ROK SZKOLNY 1942/1943

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6 KLASA 7 (roczniki 1929, 1930)

wychowawca: Anna Pawłowska

wychowawca: Jan Wróblewski

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Buszta Karol 1930 1. Antosz Roman A
2. Cisek Jan 1930 2. Bejster Stanisław A
3. Czech Tadeusz 1930 3. Burda Adam A
4. Decowski Andrzej 1930 4. Cierpisz Leszek A
5. Dyrda Władysław 1929 5. Cisek Damian A
6. Dzierga Jan 1930 6. Cisek Stanisław A
7. Fus Zdzisław 1930 7. Filip Stanisław A
8. Fus Jan 1929 8. Frączek Stanisław A
9. Kochman Jan 1930 9. Herman Adolf A
10. Kochman Tadeusz 1929 10. Kochman Jan A
11. Krauz Anatol 1930 11. Mach Andrzej A
12. Mach Tadeusz 1930 12. Ostrowski Mieczysław A
13. Lorenc Józef 1929 13. Sowa Jan A
14. Leja Mieczysław 1930 14. Szpila Tadeusz A
15. Leja Franciszek 1930 15. Wal Władysław A
16. Łania Tadeusz 1930 16. Wałczyk Edward A
17. Marcinek Tadeusz 1930 17. Witek Leon A
18. Marcinek Henryk 1930 18. Paczocha Adam A
19. Młynek Józef 1930 19. Dec Kazimierz A
20. Nicpoń Andrzej 1930 20. Marcinek Zenon 1942
21. Rogowski Franciszek 1929 21. Szpila Tadeusz 1942
22. Rupar Edward 1930 22. Tokarz Antoni 1942
23. Stopyra Jan 1930      
24. Szpilka Józef 1931 * A- absolwent, lub rok opuszczenia szkoły
25. Szpetnar Tadeusz 1929      
26. Szczyrba Mieczysław 1930      
27. Szczyrba Jan 1930      
28. Witek Stanisław 1929      
29. Wróbel Bogdan 1932      
30. Wróbel Stanisław 1930      
31. Wnęk Zygmunt 1930      
32. Węgrzyn Henryk 1930      
33. Wróblewski Ryszard 1930      
34. Żaba Leon 1930      
35. Żaba Władysław 1930      
36. Mach Stanisław 1930      
37. Wołosz Marian 1929      
38. Janków Julian 1929      
39. Stopa Bolesław 1931      

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Ewelina Opolska z d. Kuźniar

