ROK SZKOLNY 1943/1944

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6 KLASA 7 (roczniki 1930, 1931, 1929, 1928)

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Jan Nykiel

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Babiarz Emil 1931 1. Buszta Karol A
2. Babiarz Jan 1931 2. Cisek Jan A
3. Bejster Zbigniew 1931 3. Czech Tadeusz A
4. Burda Antoni 1930 4. Decowski Andrzej A
5. Burda Adam 1930 5. Dzierga Jan A
6. Cisek Mieczysław 1931 6. Kochman Jan A
7. Czech Bronisław 1930 7. Krauz Anatol A
8. Czado Bronisław 1931 8. Marcinek Henryk A
9. Drzewicki Józef 1931 9. Rupar Edward A
10. Dziurzyński Józef 1931 10. Wnęk Zygmunt A
11. Foltman Marian 1930 11. Węgrzyn Henryk A
12. Filip Edward 1931 12. Żaba Leon A
13. Fleszar Józef 1931 13. Żaba Władysław A
14. Fus Józef 1930 14. Stopa Bolesław A
15. Janusz Władysław 1932 15. Markowicz Marian A
16. Klimek Stanisław 1931 16. Grzesik Stefan A
17. Lizak Stanisław 1930 17. Mazurkiewicz Miłosz A
18. Leja Józef 1930 18. Markowicz Jan A
19. Lorenc Leon 1931 19. Słomiany Ryszard A
20. Leja Franciszek 1930 20. Szpetnar Tadeusz A
21. Mach Antoni 1931 21. Trojnar Kazimierz A
22. Mach Jan 1931 22. Fus Zdzisław 1943
23. Mach Mieczysław 1931 23. Mach Tadeusz 1943
24. Mach Stanisław 1930 24. Nicpoń Andrzej 1944
25. Młynek Franciszek 1931 25. Leja Mieczysław 1943
26. Młynek Józef 1930 26. Łania Tadeusz 1944
27. Niemiec Jan 1931 27. Szpilka Józef 1944
28. Opałka Franciszek 1930 28. Wróblewski Ryszard 1943
29. Pawlik Jan 1930 29.    
30. Piestrak Stanisław 1930 30. * A- absolwent, lub rok opuszczenia szkoły
31. Przeszło Michał 1931 31.    
32. Rogowski Jan 1931 32.    
33. Sowa Józef 1931 33.    
34. Soński Bolesław 1931 34.    
35. Śmigiel Jan 1930 35.    
36. Śmiałek Bolesław 1930 36.    
37. Świątoniowski Jan 1931 37.    
38. Szczyrba Mieczysław 1930 38.    
39. Szczyrba Jan 1930 39.    
40. Tokarz Augustyn 1930 40.    
41. Tokarz Mieczysław 1931 41.    
42. Urban Augustyn 1931 42.    
43. Urban Tadeusz 1930 43.    
44. Wawrzaszek Antoni 1930 44.    
45. Wawrzaszek Kazimierz 1931 45.    
46. Wróbel Bogdan 1931 46.    
47. Witek Józef 1931 47.    
48. Żaba Władysław 1931 48.    
49. Dołęga Emil 1931 49.    

