ROK SZKOLNY 1941/1942

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Eleonora Foltman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Augustyn Janina 1929 1. Antosz Helena (1927) A
2. Cisek Zofia 1928 2. Cisek Emilia (1927) 1942
3. Decowska Maria 1929 3. Decowska Eugenia (1926) A
4. Falandysz Zofia 1929 4. Decowska Zofia (1928) A
5. Janusz Maria 1929 5. Dobrzańska Bronisława (1928) A
6. Kardaczyńska Eugenia 1929 6. Fus Bernadetta (1927) N
7. Kiełbasa Stanisława 1928 7. Gołąb Genowefa (1929) A
8. Kochman Zofia 1929 8. Hałas Maria (1927) A
9. Kowalska Zofia 1929 9. Janusz Danuta (1928) A
10. Kuduk Zofia 1930 10. Kuras Janina (1927) A
11. Kurek Zofia 1929 11. Kowalska Aleksandra (1927) A
12. Kuziara Stefania 1930 12. Kochmańska Celina (1928) A
13. Klimek Władysława 1929 13. Krauz Romualda (1927) A
14. Krzanik Zofia 1929 14. Kuraś Emilia (1928) A
15. Kuras Maria 1929 15. Kurek Helena (1928)  1942
16. Kuszpa Maria 1929 16. Lorenc Helena (1927) A
17. Lorenc Janina 1929 17. Mach Maria (1928) A
18. Lorenc Maria 1929 18. Niemiec Weronika Zofia (1927) A
19. Makówka Józefa 1928 19. Pindara Aniela (1927) 1942
20. Marcinek Helena 1930 20. Przeszło Helena (1928) A
21. Marcinek Janina 1928 21. Rembacz Danuta (1928) A
22. Młynek Maria 1930 22. Rogowska Maria (1928) A
23. Marek Ilona 1928 23. Sowa Stanisława (1927) A
24. Niemiec Helena 1929 24. Skoczylas Bernadetta (1928) A
25. Nowak Zofia b. danych 25. Skoczylas Kazimiera (1928) N
26. Opałka Wacława 1929 26. Szpilka Maria (1927) 1942
27. Panek Maria c. Jana 1930 27. Tołpa Janina (1927) N
28. Panek Maria 1929 28. Tokarz Janina (1927) 1942
29. Rogowska Maria 1928 29. Żaba Kazimiera (1927) A
30. Rupar Marta 1928 30. Dzitkowska Wanda (1927) A
31. Sierzęga Maria 1930 31.    
32. Szczyrba Irena 1927 32.    
33. Szczyrba Emilia 1928 33.    
34. Tkacz Józefa 1930 34.    
35. Tkacz Zofia 1928 35.    
36. Tokarz Janina 1930 36.    
37. Turosz Zofia 1930 37.    
38. Wawrzaszek Franciszka 1929 38.    
39. Walawender Maria 1928 39.    
40. Wróblewska Alina 1929 40.    
41.     41.    
42.     42.    
43.          
  * A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 5 KLASA 4

