ROK SZKOLNY 1940/1941

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Jan Nykiel

wychowawca: Anna Pawłowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Bejster Józef 1928 1. Czech Władysław (1928) A
2. Cisek Roman 1928 2. Czado Zbigniew (1927) A
3. Czado Antoni 1928 3. N.N. A
4. Czech Jan 1928 4. Benedyk Jan(1927) N
5. Dec Jan 1927 5. Drzewicki Jan (1928) N
6. Drążek Kazimierz 1928 6. Fleszar Bogumił (1927) N
7. Dzierga Alojzy 1928 7. Krzyżak Władysław (1927) A
8. Dziurzyński Bronisław 1928 8. Krzanik Antoni (1927) 1942
9. Filip Stanisław s. Jana 1928 9. Leja Stanisław (1928) A
10. Filip Stanisław s. Józefa 1927 10. Leja Tadeusz (1927) A
11. Fus Stanisław 1927 11. Mach Władysław s. Józefa (1927) N
12. Fus Tadeusz 1928 12. Mach Władysław s. Andrzeja (1927) A
13. Giza Stanisław 1927 13. Mach Stanisław (1927) A
14. Janusz Franciszek 1927 14. Młynek Władysław (1927) N
15. Kochman Stanisław 1929 15. Marcinek Antoni (1927) N
16. Kochman Władysław 1928 16. Machalski Krzysztof (1928) N
17. Kostuj Czesław 1928 17. Niemiec Roman (1928) A
18. Krzeszowski Józef 1927 18. Panek Mieczysław (1927) N
19. Leja Józef 1928 19. Rogowski Antoni (1928) A
20. Lic Sylwester 1928 20. Sierzęga Jan (1927) N
21. Lorenc Józef 1929 21. Wawrzaszek Jan (1927) A
22. Lorenc Franciszek 1927 22. Wojnar Grzegorz (1927) N
23. Lorenc Stanisław 1927 23. Walawender Władysław (1927) N
24. Łania Władysław 1928 24. Kurek Franciszek (1927) N
25. Mach Kazimierz 1929 25. Burda Stanisław (1926) A
26. Marcinek Józef 1928 26. Leja Józef (1926) A
27. Młynek Franciszek 1927 27. Mach Michał (1926) A
28. Nicpoń Mieczysław 1927 28. Miś Franciszek (1926) A
29. Opałka Ludwik 1928 29. Kuduk Stanisław (1927) A
30. Panek Stanisław 1928 30. Wawrzaszek Stanisław (1926) A
31. Panek Tadeusz 1928 31. Rogowski Jan (1926) A
32. Przeszło Kazimierz 1927 32. Pawlik Tadeusz (1926) N
33. Pliś Andrzej 1929 33. Słomiany Zbigniew (1927) A
34. Rutowski Tomasz 1928      
35. Rogowski Stanisław 1928      
36. Sierzęga Władysław 1927      
37. Stopyra Jan 1928      
38. Turosz Jan 1929      
39. Urban Stanisław 1928      
40. Wojnar Onufry 1928      
41. Żaba Edward 1927      
42. Haśko Zygmunt 1928      
43. Urbański Jan (z Dąbrówek) 1929      
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Aleksandra Frączek

