ROK SZKOLNY 1942/1943

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Józef Stachyra

wychowawca: Marcela Jarosz

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Cisek Maria 1929 1. Augustyn Janina (1929) N
2. Cyburt Krystyna 1931 2. Decowska Maria (1929) A
3. Czado Helena 1930 3. Falandysz Zofia (1929) N
4. Dziurzyńska Maria 1930 4. Janusz Maria (1929) A
5. Dzierga Maria 1930 5. Kardaczyńska Eugenia (1929) A
6. Dziurzyńska Stanisława 1930 6. Kochman Zofia (1929) A
7. Fleszar Maria 1930 7. Kowalska Zofia (1929) A
8. Janusz Maria 1931 8. Kuduk Zofia (1930) A
9. Janusz Weronika 1930 9. Kurek Zofia (1929) A
10. Janusz Zofia 1930 10. Kuziara Stefania (1930) A
11. Kowalska Józefa 1930 11. Krzanik Zofia (1929) A
12. Krzyżak Helena 1930 12. Kuras Maria (1929) A
13. Kuras Helena 1930 13. Kuszpa Maria Danuta (1929) A
14. Kostuj Danuta 1931 14. Lorenc Janina (1929) N
15. Kuziara Helena 1931 15. Niemiec Helena (1930) N
16. Leja Rozalia 1930 16. Opałka Wacława (1929) A
17. Litus Kinga 1931 17. Panek Maria (1930) N
18. Leja Helena 1930 18. Rupar Marta (1928) A
19. Mach Anna 1930 19. Szczyrba Emilia (1929) A
20. Mach Wiktoria 1929 20. Tkacz Józefa (1930) N
21. Mach Zofia 1930 21. Tokarz Janina (1930) A
22. Makówka Teresa 1930 22. Wawrzaszek Franciszka (1929) A
23. Panek Helena 1930 23. Walawender Maria (1928) A
24. Słomiana Danuta 1929 24. Wróblewska Alina (1929) A
25. Trojnar Anna 1930 25. Turosz Zofia (1930) A
26. Trojnar Wanda 1931 26.    
27. Urban Maria 1931 27.    
28. Wal Helena 1929 28.    
29. Żaba Maria 1930 29.    
30. Cieśla Janina 1929 30.    
31. Dec Helena 1927 31.    
32. Mach Helena 1928 32.    
33.     33.    
34.     34.    
35.     35.    
36.     36.    
37.     37.    
38.     38.    
39.     39.    
40.     40.    
41.     41.    
42.     42.    
43.     43.    
           
  * A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 5 KLASA 4

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Eleonora Foltman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Helena 1931 1. Bzdek Stefania 1931
2. Bednarz Helena 1930 2. Cebula Maria 1931
3. Bzdek Maria 1931 3. Dubiel Franciszka 1930
4. Bzdek Stefania 1932 4. Dubiel Cecylia 1932
5. Cebula Teresa 1931 5. Dziurzyńska Józefa 1931
6. Cebulak Zofia 1931 6. Fus Kazimiera 1932
7. Cisek Jadwiga 1931 7. Fus Stefania 1932
8. Cisek Zofia 1931 8. Filip Helena 1932
9. Czado Józefa 1931 9. Jucha Anna 1932
10. Filip Aniela 1930 10. Janków Krystyna 1931
11. Fus Janina 1931 11. Kurek Maria 1932
12. Kiełbasa Maria 1931 12. Kątnik Salomea 1931
13. Kiełbasa Eleonora 1930 13. Kochman Aniela 1931
14. Kilian Albina 1931 14. Kochmańska Anna 1932
15. Kojder Zofia 1931 15. Kuszaj Kazimiera 1929
16. Krzyżak Łucja 1931 16. Leja Helena 1933
17. Kuras Maria 1931 17. Leja Aniela 1932
18. Kuras Zofia 1931 18. Leja Stanisława 1931
19. Kuszpa Kazimiera 1931 19. Leja Ludmiła 1930
20. Kuziara Zofia 1931 20. Klimek Zofia 1932
21. Leja Aniela 1931 21. Mach Janina 1932
22. Leja Helena 1932 22. Mach Maria 1932
23. Leja Petronela 1933 23. Majsterek Józefa 1932
24. Leja Zofia 1932 24. Młynek Magdalena 1932
25. Marcinek Maria 1930 25. Michalewicz Janina 1931
26. Marcinek Wiktoria 1931 26. Nicpoń Stanisława 1932
27. Mach Bronisława 1931 27. Natońska Janina 1932
28. Mach Helena 1931 28. Pawlik Władysława 1931
29. Mach Helena 1932 29. Rupar Maria 1932
30. Markiel Helena 1931 30. Rogowska Zofia 1933
31. Niemiec Katarzyna 1931 31. Słomiana Łucja 1932
32. Opałka Janina 1931 32. Słupek Helena 1932
33. Raczyńska Helena 1929 33. Tkacz Anna 1931
34. Sander Zofia 1931 34. Tkacz Maria 1931
35. Stopyra Władysława 1931 35. Trojnar Katarzyna 1932
36. Szpilka Stefania 1931 36. Urban Helena 1931
37. Tokarz Maria 1931 37. Wal Stanisława 1932
38. Turosz Helena 1932 38. Wnęk Zofia 1932
39. Turosz Helena 1931 39. Witek Janina 1933
40. Urban Michalina 1931 40. Wałczyk Janina 1932
41. Wawrzaszek Zofia 1930 41. Żaba Wanda 1932
42. Wawrzaszek Zofia 1931 42. Żaba Łucja 1932
43. Woś Janina 1931 43.    
44. Młynek Helena 1931 44.    
45. Żaba Aleksandra 1930 45.    
46. Pudełko Krystyna 1931 46.    
47. Giża Stefania 1931 47.    
48. Kochmańska Helena 1929 48.    
49. Noga Gustawa 1929 49.    
60.     50.    
61.     51.    
62.     52.    
63.     53.    

