ROK SZKOLNY 1943/1944

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Antosz Helena 1931 1. Babka Filomena (1930) A
2. Bzdek Maria 1930 2. Babka Maria (1930) A
3. Bzdek Stefania 1932 3. Cyburt Krystyna (1931) A
4. Cebula Teresa 1931 4. Czado Helena (1930) A
5. Cebulak Zofia 1931 5. Dziurzyńska Maria (1930) A
6. Cisek Zofia 1931 6. Dziurzyńska Stanisława (1930) A
7. Cisek Jadwiga 1931 7. Fleszar Maria (1930) N
8. Filip Aniela 1930 8. Janusz Zofia (1930) A
9. Fus Janina 1931 9. Karakulska Józefa (1930) A
10. Giża Stefania 1931 10. Krzyżak Helena (1930) A
11. Grzesik Helena 1930 11. Kuras Helena (1930) A
12. Kiełbasa Maria 1931 12. Kostuj Danuta (1931) A
13. Kiełbasa Eleonora 1931 13. Kuziara Helena (1931) A
14. Kilian Albina 1931 14. Leja Helena (1930) A
15. Kojder Zofia 1931 15. Leja Rozalia (1930) A
16. Kuras Maria 1931 16. Litus Kinga (1931) A
17. Kuras Zofia 1931 17. Mach Zofia (1931) A
18. Kuziara Zofia 1931 18. Makówka Teresa (1930) A
19. Krzyżak Łucja 1931 19. Panek Helena (1930) A
20. Kuszpa Kazimiera 1931 20. Prus Zofia (1930) A
21. Leja Aniela 1931 21. Orłoś Maria (1930) A
22. Leja Helena 1931 22. Słomiana Danuta (1930) A
23. Leja Petronela 1932 23. Trojnar Wanda (1930) N
24. Leja Teresa 1932 24. Żaba Maria (1930) A
25. Marcinek Wiktoria 1931 25. Mach Anna (1930) A
26. Mach Stanisława 1931 26. Janusz Weronika (1930) A
27. Mach Helena 1931 27.    
28. Mach Helena 1932 28.    
29. Markiel Helena 1931 29.    
30. Młynek Helena 1931 30.    
31. Niemiec Katarzyna 1931 31.    
32. Opałka Janina 1931 32.    
33. Stopyra Władysława 1931 33.    
34. Świąder Zofia 1931 34.    
35. Pudełko Krystyna 1931 35.    
36. Tokarz Maria 1931 36.    
37. Turosz Helena 1931 37.    
38. Turosz Helena 1932 38.    
39. Urban Michalina 1931 39.    
40. Wawrzaszek Zofia 1930 40.    
41. Wawrzaszek Zofia 1931 41.    
42. Woś Janina 1931 42.    
43. Żaba Aleksandra 1931 43.    
44. Czado Józefa 1931 44.    
45. Szpilka Stefania 1931 45.    
46. Bojanowska Bożena 1932 46.    
47. Jankiewicz Danuta 1931 47.    
48. Cisek Teresa 1931 48.    
49. Topolnicka Zofia 1932 49.    
50.     50.    
51.     51.    
52.     52.    
53.     53.    
54.     54.    
55.     55.    
           