wychowawca: Kuźniar Ewelina, Romana Dziadecka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Burda Adam 1930 1. Antosz Antoni 1928
2. Buszta Karol 1930 2. Antosz Józef 1928
3. Cisek Jan 1930 3. Antosz Roman 1929
4. Cieśla Mieczysław 1927 4. Baran Franciszek 1927
5. Cieśla Bronisław 1927 5. Baran Antoni 1928
6. Czech Bronisław 1930 6. Bejster Stanisław Jan 1929
7. Czech Tadeusz 1930 7. Boho Stanisław 1927
8. Decowski Andrzej 1930 8. Burda Adam 1929
9. Dec Tomasz 1929 9. Cierpisz Leszek 1929
10. Dyrda Władysław 1929 10. Cisek Damian 1929
11. Burda Antoni 1930 11. Filip Stanisław 1929
12. Fus Józef 1930 12. Frączek Stanisław 1929
13. Fus Władysław 1930 13. Fus Jan 1929
14. Fus Zdzisław 1930 14. Fus Leon 1928
15. Filip Jan s. Antoniego 1927 15. Fus Stanisław 1928
16. Filip Jan s. Józefa 1929 16. Hanus Roman 1928
17. Filip Jan s. Franciszka 1927 17. Herman Adolf 1930
18. Kochman Jan 1930 18. Janków Julian 1929
19. Kochman Tadeusz 1929 19. Kontnik Stanisław 1927
20. Kloc Franciszek 1929 20. Kurek Stanisław 1929
21. Kloc Jan 1928 21. Krzyżak Wiesław 1928
22. Kurek Emil 1931 22. Lorenc Józef 1929
23. Krzanik Stanisław 1929 23. Leja Józef 1927
24. Leja Edward 1928 24. Leja Władysław 1927
25. Leja Mieczysław 1930 25. Mach Stanisław 1927
26. Leja Franciszek 1930 26. Muzia Jan 1927
27. Janusz Roman 1930 27. Mach Andrzej 1929
28. Jucha Jan 1928 28. Marcinek Zenon 1929
29. Mach Jan s. Stanisława 1928 29. Niemiec Leon 1927
30. Mach Jan s. Andrzeja 1927 30. Ostrowski Mieczysław 1929
31. Mach Jan s. Tomasza 1928 31. Panek Jan 1930
32. Mach Tadeusz 1930 32. Pawlik Jan 1928
33. Mach Stanisław 1930 33. Pawlik Wiesław 1928
34. Marcinek Tadeusz 1930 34. Rogowski Franciszek 1929
35. Marcinek Henryk 1930 35. Rogowski Stanisław 1928
36. Maczka Stefan 1928 36. Radomski Władysław 1928
37. Machalski Andrzej 1931 37. Sowa Jan 1929
38. Młynek Roman 1930 38. Szpila Tadeusz 1929
39. Młynek Józef 1930 39. Tokarz Antoni 1929
40. Natoński Władysław 1929 40. Tokarz Władysław 1929
41. Nicpoń Stanisław 1928 41. Tkacz Stanisław 1928
42. Nicpoń Andrzej 1930 42. Wal Władysław 1929
43. Niemiec Jan 1930 43. Wałczyk Edward 1929
44. Opałka Franciszek 1930 44. Witek Leon 1929
45. Opałka Kazimierz 1928 45. Wołosz Marian 1929
46. Pawlik Jan 1930 46. Witek Franciszek 1927
47. Rupar Edward 1930 47. Żaba Bronisław 1928
48. Rogowski Władysław 1928 48. Cisek Stanisław 1929
49. Stopyra Jan 1930 49. Dyrda Mieczysław 1928
50. Szpilka Józef 1930 50. Kuszaj Jan 1926
51. Szpetnar Tadeusz 1929 51. Kochman Jan 1928
52. Szczyrba Mieczysław 1930      
53. Szczyrba Jan 1930      
54. Szczerba Stefan 1929      
55. Świąder Michał 1928      
56. Tołpa Stanisław 1930      
57. Urban Tadeusz 1930      
58. Urban Mieczysław 1929      
59. Wal Franciszek 1928      
60. Wawrzaszek Antoni 1930      
61. Wróbel Stanisław 1930      
62. Wróbel Bogdan 1931      
63. Wojnar Jan 1929      
64. Wnęk Zygmunt 1930      
65. Witek Kazimierz 1928      
66. Witek Stanisław 1929      
67. Węgrzyn Henryk 1930      
68. Żaba Leon 1930      
69. Żaba Władysław 1930      
70. Kochman Tadeusz 1927      
71. Lorenc Jan 1928      
72. Kruszelnicki Edward 1928      
73. Dzierga Jan 1930      
74. Wróblewski Ryszard 1930      
75. Wojnar Stefan 1929      
76. Stopa Bolesław 1931      