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Anna Pawłowska

wychowawca: Jan Wróblewski

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Burda Jan s. Władysława 1932 1. Baran Władysław 1930
2. Burda Jan s. Franciszka 1932 2. Burda Jan 1930
3. Bzdek Jan 1931 3. Burda Stanisław 1932
4. Bzdek Stanisław 1931 4. Cisek Stanisław 1933
5. Baran Józef 1934 5. Cisek Henryk 1930
6. Decowski Stanisław 1933 6. Czado Józef 1932
7. Decowski Marian 1933 7. Drzewicki Zbigniew 1931
8. Dec Stanisław 1930 8. Filip Tadeusz 1932
9. Filip Józef 1933 9. Fleszar Jan 1933
10. Filip Franciszek 1933 10. Fus Tadeusz 1932
11. Fus Stefan 1930 11. Giża Augustyn 1932
12. Fus Mieczysław 1932 12. Gołąb Stanisław 1931
13. Krzanik Kazimierz 1932 13. Janusz Mieczysław 1932
14. Fus Władysław 1930 14. Janusz Stanisław 1931
15. Chmura Edward 1932 15. Janusz Roman 1930
16. Chlastawa Roman 1933 16. Karakuła Franciszek 1930
17. Kątnik Tadeusz 1932 17. Kolisz Kazimierz 1931
18. Kiełbasa Zdzisław 1933 18. Kochman Jan 1930
19. Krzanik Jan 1933 19. Kochman Roman 1932
20. Kuras Stanisław 1933 20. Kochman Józef 1930
21. Leja Stanisław 1932 21. Krauz Józef 1933
22. Leja Kazimierz 1932 22. Kruszelnicki Zbigniew 1931
23. Łania Stanisław 1932 23. Kulpa Stanisław 1931
24. Janusz Tadeusz 1932 24. Leja Józef 1930
25. Janusz Jan 1930 25. Mach Adam 1930
26. Kochmański Czesław 1931 26. Mach Stanisław 1932
27. Marcinek Edward 1932 27. Młynek Jan 1932
28. Makówka Kazimierz 1931 28. Młynek Roman 1930
29. Mączka Józef 1934 29. Marcinek Edmund 1932
30. Mączka Władysław 1932 30. Marcinek Henryk 1931
31. Mach Władysław 1933 31. Marcinek Józef 1932
32. Młynek Jan 1933 32. Niemiec Franciszek 1933
33. Panek Feliks 1932 33. Niemiec Jan 1930
34. Rogowski Antoni 1933 34. Nicpoń Julian 1932
35. Rogowski Stanisław 1933 35. Noga Wilhelm 1930
36. Stopyra Antoni 1933 36. Niemiec Marian 1933
37. Słupek Kazimierz 1933 37. Niedopad Tadeusz 1932
38. Sierzęga Jan 1933 38. Panek Stanisław 1932
39. Ślimak Stefan 1933 39. Panek Jan 1930
40. Suszek Stanisław 1933 40. Rembacz Zbigniew 1933
41. Tokarz Edward 1933 41. Rogowski Marian 1932
42. Tokarz Stanisław 1933 42. Rupar Jan 1930
43. Turosz Tadeusz 1933 43. Rusinek Kazimierz 1932
44. Tabin Stanisław 1933 44. Sierzęga Stanisław 1932
45. Witek Marian 1932 45. Słomiany Czesław 1931
46. Wawrzaszek Franciszek 1932 46. Suszek Michał 1932
47. Wawrzaszek Józef 1933 47. Soński Józef 1932
48. Wawrzaszek Stanisław 1934 48. Szpetnar Jan 1932
49. Walawender Franciszek 1933 49. Ślanda Stanisław 1931
50. Walawender Bronisław 1933 50. Tołpa Edward 1932
51. Żaba Jan 1932 51. Kurek Emil 1931
52. Żaba Kazimierz 1933 52. Wal Tadeusz 1931
53. Źrałka Stanisław 1932 53. Walawender Stanisław 1933
54. Usowski Stanisław 1934 54. Wawrzaszek Jan 1930
55. Urban Leon 1933 55. Węgrzyn Tadeusz 1931
56. Urban Adam 1932 56. Witek Jan 1932
57. Skiba Władysław 1930 57. Witek Józef Piotr 1933
58. Witek Józef 1930 58. Witek Józef 1931
59. Pszona Tadeusz 1932 59. Wojnar Józef 1931
60. Pszona Władysław 1931 60. Wojnar Józef 1932
61. Cisek Marcin 1932 61. Wróbel Edward 1932
62. Mielnik Tadeusz 1931 62. Mazur Edward 1930
63. Breńkowski Lesław 1933 63. Szeliga Tadeusz 1931
64.     64. Wojtowicz Adam 1931
65.     65. Leja Tadeusz 1931
66.     66. Demusz Władysław 1932