  * A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 5 KLASA 4

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Marcela Jarosz

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bzdek Stefania 1931 1. Antosz Zofia 1933
2. Dubiel Cecylia 1931 2. Babiarz Wanda 1933
3. Burda Klara 1931 3. Bosak Janina 1934
4. Fus Kazimiera 1932 4. Burda Janina 1934
5. Fus Stefania 1932 5. Bzdek Joanna 1933
6. Filip Helena 1932 6. Bzdek Helena 1933
7. Jucha Anna 1932 7. Bzdek Maria 1933
8. Kurek Maria 1932 8. Cierpisz Wiesława 1933
9. Kątnik Salomea 1931 9. Cieśla Stefania 1932
10. Kochmańska Anna 1932 10. Dudzińska Barbara 1933
11. Leja Helena 1932 11. Dziurzyńska Józefa 1931
12. Leja Aniela 1932 12. Felkel Helena 1932
13. Leja Stanisława 1931 13. Flesza Bronisława 1933
14. Leja Ludmiła 1930 14. Frączek Alicja 1933
15. Klimek Zofia 1932 15. Fus Wiktoria 1933
16. Mach Janina 1931 16. Gołąb Maria 1933
17. Mach Maria 1931 17. Gołąb Zofia 1933
18. Młynek Magdalena 1931 18. Janusz Teresa 1933
19. Michalewicz Janina 1931 19. Jucha Zofia 1934
20. Nicpoń Stanisława 1932 20. Kątnik Stanisława 1933
21. Natońska Janina 1932 21. Kołodziej Janina 1932
22. Pawlik Władysława 1931 22. Kolisz Aniela 1933
23. Rupar Maria 1932 23. Kuras Anna 1933
24. Rogowska Zofia 1933 24. Kurek Kazimiera 1933
25. Słomiana Łucja 1932 25. Kuziara Aniela 1934
26. Słupek Helena 1932 26. Leja Helena 1934
27. Tkacz Maria 1932 27. Lorenc Łucja 1933
28. Tkacz Maria 1931 28. Mach Aleksandra 1933
29. Trojnar Katarzyna 1932 29. Mach Genowefa 1933
30. Urban Helena 1931 30. Mach Romualda 1933
31. Wal Stanisława 1932 31. Makówka Anna 1933
32. Wnęk Zofia 1932 32. Noga Zofia 1931
33. Witek Janina 1933 33. Nowakowska Bogdana 1933
34. Wałczyk Janina 1932 34. Panek Zofia 1934
35. Żaba Wanda 1932 35. Pawlik Zofia 1933
36. Żaba Łucja 1932 36. Pszona Zofia 1933
37. Tükendorf Wiesława 1932 37. Rusinek Helena 1933
38. Burnaro Wiesława 1932 38. Skiba Janina 1932
39.     39. Szyrba Emilia 1933
40.     40. Tołpa Zofia 1933
41.     41. Urban Stefania 1933
42.     42. Wal Janina 1932
43.     43. Wawrzaszek Helena 1933
44.     44. Wawrzaszek Katarzyna 1933
45.     45. Witek Łucja 1933
46.     46. Witek Stanisława 1933
47.     47. Wróbel Krystyna 1934
48.     48. Żaba Kazimiera 1934
49.     49. Żaba Wanda 1934
60.     50. Czado Danuta 1933
61.     51. Guzdek Anna 1932
62.     52. Antonik Aniela 1933
      53. Stopyra Helena 1931
63.     54. Leja Jadwiga 1932

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Maria Karakulska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Janina 1936 1. Cierpisz Krystyna 1936 1. Antosz Teresa 1933
2. Bejster Irena 1937 2. Czerny Ewa 1936 2. Babiarz Bronisława 1934
3. Bobcia Elżbieta 1935 3. Czech Janina 1934 3. Babiarz Kazimiera 1933
4. Burda Helena 1936 4. Duda Józefa 1934 4. Bejster Zofia 1934
5. Burda Janina 1936 5. Dyrda Janina 1935 5. Burda Zofia 1931
6. Burda Maria 1935 6. Decowska Bogumiła 1935 6. Cieśla Zofia 1934
7. Dec Zofia 1936 7. Fus Anna 1935 7. Cisek Helena 1934
8. Decowska Janina b. danych 8. Filip Maria 1936 8. Depta Irena 1934
9. Dołęga Stefania 1937 9. Filip Józefa 1936 9. Felkel Janina 1933
10. Dubiel Teresa 1936 10. Fleszar Zofia 1934 10. Felkel Czesława 1934
11. Dyrda Janina 1936 11. Falandysz Emilia 1935 11. Filip Anna 1934
12. Dziurzyńska Jadwiga 1936 12. Gołab Józefa 1935 12. Filip Helena 1933
13. Fleszar Wanda 1936 13. Giża Helena 1935 13. Filip Maria 1934
14. Guzy Janina 1936 14. Guzy Salomea 1935 14. Fleszar Teodozja 1934
15. Jucha Julia 1936 15. Kuras Teresa 1935 15. Fus Elżbieta 1934
16. Jucha Krystyna b. danych 16. Kątnik Zofia 1935 16. Habersack Maria 1934
17. Kątnik Emilia 1936 17. Klimczyńska Kazimiera 1935 17. Janusz Aniela 1934
18. Kołcz Marta 1936 18. Krzyżąk Maria 1935 18. Janusz Janina 1934
19. Krzanik Janina 1936 19. Krzanik Helena 1935 19. Karakuła Zofia 1933
20. Krzyżak Maria 1936 20. Leja Maria 1935 20. Kochman Helena 1934
21. Kochman Helena 1936 21. Lic Anna 1934 21. Kochman Zofia 1934
22. Leja Danuta 1936 22. Marcinek Michalina 1935 22. Kochman Władysława 1933
23. Leja Janina 1935 23. Miś Janina 1934 23. Kuras Zofia 1934
24. Leja Janina 1936 24. Młynek Stanisława 1935 24. Malisz Krystyna 1934
25. Leja Maria 1936 25. Mach Jadwiga 1935 25. Leja Teresa 1935
26. Mach Józefa 1936 26. Leja Eleonora 1934 26. Młynek Cecylia 1934
27. Mach Zofia 1936 27. Nowak Janina 1935 27. Młynek Anna 1933
28. Natońska Elżbieta 1936 28. Pszona Helena 1935 28. Młynek Katarzyna 1934
29. Natońska Zofia 1936 29. Rogowska Zofia 1934 29. Młynek Stanisława 1934
30. Opałka Józefa 1936 30. Stopyra Emilia 1934 30. Nawrot Maria 1934
31. Panek Anna 1936 31. Skiba Janina 1935 31. Ostrowska Józefa 1934
32. Rogowska Helena 1935 32. Stefan Teresa 1935 32. Ostrowska Stanisława 1933
33. Słupek Janina b. danych 33. Szpetnar Zofia 1935 33. Panek Stanisława 1934
34. Sońska Janina 1936 34. Szczerba Helena 1936 34. Pindara Maria 1934
35. Stopyra Zofia 1936 35. Śmigiel Janina 1934 35. Polak Zofia 1934