wychowawca: Józef Stachyra

wychowawca: Maria Karakulska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Bernadetta 1929 1. Antosz Helena 1931
2. Burda Zofia 1930 2. Bednarz Helena 1930
3. Bzdek Maria 1930 3. Bzdek Maria 1931
4. Cyburt Krystyna 1931 4. Bzdek Stefania 1932
5. Czech Maria 1929 5. Cebula Teresa 1931
6. Dec Janina 1930 6. Cebulak Zofia 1931
7. Dziurzyńska Maria 1930 7. Cisek Jadwiga 1931
8. Dziurzyńska Stanisława 1930 8. Cisek Zofia 1931
9. Dzierga Maria 1930 9. Czado Józefa 1931
10. Fleszar Maria 1929 10. Dubiel Franciszka 1930
11. Fus Teresa 1929 11. Filip Aniela 1930
12. Fus Zofia 1929 12. Fleszar Zofia 1932
13. Giża Katarzyna 1929 13. Fus Janina 1931
14. Janusz Maria 1931 14. Giża Stefania 1931
15. Janusz Weronika 1930 15. Kiełbasa Maria 1931
16. Janusz Zofia 1930 16. Kiełbasa Eleonora 1930
17. Kowalska Józefa 1930 17. Kilian Albina 1931
18. Kochmańska Helena 1929 18. Kojder Zofia 1931
19. Krzyżak Helena 1930 19. Krzyżak Łucja 1931
20. Kuras Helena 1930 20. Kuras Maria 1931
21. Kuziara Helena 1931 21. Kuras Zofia 1931
22. Kostuj Danuta 1931 22. Kuszpa Kazimiera 1932
23. Leja Helena 1930 23. Kuziara Zofia 1931
24. Mach Anna 1930 24. Leja Aniela 1931
25. Mach Wiktoria 1929 25. Leja Genowefa 1931
26. Mach Zofia 1930 26. Leja Helena 1931
27. Marcinek Zofia 1930 27. Leja Petronela 1933
28. Makówka Teresa 1930 28. Leja Teresa 1932
29. Młynek Anna 1930 29. Marcinek Maria 1930
30. Noga Gustawa 1929 30. Marcinek Wiktoria 1930
31. Panek Helena 1930 31. Markiel Helena 1931
32. Słomiana Danuta 1929 32. Mach Bronisława 1931
33. Słupek Zofia 1930 33. Mach Helena c. Franciszka 1931
34. Skiba Halina 1930 34. Mach Helena c. Stanisława 1932
35. Sierzęga Bronisława 1930 35. Młynek Helena 1931
36.

Trojnar Anna

1930 36. Opałka Janina 1931
37. Trojnar Wanda 1931 37. Raczyńska Helena 1929
38. Urban Maria 1930 38. Stopyra Władysława 1931
39. Wawrzaszek Maria 1930 39. Świąder Zofia 1931
40. Wałczyk Emilia 1930 40. Szpilka Stefania 1931
41. Żaba Maria 1930 41. Pudełko Krystyna 1931
42. Źrałka Helena 1930 42. Tokarz Maria 1931
43. Lizak Maria 1929 43. Turosz Helena c. Antoniego 1931
44. Kątnik Aleksandra 1928 44. Turosz Helena c. Józefa 1932
45. Leja Janina 1929 45. Urban Michalina 1931
46. Kuras Izabela 1931 46. Żaba Aleksandra 1930
47.     47. Wawrzaszek Zofia c. Jana 1931
48.     48. Wawrzaszek Zofia 1930
49.     49. Woś Janina 1931
60.     50. Kuszaj Kazimiera 1929
61.     51. Cieśla Janina 1929
62.     52. Friedrich Jadwiga 1931
63.     53. Situs Kinga 1931