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Anna Pawłowska

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Jan Nykiel

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bednarz Edward 1936 1. Bednarz Franciszek 1934 1. Baran Stanisław 1935
2. Buszta Józef 1934 2. Bejster Tomasz 1935 2. Bednarz Antoni 1934
3. Buszta Franciszek 1935 3. Bobcia Tadeusz 1933 3. Bejster Józef 1933
4. Bejster Jan 1936 4. Bzdek Józef 1931 4. Bernacki Bogdan 1935
5. Bzdek Leon 1934 5. Burda Antoni 1935 5. Buszta Władysław 1935
6. Bzdek Tadeusz 1936 6. Burda Stanisław 1933 6. Bzdek Aleksander 1935
7. Burda Jerzy 1936 7. Cisek Kazimierz 1935 7. Bzdek Franciszek 1933
8. Dziurzyński Zdzisław 1936 8. Cisek Zdzisław 1931 8. Cisek Leon 1935
9. Homenda Stanisław 1932 9. Cisek Szczepan 1934 9. Cieśla Kazimierz 1934
10. Jucha Michał 1936 10. Decowski Stanisław 1930 10. Cebula Jan 1934
11. Kochmański Henryk 1936 11. Dyrda Kazimierz 1933 11. Dudziński Adam 1935
12. Kątnik Roman 1936 12. Filip Antoni 1935 12. Drążek Henryk 1935
13. Lic Stanisław 1936 13. Fus Jan 1935 13. Frączek Antoni 1934
14. Malisz Emil 1936 14. Fus Kazimierz 1933 14. Jucha Tadeusz 1930
15. Marcinek Kazimierz 1936 15. Fus Tadeusz 1935 15. Jękot Władysław 1934
16. Młynek Leon 1936 16. Fleszar Franciszek 1930 16. Fus Zdzisław 1934
17. Marek Tadeusz 1933 17. Guzy Władysław 1935 17. Fus Wincenty 1930
18. Guzy Władysław 1936 18. Chołubek Stanisław 1935 18. Kochman Józef 1935
19. Nowak Franciszek 1933 19. Karakuła Jan 1930 19. Leja Antoni 1934
20. Makówka Edmund 1936 20. Karakuła Jan 1931 20. Leja Edward 1934
21. Dziura Antoni 1935 21. Kątnik Edward 1931 21. Leja Ignacy 1935
22. Niemiec Kazimierz 1937 22. Kochman Bolesław 1931 22. Leja Franciszek 1932
23. Nicpoń Władysław 1937 23. Kochmański Eugeniusz 1933 23. Lic Jerzy 1934
24. Piekarz Stanisław 1936 24. Kochmański Andrzej 1935 24. Łania Józef 1934
25. Piechuta Tadeusz 1936 25. Kiełbasa Józef 1935 25. Mach Kazimierz 1933
26. Polak Kazimierz 1937 26. Lorenc Jan 1935 26. Makówka Eugeniusz 1934
27. Pawlik Józef 1937 27. Lic Józef 1931 27. Mach Józef 1934
28. Płoszaj Kazimierz 1937 28. Młynek Józef 1935 28. Niemiec Franciszek 1934
29. Rejman Józef 1936 29. Młynek Władysław 1934 29. Niemiec Jan 1935
30. Rogowski Edward 1936 30. Natoński Stanisław 1934 30. Nicpoń Teodor 1934
31. Russer Jędrzej 1936 31. Natoński Stanisław 1930 31. Nowak Franciszek 1934
32. Sierzęga Stanisław 1936 32. Opałka Tadeusz 1936 32. Mac Józef 1931
33. Świąder Józef 1935 33. Rejman Franciszek 1935 33. Marcinek Antoni 1930
34. Sierzęga Władysław 1935 34. Stefan Jan 1935 34. Młynek Wiesław 1930
35. Wojnar Józef 1934 35. Stopyra Jan 1932 35. Pawlik Leon 1934
36. Wojnar Jan 1935 36. Stopyra Stanisław 1930 36. Pawlik Tadeusz 1934
37. Węgrzyn Czesław 1936 37. Sierzęga Stanisław 1935 37. Parecki Jacek 1935
38. Urban Franciszek 1935 38. Stępień Franciszek 1936 38. Piechuta Jan 1935
39. Urban Jan 1936 39. Szpila Stanisław 1935 39. Rogowski Emil 1934
40. Żaba Antoni 1937 40. Suszek Zdzisław 1935 40. Sierzęga Szczepan 1934
41. Bełz Ignacy 1935 41. Szczyrba Jan 1934 41. Skiba Jan 1934
42. Witek Augustyn 1933 42. Tokarz Kazimierz 1935 42. Słupek Józef 1934
43. Witek Kazimierz 1932 43. Tołpa Józef 1936 43. Stefan Kazimierz 1934
44. Lorenc Stanisław 1937 44. Urban Józef 1935 44. Stopyra Józef 1934
45. Witek Bolesław 1937 45. Urban Stanisław 1935 45. Stopyra Józef s. Marcina 1934
46. Decowski Emil 1934 46. Urban Piotr 1933 46. Urban Antoni 1934
47. Czado Stanisław 1936 47. Walawender Kazimierz 1935 47. Zawada Alojzy 1933
48. Malisz Jerzy 1937 48. Wawrzaszek Stanisław 1935 48. Zdęba Roman 1931
49. Mazur Stanisław 1936 49. Wawrzaszek Jan 1934 49. Zaczek Jan 1935
50. Bojda Adam 1934 50. Fus Stanisław 1935 50. Dec Roman 1935
51. Fus Leon 1935 51. Mielnik Bolesław 1936 51. Dziurzyński Aleksander 1934
52. Stach Henryk 1935 52. Nikodem Jan 1935 52. Dziurzyński Jan 1932
53. Kiryk Tadeusz 1934 53. Kornaga Stanisław 1934 53. Wojnar Stanisław 1932
54. Pasionek Janusz 1937 54.     54. Pysz Stanisław 1932
55. Nikodem Edward 1937 55.     55. Prus Emil 1934
56. Leja Andrzej 1931 56.     56. Stopyra Jan 1932
57.     57.     57. Antonik Ignacy 1934
58.     58.     58. Cencora Ludwik 1933
59.     59.     59. Toporowski Kazimierz 1934
60.     60.     60. Steciuk Stanisław 1933
61.     61.     61. Urczyński Marian 1933
62.     62.     62. Stocki Stanisław 1933
63.     63.     63. Stocki Zbigniew 1934