36.

Stybel Zofia 1936 36. Wawrzaszek Maria 1935 36. Fus Maria 1934
37. Tokarz Anna 1936 37. Wawrzaszek Józefa 1935 37. Rusinek Józefa 1934
38. Tokarz Janina 1936 38. Źrałka Janina 1935 38. Sierzęga Helena 1933
39. Wałczyk Helena 1936 39. Puzio Teresa 1935 39. Słomiana Zofia 1934
4o. Wawrzaszek Anna 1936 40. Ejsmond Romualda 1933 40. Słupek Ludwika 1934
41. Wawrzaszek Łucja 1936 41. Stach Danuta 1935 41. Tokarz Maria 1934
42. Wawrzaszek Michalina 1937 42. Kosior Bronisława 1935 42. Tokarz Zofia 1934
43. Wnęk Aleksandra 1936 43. Bałuch Genowefa 1934 43. Turosz Łucja 1934
44. Wojnar Helena 1935 44. Kuderawiec Helena 1934 44. Wałczyk Zofia 1934
45. Zdęba Wanda 1935 45. Dec Romana 1935 45. Węgrzyn Emilia 1934
46. Mazur Wanda 1936 46. Czyż Eleonora 1936 46. Wnęk Łucja 1934
47. Studnicka Franciszka 1934 47. Borosiewicz Stanisława 1935 47. Woś Zofia 1934
48. Suszek Władysława 1935 48. Tkacz Helena b. danych 48. Witek Janina 1934
49. Kołcz Maria 1936 49. Dąbrowska Krystyna b. danych 49. Witek Maria 1934
50. Swoboda Wanda 1936 50.     50. Chmura Weronika 1934
51. Koronkiewicz Zyta 1936 51.     51. Czado Wanda 1934
52. Młynek Krystyna 1936 52.     52. Czech Władysława 1935
53. Stopyra Julia b. danych 53.     53. Szczyrba Helena 1934
54.     54.     54. Szpilka Maria 1935
55.     55.     55. Guzy Helena 1934
56.     56.     56. Leja Elżbieta 1934
57.     57.     57. Mach Bronisława 1934
58.     58.     58. Mach Józefa 1934
59.     59.     59. Kochman Maria 1933
60.     60.     60. Fus Helena 1933
61.     61.     61. Prus Janina 1933
62.     62.     62. Kiryk Franciszka 1932
63.     63.     63. Mielnik Józefa 1933
64.     64.     64. Lorenc Irena 1934
65.     65.     65. Langner Irena 1934
66.     66.     66. Czado Urszula 1933
67.     67.     67. Tobolewska Zbigniewa 1935
68.     68.     68.    
69.     69.     69.    
70.     70.     70.    
71.     71.     71.    
72.     72.     72.