystian 7. Mucha Oliwia 7. Kulka Szymon
8. Sierzęga Bartłomiej 8. Nicpoń Martyna 8. Kuter Julia
9. Sierzęga Konrad 9. Opałka Julia 9. Mach Jagoda
10. Świętoniowski Konrad 10. Pac Gabriela 10. Mach Patryk
11. Wawrzaszek Oskar 11. Panek Amelia 11. Niemiec Dominik
12. Wierzbińska Weronika 12. Piersiak Szymon 12. Noga Kacper
    13. Podolec Magdalena 13. Nowak Krzysztof
    14. Selwa Franciszek 14. Rogowska Milena
    15. Sobuś Szymon 15. Stopyra Martyna
    16. Szczygieł Zuzanna 16. Szkodzińska Oliwia
    17. Wal Maciej 17. Wawro Emilia
    18. Walewander Piotr 18. Źrałka Aleksandra
    19. Wierzbińska Martyna 19. Żmuda Wiktoria
    20. Żabińska Karolina