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Marcela Jarosz

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bednarz Maria 1931 1. Babiarz Bronisława 1934 1. Antosz Zofia 1933
2. Babcia Elżbieta 1935 2. Babiarz Kazimiera 1933 2. Antosz Teresa 1933
3. Cierpisz Krystyna 1936 3. Bejster Zofia 1934 3. Babiarz Wanda 1933
4. Duda Józefa 1934 4. Burda Zofia 1934 4. Bosak Janina 1934
5. Dyrda Janina 1935 5. Cieśla Krystyna 1934 5. Burda Janina 1934
6. Decowska Bogumiła 1935 6. Cisek Helena 1934 6. Bzdek Janina 1933
7. Fus Anna 1935 7. Depta Irena 1935 7. Bzdek Helena 1933
8. Filip Maria 1935 8. Felkel Czesława 1934 8. Cierpisz Wiesława 1933
9. Filip Józefa 1936 9. Filip Anna 1935 9. Bzdek Maria 1933
10. Fleszar Zofia 1934 10. Filip Helena 1933 10. Cieśla Stefania 1932
11. Falandysz Emila 1935 11. Filip Maria 1934 11. Dudzińska Barbara 1933
12. Gołąb Józefa 1935 12. Flesza Teodozja 1934 12. Felkel Helena 1932
13. Giża Helena 1935 13. Guzy Helena 1934 13. Fleszar Bronisława 1933
14. Guzy Salomea 1935 14. Fus Elżbieta 1934 14. Fus Helena 1933
15. Jucha Krystyna 1933 15. Janusz Janina 1934 15. Fus Maria 1934
16. Kuras Teresa 1935 16. Janusz Aniela 1934 16. Fus Wiktoria 1933
17. Kątnik Zofia 1935 17. Karakuła Zofia 1933 17. Gołąb Maria 1932
18. Klimczyńska Maria 1935 18. Kochman Władysława 1933 18. Gołąb Zofia 1933
19. Krzyżak Maria 1935 19. Kuras Zofia 1934 19. Janusz Teresa 1933
20. Krzanik Helena 1935 20. Leja Elżbieta 1935 20. Kątnik Stanisława 1933
21. Leja Maria 1935 21. Malisz Krystyna 1935 21. Kochman Maria 1933
22. Lic Anna 1934 22. Mach Józefa 1934 22. Kołodziej Janina 1932
23. Marcinek Michalina 1935 23. Mach Bronisława 1933 23. Kuras Anna 1932
24. Miś Zofia 1934 24. Młynek Cecylia 1934 24. Kurek Kazimiera 1933
25. Młynek Stanisława 1935 25. Młynek Katarzyna 1934 25. Kuziara Aniela 1934
26. Mach Jadwiga 1935 26. Młynek Stanisława 1934 26. Leja Helena 1934
27. Nowak Janina 1934 27. Pindara Maria 1932 27. Lorenc Łucja 1933
28. Pszona Helena 1935 28. Polak Zofia 1935 28. Mach Aleksandra 1933
29. Rogowska Zofia 1935 29. Rusinek Józefa 1935 29. Mach Genowefa 1933
30. Stopyra Emilia 1934 30. Słomiana Zofia 1934 30. Mach Romualda 1932
31. Skiba Janina 1935 31. Słupek Ludmiła 1934 31. Makówka Maria 1933
32. Stefan Teresa 1933 32. Tokarz Zofia 1934 32. Młynek Anna 1933
33. Szpetnar Zofia 1935 33. Tokarz Maria 1934 33. Noga Zofia 1932
34. Szczyrba Helena 1936 34. Turosz Łucja 1934 34. Panek Zofia 1934
35. Śmigiel Janina 1933 35. Wawrzaszek Józefa 1935 35. Pawlik Zofia 1933

36.

Wawrzaszek Maria 1935 36. Wałczyk Zofia 1929 36. Pszona Zofia 1933
37. Źrałka Zofia 1935 37. Wnęk Łucja 1934 37. Rusinek Helena 1933
38. Tkacz Helena 1934 38. Woś Zofia 1929 38. Szczyrba Emilia 1933
39. Czerny Ewa 1936 39. Chmura Weronika 1934 39. Urban Stefania 1933
40.     40. Czado Wanda 1934 40. Wal Janina 1932
41.     41. Czech Janina 1934 41. Wawrzaszek Helena 1933
42.     42. Węgrzyn Emilia 1934 42. Wawrzaszek Marta 1933
43.     43. Felkel Alina 1933 43. Witek Łucja 1933
44.     44. Leja Eleonora 1934 44. Witek Stanisława 1934
45.     45.     45. Wróbel Krystyna 1933
46.     46.     46.    
47.     47.     47.    
12.     48.     48.    
13.     49.     49.    
14.     50.     50.    
15.     51.     51.    
16.     52.     52.    
17.     53.     53.    
18.     54.     54.    
19.     55.     55.