ROK SZKOLNY 1960/1961

Rocznik:1947 oraz 1948, 1946, 1945

szkoła siedmioletnia

KLASA 7A KLASA 7B

Uczniowie, którzy od roku szkolnego 1961/1962 kontynuowali naukę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żołyni (po klasie III)

wychowawcy: Michalina Głąb-Haładyj, Zofia Szpila

wychowawcy: Kazimiera Ogrodnicka, Lidia Marcinek, Janina Kazak

NR NAZWISKO I IMIĘ UWAGI* NR NAZWISKO I IMIĘ UWAGI* NR NAZWISKO I IMIĘ rocznik
1. Antosz Andrzej A 1. Antosz Stanisław A 1. Baran Janina 1951
2. Balawender Wanda A 2. Bechta Stefania A 2. Baran Kazimiera 1951
3. Baran Kazimiera A 3. Buszta Maria A 3. Baran Stanisław 1951
4. Bejster Lesław A 4. Bzdek Kazimierz A 4. Czech Anna 1951
5. Buszta Józef A 5. Bzdek Władysław A 5. Chudzik Marek 1951
6. Bzdek Andrzej A 6. Bzdek Zofia A 6. Janusz Henryk 1951
7. Cebulak Elżbieta A 7. Chrzan Maria A 7. Kochman Maria 1951
8. Czech Stanisław A 8. Cisek Janina A 8. Rejman Andrzej 1951
9. Decowska Urszula A 9. Guzy Danuta A 9. Leja Stefan 1951
10. Filip Anna A 10. Jagusztyn Zofia A 10. Sierzęga Maria 1951
11. Fus Jan A 11. Kochmański Władysław A 11. Żaba Stanisław 1950
12. Fus Łucja A 12. Kosior Danuta A 12. Witek Józef 1951
13. Fus Maria A 13. Kula Józefa A 13. Piestrak Zofia 1951
14. Janusz Józef A 14. Kulpa Zofia A 14. Peszek Stanisław 1951
15. Leja Feliks A 15. Łania Zofia A 15. Lorenc Stanisław 1951
16. Leja Jan A 16. Mach Anna A 16. Jagusztyn Stanisław 1951
17. Leja Wiesław A 17. Makówka Czesław 1961 17. Bejster Ewa 1951
18. Leja Zofia A 18. Malisz Zofia A 18. Żaba Maria 1949
19. Mach Kazimierz A 19. Mach Zofia A      
20. Marcinek Antoni A 20. Młynek Franciszek A      
21. Marcinek Jan A 21. Panek Anna A      
22. Mączka Kazimiera A 22. Pelc Stanisław A      
23. Natoński Antoni A 23. Pliś Bogusław A      
24. Nicpoń Andrzej A 24. Rogowski Józef A      
25. Niemiec Jan A 25. Rogowska Maria A      
26. Niemiec Maria A 26. Sierzęga Wiesława A      
27. Opałka Ryszard A 27. Szpila Mieczysław A      
28. Panek Anna A 28. Urban Zofia A      
29. Pelc Edward A 29. Wawrzaszek Janina A      
30. Sowa Tadeusz A 30. Wawrzaszek Tadeusz A      
31. Stybel Maria A 31. Woś Anna A      
32. Wawrzaszek Danuta A 32. Wnęk Andrzej 1963      
33. Żaba Franciszek A 33. Lorenc Edward 1954      
34. Żaba Henryk A            
35. Tryniecki Stanisław 1963            
36. Wawro Mieczysław 1963            
37. Brudniak Ryszard 1956            
38. Fleszar Eżbieta 1956            
39. Cisek Aleksandra 1963            
40. Filipowska Zofia 1955            
                 
* A - absolwent, lub data opuszczenia szkoły.