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Eleonora Foltman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Babiarz Bronisława 1932 1. Antosz Zofia 1933 1. Antosz Emilia 1930
2. Babiarz Kazimiera 1934 2. Babiarz Zofia 1933 2. Bednarz Józefa 1931
3. Bejster Zofia 1934 3. Burda Janina 1934 3. Cebula Maria 1933
4. Burda Łucja 1934 4. Bzdek Janina 1933 4. Dziurzyńska Józefa 1931
5. Cieśla Zofia b. danych 5. Bzdek Helena 1933 5. Dubiel Cecylia 1931
6. Cisek Helena 1934 6. Bzdek Maria 1933 6. Fus Kazimiera 1932
7. Depta Irena 1934 7. Cierpisz Wiesława 1933 7. Fus Stefania 1932
8. Duda Józefa 1934 8. Cieśla Stefania 1932 8. Filip Helena 1932
9. Felkel Czesława 1934 9. Dudzińska Barbara 1933 9. Janusz Zofia 1931
10. Filip Anna 1935 10. Felkel Helena 1932 10. Jucha Anna 1932
11. Filip Maria 1934 11. Fleszar Bronisława 1933 11. Janków Krystyna 1931
12. Fleszar Teodozja 1934 12. Fleszar Stanisława 1931 12. Kurek Maria 1932
13. Fleszar Zofia 1934 13. Fus Wiktoria 1933 13. Kątnik Salomea 1931
14. Guzy Helena 1934 14. Gołąb Maria 1932 14. Kochman Aniela 1931
15. Fus Elżbieta 1934 15. Gołąb Zofia 1933 15. Kochmańska Anna 1932
16. Janusz Janina 1934 16. Janusz Teresa 1933 16. Leja Helena 1933
17. Janusz Aniela 1934 17. Kątnik Stanisława 1933 17. Leja Aniela 1932
18. Karakuła Zofia 1933 18. Kochman Maria 1933 18. Leja Stanisława 1931
19. Kochman Władysława 1933 19. Kuras Anna 1933 19. Klimek Zofia 1932
20. Kuras Zofia 1934 20. Kurek Kazimiera 1933 20. Mach Janina 1932
21. Lic Anna 1934 21. Kuziara Aniela 1934 21. Mach Maria 1932
22. Malisz Krystyna 1935 22. Lorenc Łucja 1933 22. Majsterek Józefa 1932
23. Mach Józefa 1934 23. Mach Aleksandra 1933 23. Młynek Magdalena 1932
24. Mach Bronisława 1933 24. Mach Genowefa 1933 24. Michalewicz Janina 1931
25. Miś Zofia 1935 25. Mach Romualda 1933 25. Nicpoń Stanisława 1932
26. Młynek Cecylia 1934 26. Makówka Anna 1933 26. Natońska Janina 1932
27. Młynek Stanisława 1934 27. Noga Zofia 1932 27. Ostrowska Józefa 1931
28. Młynek Katarzyna 1934 28. Pawlik Zofia 1933 28. Pawlik Władysława 1931
29. Nowak Janina 1934 29. Pindara Maria 1930 29. Rupar Maria 1932
30. Polak Zofia 1935 30. Pszona Zofia 1933 30. Rogowska Zofia 1932
31. Rusinek Józefa 1935 31. Rusinek Helena 1933 31. Słomiana Łucja 1932
32. Słomiana Zofia 1934 32. Szczyrba Emilia 1933 32. Słupek Helena 1932
33. Słupek Ludwika 1934 33. Turosz Łucja 1934 33. Skiba Janina 1932
34. Stopyra Emilia 1934 34. Wawrzaszek Helena 1933 34. Tkacz Maria 1932
35. Śmigiel Janina 1933 35. Wawrzaszek Marta 1933 35. Trojnar Katarzyna 1932

36.

Tokarz Zofia 1934 36. Witek Łucja 1933 36. Urban Helena 1931
37. Tokarz Maria 1934 37. Witek Stanisława 1934 37. Wal Stanisława 1932
38. Wawrzaszek Katarzyna 1933 38. Wróbel Krystyna 1934 38. Wnęk Zofia 1932
39. Woś Zofia 1934 39. Żaba Kazimiera 1934 39. Witek Janina 1932
4o. Wnęk Łucja 1934 40.     40. Wałczyk Janina 1932
41. Wałczyk Zofia 1934 41.     41. Żaba Wanda 1932
42. Chmura Weronika 1934 42.     42. Żaba Łucja 1932
43. Czado Wanda 1934 43.     43. Bzdek Stefania 1931
44. Bednarz Maria 1931 44.     44. Leja Ludmiła b. danych
45. Filip Helena 1933 45.     45. Tokarz Maria 1931
46. Leja Elżbieta 1935 46.     46.    
47. Opałka Elżbieta 1933 47.     47.    
48.     48.     48.    
49.     49.     49.    
50.     50.     50.    
51.     51.     51.