wychowawca: Romana Dziadecka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bzdek Jan 1931 1. Babiarz Emil 1931
2. Burda Stanisław 1932 2. Babiarz Jan 1931
3. Cisek Stanisław 1933 3. Baran Władysław 1930
4. Cisek Henryk 1930 4. Bejster Zbigniew 1931
5. Dec Stanisław 1930 5. Burda Jan 1930
6. Dec Tomasz 1929 6. Burda Antoni 1930
7. Drzewicki Zbigniew 1931 7. Burda Adam 1930
8. Filip Tadeusz 1932 8. Cisek Mieczysław 1931
9. Fleszar Jan 1933 9. Czech Bronisław 1930
10. Fus Tadeusz 1932 10. Drzewicki Józef 1931
11. Fus Władysław 1930 11. Dziurzyński Józef 1931
12. Filip Jan 1929 12. Filip Edward 1931
13. Giża Augustyn 1932 13. Fleszar Józef 1931
14. Gołąb Stanisław 1931 14. Fus Józef 1930
15. Janusz Mieczysław 1932 15. Janusz Władysław 1932
16. Janusz Stanisław 1931 16. Janusz Roman 1930
17. Kulpa Stanisław 1931 17. Kochman Roman 1932
18. Kolisz Kazimierz 1931 18. Kochman Józef 1930
19. Krauz Józef 1933 19. Kilian Józef 1929
20. Kochman Jan 1930 20. Klimek Stanisław 1931
21. Karakuła Franciszek 1930 21. Krzyżak Wiktor 1929
22. Kloc Franciszek 1929 22. Kurek Stanisław 1929
23. Krzanik Stanisław 1929 23. Lizak Stanisław 1930
24. Leja Józef 1930 24. Leja Józef 1930
25. Leja Kazimierz 1932 25. Lorenc Leon 1931
26. Marcinek Edmund 1932 26. Mach Adam 1930
27. Marcinek Józef 1932 27. Mach Antoni 1931
28. Marcinek Henryk 1931 28. Mach Jan 1931
29. Młynek Jan 1932 29. Mach Mieczysław 1931
30. Mach Stanisław 1932 30. Młynek Franciszek 1931
31. Niemiec Franciszek 1933 31. Młynek Roman 1929
32. Nicpoń Julian 1932 32. Niemiec Jan 1931
33. Opałka Kazimierz 1929 33. Natoński Władysław 1929
34. Panek Stanisław 1932 34. Niemiec Jan 1930
35. Rusinek Kazimierz 1932 35. Noga Wilhelm 1930
36. Rogowski Marian 1932 36. Opałka Franciszek 1930
37. Rembacz Zbigniew 1933 37. Panek Jan 1930
38. Suszek Michał 1932 38. Pawlik Jan 1930
39. Sierzęga Stanisław 1932 39. Przeszło Michał 1931
40. Szpetnar Jan 1932 40. Rogowski Jan 1931
41. Skiba Władysław 1930 41. Rupar Jan 1930
42. Ślanda Stanisław 1931 42. Sowa Józef 1931
43. Słomiany Czesław 1931 43. Soński Bolesław 1931
44. Sierzęga Antoni 1929 44. Śmigiel Jan 1930
45. Wojnar Stefan 1929 45. Tokarz Augustyn 1930
46. Tołpa Edward 1932 46. Tokarz Mieczysław 1931
47. Walawender Stanisław 1933 47. Urban Tadeusz 1930
48. Węgrzyn Tadeusz 1931 48. Urban Augustyn 1931
49. Witek Józef Piotr 1933 49. Urban Mieczysław 1929
50. Witek Józef 1931 50. Wal Tadeusz 1931
51. Witek Jan 1932 51. Wawrzaszek Kazimierz 1931
52. Wróbel Edward 1932 52. Witek Józef 1931
53. Wojnar Józef 1931 53. Witek Stanisław 1929
54. Witek Józef Teodor 1930 54. Wawrzaszek Antoni 1930
55. Kochmański Czesław 1931 55. Żaba Władysław 1931
56. Soński Józef 1932 56. Czado Bronisław 1931
57. Kruszelnicki Zbigniew 1931 57. Kurek Emil 1931
58. Konieczny Zbigniew 1932 58. Młynek Roman 1930
59. Janusz Jan 1933      
60. Wojnar Józef 1932      
61. Foltman Marian 1930      
62. Czado Józef 1932      