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Anna Pawłowska

wychowawca: Ewelina Kuźniar

wychowawca: Romana Dziadecka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Burda Jan Józef 1932 1. Bzdek Józef 1931 1. Babiarz Emil 1931
2. Burda Jan Ignacy 1932 2. Bzdek Jan 1931 2. Babiarz Jan 1931
3. Bejster Józef 1933 3. Burda Stanisław 1932 3. Baran Władysław 1930
4. Bobcia Tadeusz 1933 4. Burda Stefan 1929 4. Bejster Zbigniew 1931
5. Bzdek Franciszek 1933 5. Cisek Stanisław 1933 5. Burda Jan 1930
6. Burda Stanisław 1933 6. Decowski Stanisław 1930 6. Cisek Mieczysław 1931
7. Cisek Kazimierz 1933 7. Dec Stanisław 1930 7. Cisek Henryk 1930
8. Decowski Stanisław 1933 8. Dec Józef 1928 8. Drzewicki Józef 1931
9. Decowski Marian 1933 9. Dziurzyński Władysław 1929 9. Dziurzyński Józef 1931
10. Dziurzyński Jan 1932 10. Filip Tadeusz 1932 10. Fleszar Józef 1931
11. Filip Józef 1933 11. Fleszar Jan 1933 11. Filip Edward 1931
12. Filip Franciszek 1933 12. Fus Tadeusz 1932 12. Janusz Stanisław 1931
13. Fus Kazimierz 1933 13. Fus Wincenty 1930 13. Janusz Władysław 1932
14. Fus Mieczysław 1932 14. Fus Stefan 1930 14. Karakuła Franciszek 1930
15. Fleszar Franciszek 1930 15. Giża Augustyn 1932 15. Kochman Jan 1930
16. Chmura Edward 1932 16. Gołąb Stanisław 1931 16. Kochman Roman 1932
17. Homenda Stanisław 1932 17. Janusz Tadeusz 1932 17. Kochman Józef 1930
18. Janusz Jan 1933 18. Janusz Mieczysław 1932 18. Kochman Antoni 1928
19. Jucha Edward 1930 19. Jucha Tadeusz 1930 19. Kulpa Piotr 1928
20. Karakuła Jan s. Józefy 1931 20. Kulpa Stanisław 1931 20. Krzyżak Wiktor 1929
21. Karakuła Jan 1930 21. Kolisz Kazimierz 1931 21. Kilian Józef 1929
22. Kątnik Edward 1931 22. Mac Józef 1931 22. Lorenc Leon 1931
23. Kątnik Tadeusz 1932 23. Marcinek Edmund 1932 23. Leja Józef s. Augustyna 1930
24. Kiełbasa Zdzisław 1933 24. Marcinek Józef 1932 24. Leja Józef s. Wincentego 1930
25. Kochman Eugeniusz 1933 25. Marcinek Edward 1932 25. Mach Adam 1930
26. Kochman Bolesław 1931 26. Młynek Jan 1932 26. Mach Jan 1931
27. Krzanik Jan 1933 27. Młynek Wiesław 1930 27. Mach Antoni 1931
28. Krzanik Kazimierz 1932 28. Marcinek Henryk 1931 28. Mach Stanisław 1932
29. Kuras Stanisław 1933 29. Niemiec Franciszek 1933 29. Mach Mieczysław 1931
30. Leja Franciszek 1932 30. Nicpoń Julian 1932 30. Marcinek Antoni 1930
31. Leja Stanisław 1932 31. Natoński Stanisław 1930 31. Młynek Franciszek 1931
32. Lic Józef 1931 32. Panek Stanisław 1932 32. Młynek Roman 1929
33. Mach Władysław 1933 33. Pszona Tadeusz 1932 33. Miś Jan 1931
34. Marek Tadeusz 1933 34. Rusinek Kazimierz 1932 34. Niemiec Jan 1931
35. Młynek Jan 1933 35. Rogowski Marian 1932 35. Noga Wilhelm 1930
36. Nowak Franciszek 1932 36. Rebacz Zbigniew 1933 36. Rogowski Jan 1931
37. Panek Feliks 1932 37. Suszek Michał 1932 37. Rupar Jan 1930
38. Pysz Stanisław 1932 38. Sierzęga Stanisław 1932 38. Pawlik Jan 1928
39. Rogowski Antoni 1933 39. Szpetnar Jan 1932 39. Sowa Józef 1931
40. Sierzęga Jan 1933 40. Stopyra Stanisław 1930 40. Soński Bolesław 1931
41. Stopyra Antoni 1933 41. Ślanda Stanisław 1931 41. Sierzęga Antoni 1929
42. Słupek Kazimierz 1933 42. Stopyra Franciszek 1929 42. Szpilka Stanisław 1927
43. Stopyra Jan 1932 43. Tołpa Edward 1932 43. Skiba Władysław 1930
44. Pszona Władysław 1931 44. Walawender Stanisław 1933 44. Urban Augustyn 1931
45. Tokarz Edward 1933 45. Węgrzyn Tadeusz 1931 45. Urban Stanisław 1928
46. Turosz Tadeusz 1933 46. Witek Józef 1933 46. Wawrzaszek Kazimierz 1931
47. Tokarz Stanisław 1933 47. Witek Jan 1932 47. Witek Józef s. Tomasza 1931
48. Tabin Stanisław 1933 48. Wróbel Edward 1932 48. Witek Józef s. Jana 1930
49. Tkacz Tadeusz 1933 49. Zdęba Roman (w. do Łańcuta) 1931 49. Witek Stanisław 1927
50. Urban Leon 1933 50. Krauz Józef 1932 50. Wal Tadeusz 1931
51. Urban Piotr 1933 51. Kochmański Czesław 1931 51. Wojnar Stefan 1929
52. Urban Adam 1932 52. Słomiany Czesław 1931 52. Żaba Władysław 1931
53. Witek Marian 1932       53. Śmigiel Jan 1930
54. Wawrzaszek Ludwik 1930       54. Przeszło Michał 1931
55. Wawrzaszek Franciszek 1932       55. Tokarz Mieczysław 1931
56. Wawrzaszek Stanisław 1934       56. Tokarz Augustyn 1930
57. Wawrzaszek Józef 1933       57. Klimek Stanisław 1931
58. Walawender Bronisław 1933       58. Lizak Stanisław 1930
59. Walawender Franciszek 1933            
60. Żaba Jan 1932            
61. Żaba Kazimierz 1933            
62. Źrałka Stanisław 1932            
63. Dyrda Kazimierz 1933            
64. Mach Kazimierz 1933