ROK SZKOLNY 1941/1942

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Jan Nykiel

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Antosz Antoni 1928 1. Cisek Roman (1928) A
2. Antosz Józef 1928 2. Dzierga Alojzy (1928) A
3. Antosz Roman 1929 3. Dzierga Józef (1928) A
4. Baran Antoni 1928 4. Dziurzyński Bronisław (1928) A
5. Bejster Stanisław 1929 5. Filip Stanisław (1928) A
6. Burda Adam 1929 6. Fus Stanisław (1927) A
7. Cierpisz Leszek 1929 7. Fus Tadeusz (1928) A
8. Cisek Damian 1929 8. Janusz Franciszek (1927) A
9. Cisek Stanisław 1929 9. Kochman Stanisław (1929) A
10. Dyrda Mieczysław 1928 10. Kochman Władysław (1928) 1941
11. Felkel Stanisław 1928 11. Kostuj Czesław (1928) A
12. Filip Stanisław 1929 12. Lorenc Józef (1929) A
13. Frączek Stanisław 1929 13. Lorenc Franciszek (1927) 1941
14. Fus Leon Walenty 1928 14. Mach Kazimierz (1929) A
15. Hanus Roman 1928 15. Młynek Franciszek (1927) 1941
16. Herman Adolf 1930 16. Moskal Stanisław (1927) A
17. Kontnik Stanisław 1927 17. Nicpoń Mieczysław (1927) A
18. Krzyżak Wiesław 1928 18. Antosz Kazimierz (1925) A
19. Kochman Jan 1928 19. Panek Tadeusz (1928) A
20. Leja Józef 1928 20. Przeszło Kazimierz (1927) A
21. Lic Sylwester 1928 21. Rogowski Stanisław (1928) A
22. Lorenc Józef 1929 22. Sierzęga Władysław (1927) A
23. Mach Andrzej 1929 23. Stopyra Jan (1928) A
24. Marcinek Zenon 1929 24. Turosz Jan (1929) A
25. Opałka Ludwik 1928 25. Urban Stanisław (1928) A
26. Ostrowski Mieczysław 1929 26. Urban Tadeusz (1928) A
27. Pawlik Jan 1928 27. Wojnar Onufry (1928) A
28. Pawlik Wiesław 1928 28. Żaba Edward (1927) A
29. Rogowski Franciszek 1929 29. Haśko Zygmunt (1928) A
30. Rogowski Stanisław 1928 30. Krzanik Antoni (1927) A
31. Sowa Jan 1929 31. Wojnar Grzegorz (1927) A
32. Słomiany Ryszard 1928 32. Czech Jan (1928) 1941
33. Szpilka Tadeusz 1929 33. Czado Antoni (1928) N
34. Tokarz Antoni 1929 34. Walawender Władysław (1927) 1941
35. Tokarz Władysław 1929 35. Fleszar Bogumił (1927) A
36. Tokarz Stanisław 1928 36. Mazurek Mieczysław (1927) A
37. Wal Władysław 1929 37. Grzesik Kazimierz (1927) A
38. Wałczyk Edward 1929 38. Sierzęga Mieczysław (1927) A
39. Witek Leon 1929 39. Dubiel Kazimierz (1927) A
40. Witek Stanisław 1929 40. Kloc Edward (1927) A
41. Brudniak Janusz 1930 41. Młynek Władysław (1927) A
42. Kuszaj Jan 1926 42. Rogowski Antoni (1928) A
      43. Grzesik Jan (1925) A
      44. Bejster Józef (1928) 1942
      45. Drążek Kazimierz (1928) 1942
      46. Kochman Władysław (1928) N
      47. Łania Władysław (1928) N
      48. Mazurek Józef (1928) 1941
      49. Rutowski Tomasz (1928) N
      50. Wawrzaszek Franciszek (1928) N
      51. Marcinek Józef (1928) N
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Anna Pawłowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Babiarz Emil 1931 1. Burda Adam 1930
2. Babiarz Jan 1931 2. Buszta Karol 1930
