ROK SZKOLNY 1999/2000

szkoła ośmioletnia

Rocznik: 1985

 

KLASA 8A

KLASA 8B

wychowawcy: Ewelina Różycka, Jadwiga Rząsa wychowawcy: Marta Stopyra, Tadeusz Dec, Józefa Skiba, Maria Karp

NR

NAZWISKO I IMIĘ

UWAGI*

NR

NAZWISKO I IMIĘ

UWAGI*

1.

 Bejster Agnieszka

 A

1.

 Bejster Aneta

 A

2.

 Cisek Danuta

 A

2.

 Burda Magdalena

 A

3.

 Dziurzyński Tomasz

 A

3.

 Dołęga Marzena

 A

4.

 Filip Joanna

 A

4.

 Dziurzyński Marek

 A

5.

 Górak Elżbieta

 A

5.

 Fus Józef

 A

6.

 Hader Sylwia

 A

6.

 Fus Zbigniew

 A

7.

 Kilian Natalia

 A

7.

 Jędrzejec Iwona

 A

8.

 Król Monika

 A

8.

 Karakuła Damian

 A

9.

 Leja Anna

 A

9.

 Kilian Barbara

 A

10.

 Lorenc Grzegorz

 A

10.

 Kot Sebastian

 A

11.

 Lorenc Iwona

 A

11.

 Kulikowski Krzysztof

 A

12.

 Maczuga Urszula

 A

12.

 Kurek Edyta

 A

13.

 Marzęciak Paweł

 A

13.

 Mach Lucjan

 A

14.

 Mączka Damian

 A

14.

 Mach Rafał

 A

15.

 Nowak Robert

 A

15.

 Maślanka Sylwester

 A

16.

 Panek Małgorzata

 A

16.

 Mikita Iwona

 A

17.

 Panek Monika

 A

17.

 Młynek Kamila

 A

18.

 Piechuta Marcin

 A

18.

 Nicpoń Mariola

 A

19.

 Rogowski Tomasz

 A

19.

 Rogowski Mariusz

 A

20.

 Sołek Zbigniew

 A

20.

 Skoczylas Monika

 A

21.

 Stopyra Anna

 A

21.

 Skoczylas Tomasz

 A

22.

 Szpak Marzena

 A

22.

 Słodki Łukasz

 A

23.

 Szpila Daniel

 A

23.

 Szpila Marta

 A

24.

 Tabin Joanna

 A

24.

 Wawrzaszek Elżbieta

 A

25.

 Tabin Paweł

 A

25.

 -------------------------

------

26.

 Tryniecka Agata

 A

26.

 -------------------------

------

27.

 Urban Szymon

 A

27.

 -------------------------

------

28.

 Źrałka Tomasz

 A

28.

 -------------------------

------

  * A - absolwent, lub rok opuszczenia szkoły.

                              

KLASA 8C

KLASA 8D

wychowawcy: Małgorzata Cieśla, Barbara Świątoniowska, Janusz Dziurzyński, Maria Tokarz wychowawca: Grzegorz Podolec

NR

NAZWISKO I IMIĘ

UWAGI*

NR

NAZWISKO I IMIĘ

UWAGI*

1.

Baran Grzegorz

 A

1.

Bąk Tomasz

 A

2.

Basak Marcin

 A

2.

Borcz Ireneusz

 A

3.

Bielecki Mirosław

 A

3.

Buszta Justyna

 A

4.

Buszta Adam

 A

4.

Cebula Marcin

 A

5.

Chlastawa Sylwia

 A

5.

Czech Paweł

 A

6.

Cisek Dominik

 A

6.

Dąbek Sylwester

 A

7.

Dąbek Sławomir

 A

7.

Filip Natalia

 A

8.

Decowska Agnieszka

 A

8.

Fleszar Izabela

 A

9.

Dudek Lidia

 A

9.

Fleszar Łukasz

 A

10.

Foryt Małgorzata

 A

10.

Frączek Sławomir

 A

11.

Gerersdorf Magdalena

 A

11.

Fus Grzegorz

 A

12.

Gryba Piotr

 A

12.

Golenia Paweł

 A

13.

Jagustyn Monika

 A

13.

Kilian Marcin

 A

14.

Kochmańska Katarzyna

 A

14.

Mac Ewelina

 A

15.

Kosior Krzysztof

 A

15.

Mac Jarosława

 A

16.

Krawczyk Karolina

 A

16.

Mach Dorota

 A

17.

Lorenc Krzysztof

 A

17.

Makówka Damian

 A

18.

Naróg Barbara

 A

18.

Mazurek Paweł

 A

19.

Naróg Łukasz

 A

19.

Paczocha Urszula

 A

20.

Niemiec Katarzyna

 A

20.

Sroczyk Anna

 A

21.

Niemiec Mateusz

 A

21.

Stopyra Andrzej

 A

22.

Szymczyk Krystyna

 A

22.

Styś Grzegorz

 A

23.

--------------------------- ------

23.

Ślęk Katarzyna

 A

24.

--------------------------- ------

24.

Wal Grzegorz

 A

25.

--------------------------- ------

25.

Walawender Anna

 A

* A - absolwent, lub rok opuszczenia szkoły.