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Jan Nykiel

wychowawca: Anna Pawłowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bednarz Franciszek 1934 1. Bejster Józef 1933 1. Burda Stefan 1929
2. Bejster Tomasz 1935 2. Bernacki Bogdan 1935 2. Burda Jan s. Władysława 1932
3. Bzdek Leon 1934 3. Buszta Władysław 1935 3. Baran Józef 1934
4. Burda Antoni 1935 4. Bobcia Tadeusz 1933 4. Cisek Kazimierz 1933
5. Burda Stanisław 1933 5. Bzdek Aleksander 1935 5. Decowski Stanisław 1933
6. Cisek Kazimierz 1935 6. Bzdek Franciszek 1933 6. Decowski Marian 1933
7. Cisek Zdzisław 1931 7. Bzdek Józef 1931 7. Bednarz Antoni 1934
8. Cisek Szczepan 1934 8. Cisek Leon 1935 8. Chlastawa Roman 1933
9. Filip Antoni 1935 9. Cieśla Kazimierz 1934 9. Bzdek Stanisław 1929
10. Fus Leon 1935 10. Cierpisz Ludwik 1935 10. Filip Józef 1933
11. Fus Jan 1935 11. Dec Roman 1935 11. Filip Franciszek 1933
12. Fus Kazimierz 1933 12. Decowski Stanisław 1930 12. Fus Stefan 1930
13. Fus Tadeusz 1935 13. Dziurzyński Aleksander 1934 13. Fus Mieczysław 1932
14. Guzy Władysław 1935 14. Dziurzyński Jan 1932 14. Chmura Edward 1932
15. Chołubek Stanisław 1935 15. Dziurzyński Władysław 1929 15. Jucha Tadeusz 1930
16. Homenda Stanisław 1933 16. Dyrda Kazimierz 1933 16. Kątnik Tadeusz 1932
17. Kochmański Eugeniusz 1933 17. Fus Zdzisław 1934 17. Kiełbasa Zdzisław 1933
18. Kochmański Andrzej 1935 18. Fus Wincenty 1930 18. Krzanik Jan 1932
19. Kiełbasa Józef 1935 19. Jękot Władysław 1934 19. Frączek Antoni 1932
20. Lorenc Jan 1935 20. Janusz Tadeusz 1932 20. Kuras Stanisław 1933
21. Marek Tadeusz 1933 21. Karakuła Jan 1930 21. Leja Stanisław 1932
22. Młynek Józef 1935 22. Kątnik Edward 1931 22. Mac Józef 1931
23. Młynek Władysław 1934 23. Kochman Józef 1935 23. Marcinek Edward 1932
24. Natoński Stanisław 1934 24. Konieczny Roman 1934 24. Marcinek Antoni 1930
25. Nowak Franciszek 1933 25. Leja Antoni 1934 25. Miś Jan 1931
26. Rejman Franciszek 1935 26. Leja Edward 1934 26. Makówka Kazimierz 1932
27. Ostrowski Józef 1935 27. Leja Franciszek 1932 27. Mączka Józef 1934
28. Stefan Jan 1935 28. Lic Jerzy 1934 28. Mączka Władysław 1932
29. Sierzęga Władysław 1935 29. Mach Kazimierz 1932 29. Mach Władysław 1933
30. Sierzęga Stanisław 1935 30. Makówka Eugeniusz 1934 30. Młynek Jan 1933
31. Stępień Franciszek 1936 31. Natoński Stanisław 1930 31. Młynek Wiesław 1930
32. Szpila Stanisław 1935 32. Niemiec Franciszek 1934 32. Panek Feliks 1932
33. Suszek Zdzisław 1935 33. Nowak Franciszek 1934 33. Rogowski Antoni 1933
34. Siemaszko Franciszek 1935 34. Pawlik Leon 1934 34. Rogowski Kazimierz 1932
35. Tokarz Kazimierz 1935 35. Pawlik Tadeusz 1934 35. Stopyra Antoni 1932
36. Urban Józef 1935 36. Piechuta Jan 1935 36. Słupek Kazimierz 1932
37. Urban Stanisław 1935 37. Rogowski Emil 1934 37. Sierzęga Jan 1933
38. Burda Józef 1934 38. Skiba Jan 1934 38. Ślimak Stefanh 1933
39. Buszta Franciszek 1935 39. Słupek Józef 1934 39. Szczyrba Stanisław 1933
40. Walawender Kazimierz 1935 40. Stefan Kazimierz 1934 40. Tokarz Edward 1933
41. Wawrzaszek Stanisław 1935 41. Stopyra Jan 1932 41. Tokarz Stanisław 1933
42. Wawrzaszek Jan 1934 42. Stopyra Józef 1934 42. Turosz Tadeusz 1933
43. Fus Stanisław 1935 43. Stopyra Józef s. Marcina 1934 43. Tabin Stanisław 1932
44. Mach Wiesław 1935 44. Stopyra Stanisław 1930 44. Witek Stanisław 1932
      45. Stopyra Franciszek 1929 45. Wawrzaszek Franciszek 1932
      46. Urban Antoni 1934 46. Wawrzaszek Józef 1933
      47. Urban Piotr 1933 47. Wawrzaszek Stanisław 1934
      48. Zawada Alojzy 1933 48. Walawender Bronisław 1933
      49. Zdęba Roman 1931 49. Walawender Franciszek 1933
      50. Parecki Jacek 1935 50. Wojnar Stanisław 1933
      51. Dudziński Adam 1935 51. Żaba Jan 1932
      52. Kochman Bolesław 1931 52. Żaba Kazimierz 1933
      53. Karakuła Jan 1931 53. Źrałka Stanisław 1932
      54. Fleszar Franciszek 1930 54. Usowski Stanisław 1934
      55. Lic Józef 1931 55. Urban Leon 1933
            56. Urban Adam 1932
            57. Janusz Tadeusz 1932
            58. Pszona Władysław 1931
            59. Pszona Tadeusz 1932
            60. Łania Stanisław 1932