3. Baran Władysław 1930 3. Cisek Jan 1930
4. Bejster Zbigniew 1931 4. Czech Tadeusz 1930
5. Burda Jan 1930 5. Decowski Andrzej 1930
6. Burda Antoni 1930 6. Dyrda Władysław 1929
7. Cisek Henryk 1930 7. Dzierga Jan 1930
8. Cisek Mieczysław 1931 8. Fus Zdzisław 1930
9. Czech Bronisław 1930 9. Fus Jan 1929
10. Dec Tomasz 1929 10. Fus Stanisław 1928
11. Drzewicki Józef 1931 11. Kochman Jan 1930
12. Dziurzyński Józef 1931 12. Kochman Tadeusz 1929
13. Fleszar Józef 1931 13. Kurek Emil 1931
14. Filip Edward 1931 14. Leja Edward 1928
15. Fus Józef 1930 15. Leja Mieczysław 1930
16. Fus Władysław 1930 16. Leja Franciszek 1930
17. Janusz Stanisław 1931 17. Lorenc Jan 1928
18. Janusz Władysław 1932 18. Łania Tadeusz 1930
19. Karakuła Franciszek 1930 19. Krauz Anatol 1930
20. Kochman Roman 1932 20. Kurek Stanisław 1929
21. Kochman Józef 1930 21. Janusz Roman 1930
22. Kulpa Piotr 1928 22. Mach Jan 1928
23. Kilian Józef 1929 23. Mach Tadeusz 1930
24. Kloc Franciszek 1929 24. Mach Stanisław 1930
25. Krzanik Stanisław 1929 25. Marcinek Tadeusz 1930
26. Krzyżak Wiktor 1929 26. Marcinek Henryk 1930
27. Klimek Stanisław 1931 27. Machalski Andrzej 1931
28. Lizak Stanisław 1930 28. Młynek Roman 1930
29. Lorenc Leon 1931 29. Młynek Józef 1930
30. Leja Józef 1930 30. Natoński Władysław 1929
31. Mach Adam 1930 31. Nicpoń Andrzej 1930
32. Mach Jan 1931 32. Niemiec Jan 1930
33. Mach Antoni 1931 33. Pawlik Jan 1930
34. Mach Stanisław 1932 34. Panek Jan 1930
35. Mach Mieczysław 1931 35. Radomski Władysław 1928
36. Mączka Stefan 1928 36. Rupar Edward 1930
37. Młynek Franciszek 1931 37. Rogowski Władysław 1928
38. Młynek Roman 1929 38. Stopyra Jan 1930
39. Niemiec Jan 1931 39. Szpilka Józef 1931
40. Noga Wilhelm 1930 40. Szpetnar Tadeusz 1929
41. Nicpoń Stanisław 1928 41. Szczyrba Mieczysław 1930
42. Opałka Kazimierz 1929 42. Szczyrba Jan 1930
43. Opałka Franciszek 1930 43. Szczerba Stefan 1929
44. Rogowski Jan 1931 44. Stopa Bolesław 1931
45. Rupar Jan 1930 45. Kruszelnicki Edward (w. do Lwowa ) 1928
46. Sowa Józef 1931 46. Tołpa Stanisław 1930
47. Soński Bolesław 1931 47. Urban Mieczysław 1929
48. Śmigiel Jan 1930 48. Wawrzaszek Antoni 1930
49. Sierzęga Antoni 1929 49. Wróbel Stanisław 1930
50. Świąder Michał 1928 50. Wróbel Bogdan 1931
51. Przeszło Michał 1931 51. Wojnar Jan 1929
52. Tokarz Augustyn 1930 52. Wnęk Zygmunt 1930
53. Tokarz Mieczysław 1931 53. Witek Stanisław 1929
54. Urban Tadeusz 1930 54. Węgrzyn Henryk 1930
55. Urban Augustyn 1931 55. Wróblewski Ryszard 1930
56. Wal Tadeusz 1931 56. Żaba Leon 1930
57. Wawrzaszek Kazimierz 1931 57. Żaba Władysław 1930
58. Wal Franciszek 1928 58. Żaba Bronisław 1928
59. Wojnar Stefan 1929 59.    
60. Witek Kazimierz 1928 60.    
61. Witek Józef 1931 61.    
62. Witek Józef Teodor 1930 62.    
63. Żaba Władysław 1931 63.    
64. Filip Jan 1929 64.    
65. Janusz Jan 1933 65.    
66. Rupar Tadeusz 1931 66.    

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Jan Nykiel

wychowawca: Anna Pawłowska

wychowawca: Ewelina Kuźniar

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bobcia Tadeusz 1933 1. Burda Jan 1932 1. Bzdek Jan 1931
2. Bejster Józef 1933 2. Bzdek Józef 1931 2. Burda Stanisław 1932
3. Burda Stanisław 1933 3. Cisek Kazimierz 1933 3. Burda Stefan 1929
4. Burda Józef 1934 4. Decowski Stanisław 1933 4. Cisek Stanisław 1933
5. Buszta Władysław 1935 5. Decowski Marian 1933 5. Dec Stanisław 1930
6. Bernacki Józef 1935 6. Decowski Stanisław 1930 6. Filip Tadeusz 1932
7. Bzdek Aleksander 1935 7. Dziurzyński Władysław 1929 7. Fleszar Jan 1933
8. Bzdek Franciszek 1933 8. Filip Józef 1933 8. Fus Tadeusz 1932
9. Cisek Leon 1935 9. Filip Franciszek 1933 9. Giza Augustyn 1932
10. Cisek Szczepan 1934 10. Fus Wincenty 1930 10. Gołąb Stanisław 1931
11. Cieśla Kazimierz 1934 11. Fus Stefan 1930 11. Janusz Mieczysław 1932
12. Cierpisz Ludwik 1935 12. Chmura Edward 1932 12. Jucha Tadeusz 1930
13. Dec Roman 1935 13. Fus Mieczysław 1932 13. Kulpa Stanisław 1931
14. Dziurzyński Aleksander 1934 14. Karakuła Jan 1930 14. Kolisz Kazimierz 1931
15. Dziurzyński Jan 1932 15. Kątnik Edward 1931 15. Krauz Józef 1933
16. Fleszar Franciszek 1930 16. Katnik Tadeusz 1932 16. Kochman Jan 1930
17. Fus Kazimierz 1933 17. Kiełbasa Zdzisław 1933 17. Kochman Antoni 1928
18. Fus Zdzisław 1934 18. Krzanik Jan 1933 18. Leja Józef 1930
19. Homenda Stanisław 1932 19. Krzanik Kazimierz 1932 19. Leja Kazimierz 1932
20. Jękot Władysław 1934 20. Kuras Stanisław 1933 20. Mac Józef 1931
21. Karakuła Jan 1931 21. Janusz Tadeusz 1932 21. Marcinek Edmund 1932
22. Kochman Bolesław 1931 22. Leja Stanisław 1932 22. Marcinek Józef 1932
23. Kochman Józef 1932 23. Mach Władysław 1932 23. Marcinek Edward 1932
24. Kochmański Eugeniusz 1933 24. Młynek Jan 1933 24. Marcinek Henryk 1931
25. Lic Józef 1931 25. Młynek Wiesław 1930 25. Młynek Jan 1932
26. Lic Jerzy 1934 26. Natoński Stanisław 1930 26. Marcinek Antoni 1930
27. Leja Edward 1934 27. Panek Feliks 1932 27. Miś Jan 1931
28. Leja Antoni 1934 28. Rogowski Antoni 1933 28. Makówka Kazimierz 1932
29. Leja Franciszek 1932 29. Pszona Tadeusz 1932 29. Niemiec Franciszek 1933
30. Makówka Eugeniusz 1934 30. Pszona Władysław 1931 30. Nicpoń Julian 1932
31. Makówka Tadeusz 1934 31. Stopyra Stanisław 1930 31. Panek Stanisław 1932
32. Marek Tadeusz 1933 32. Stopyra Franciszek 1929 32. Pawlik Jan 1928
33. Młynek Józef 1935 33. Stopyra Antoni 1933 33. Rusinek Kazimierz 1932
34. Młynek Władysław 1934 34. Słupek Kazimierz 1932 34. Rogowski Marian 1932
35. Natoński Stanisław 1934 35. Sierzęga Jan 1933 35. Rembacz Zbigniew 1933
36. Niemiec Franciszek 1934 36. Tokarz Edward 1932 36. Suszek Michał 1932
37. Nowak Franciszek 1933 37. Tokarz Stanisław 1933 37. Sierzęga Stanisław 1932
38. Nowak Franciszek 1934 38. Turosz Tadeusz 1933 38. Szpetnar Jan 1932
39. Parecki Jacek 1935 39. Tabin Stanisław 1933 39. Skiba Władysław 1930
40. Pawlik Leon 1934 40. Witek Marian 1932 40. Ślimak Stefan 1933
41. Pawlik Tadeusz 1934 41. Wawrzaszek Franciszek 1932 41. Ślanda Stanisław 1931
42. Piechuta Jan 1935 42. Wawrzaszek Józef 1932 42. Słomiany Czesław 1931
43. Skiba Jan 1934 43. Wawrzaszek Stanisław 1934 43. Tołpa Edward 1932
44. Słupek Józef 1934 44. Walawender Bronisław 1933 44. Walawender Stanisław 1933
45. Stopyra Józef 1934 45. Walawender Franciszek 1933 45. Węgrzyn Tadeusz 1931
46. Stopyra Józef s. Marcina 1934 46. Mach Kazimierz 1933 46. Witek Józef Piotr 1933
47. Stefan Kazimierz 1934 47. Żaba Jan 1932 47. Witek Józef 1933
48. Urban Antoni 1934 48. Żaba Kazimierz 1933 48. Witek Jan 1932
49. Urban Piotr 1933 49. Źrałka Stanisław 1932 49. Wróbel Edward 1932
50. Dyrda Kazimierz 1933 50. Urban Antoni 1929 50. Wojnar Józef 1931
51. Wawrzaszek Jan 1934 51. Urban Leon 1933 51. Urban Stanisław 1928
52. Zawada Alojzy 1933 52. Urban Adam 1932 52. Kochmański Czesław 1931
53. Jucha Edward 1930 53. Zdęba Roman 1931 53. Soński Józef 1932
54. Rogowski Emil 1934 54. Dziurzyński Bogusław 1932 54. Kruszelnicki Zbigniew 1931
      55. Bzdek Stanisław 1929