ROK SZKOLNY 1939/1940

szkoła siedmioletnia żeńska

brak arkuszy ocen klasy VI

 

KLASA 5 KLASA 7

wychowawca:

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1.

Cisek Zofia

1928 1. Burda Bronisława (1925) A
2.

Decowska Bronisława

1928 2. Czech Władysława (1925) A

3.

Decowska Zofia 1928 3. Dobrzańska Irena (1926) A
4. Dobrzańska Bronisława 1928 4. Drzewicka Maria (1926) A
5. Dziurzyńska Emilia 1927 5. Dzierga Anna (1926) A
6. Falandysz Józefa 1929 6. Dziurzyńska Michalina (1925) A
7. Gołąb Genowefa 1929 7. Filip Władysława (1927) A
8. Janusz Danuta 1928 8. Kątnik Janina (1926) A
9. Janusz Janina 1926 9. Kowalska Elżbieta (1926) A
10. Kochman Zofia 1929 10. Leja Zofia (1926) A
11. Kurek Helena 1928 11. Marcinek Kazimiera (1927) A
12. Leja Emilia 1928 12. Rupar Genowefa (1926) A
13. Mach Janina 1928 13. Słupek Zofia (1926) A
14. Mach Helena 1928 14. Ślanda Stefania (1926) A
15. Mach Maria 1928 15. Szpetnar Helena (1926) A
16. Makówka Józefa 1928 16. Tokarz Stanisława (1925) A
17. Marcinek Janina 1928 17. Witek Maria (1927) A
18. Młynek Łucja 1928 18.    
19. Nowak Zofia 1927 19.    
20. Rembacz Danuta 1928 20.    
21. Rogowska Maria c. Antoniego 1928 21.    
22. Rogowska Maria c. Piotra 1928 22.    
23. Rogowska Stanisława 1929 23.    
24. Rupar Marta 1928 24.    
25. Opałka Wacława 1929 25.    
26. Panek Maria 1929 26.    
27. Przeszło Helena 1928 27.    
28. Skoczylas Kazimiera 1928 28.    
29. Skoczylas Bernadeta 1928 29.    
30. Słupek Helena 1929 30.    
31. Szczyrba Emilia 1929 31.    
32. Szczyrba Janina 1928 32.    
33. Tkacz Zofia 1928 33.    
34. Żaba Maria 1928 34.    
35. Walawender Maria 1928      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

KLASA 3 KLASA 4

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca:

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Bernadetta 1929 1. Augustyn Janina 1929
2. Baran Anna 1929 2. Cisek Maria 1929
3. Burda Zofia 1930 3. Decowska Maria 1929
4. Cyburt Krystyna 1931 4. Janusz Maria 1929
5. Czech Maria 1929 5. Kątnik Aleksandra 1928
6. Dec Janina 1930 6. Kochman Urszula 1930
7. Dziurzyńska Maria 1930 7. Kowalska Zofia 1929
8. Dziurzyńska Stanisława 1930 8. Kuduk Zofia 1930
9. Dzierga Maria 1930 9. Kuras Maria 1929
10. Filip Aniela 1930 10. Kurek Zofia 1929
11. Fus Zofia 1929 11. Kuziara Stefania 1929
12. Fus Teresa 1928 12. Krzanik Zofia 1929
13. Giża Katarzyna 1929 13. Klimek Władysława 1929
14. Janusz Maria 1931 14. Kilian Helena 1926
15. Janusz Zofia 1930 15. Leja Janina 1928
16. Janusz Weronika 1930 16. Lorenc Janina 1929
17. Kowalska Józefa 1930 17. Mach Janina 1930
18. Kochmańska Helena 1929 18. Marcinek Helena 1930
19. Krzyżak Helena 1930 19. Młynek Maria 1930
20. Kuras Helena 1930 20. Niemiec Helena 1930
21. Kuziara Helena 1931 21. Pliś Maria 1929
22. Kostuj Danuta 1931 22. Panek Maria 1930
23. Kochman Zofia 1930 23. Sierzęga Maria 1930
24. Leja Helena 1930 24. Sierzęga Maria 1929
25. Leja Rozalia 1930 25. Sierzęga Bronisława 1929
26. Mach Anna 1930 26. Ślanda Teresa 1929
27. Mach Wiktoria 1929 27. Turosz Zofia 1930
28. Mach Zofia 1930 28. Tkacz Józefa 1930
29. Marcinek Zofia 1930 29. Wawrzaszek Franciszka 1929
30. Makówka Teresa 1930 30. Kardaczyńska Eugenia 1929
31. Młynek Anna 1930 31. Wróblewska Alina 1929
32. Panek Helena 1930 32. Tokarz Janina 1930
33. Witek Stanisława 1930 33. Kuszpa Maria 1929
34. Raczyńska Helena 1929 34. Janków Danuta 1928
35. Słupek Zofia 1930 35.    
36. Witek Władysława 1930 36.    
37. Skiba Helena 1930 37.    
38. Trojnar Anna 1930 38.    
39. Źrałka Helena 1930 39.    
40. Trojnar Wanda 1931 40.    
41. Urban Maria 1930 41.    
42. Żaba Maria 1930 42.    
43. Wawrzaszek Maria 1930 43.    
44. Wałczyk Emilia 1930 44.    
           

 

 

KLASA 1 KLASA 2

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Maria Karakulska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Cebula Maria 1933 1. Antosz Helena 1931
2. Dubiel Cecylia 1932 2. Bednarz Helena 1930
3. Dziurzyńska Józefa 1931 3. Bzdek Maria 1931
4. Fus Kazimiera 1932 4. Bzdek Stefania 1932
5. Fus Stefania 1932 5. Dubiel Franciszka 1930
6. Filip Helena 1933 6. Cebulak Zofia 1931
7. Gołąb Maria 1932 7. Cisek Zofia 1931
8. Janków Krystyna 1931 8. Czado Józefa 1931
9. Kurek Maria 1932 9. Fleszar Zofia 1932
10. Leja Helena 1933 10. Giża Stefania 1931
11. Leja Aniela 1932 11. Janusz Zofia 1931
12. Leja Stanisława 1931 12. Kiełbasa Maria 1931
13. Mach Janina 1932 13. Kilian Alina 1931
14. Mach Maria 1932 14. Kojder Zofia 1931
15. Majsterek Józefa 1932 15. Kolisz Helena 1929
16. Młynek Magdalena 1932 16. Burda Anna 1931
17. Natońska Janina 1932 17. Krzyżak Łucja 1931
18. Pawlik Władysława 1931 18. Kuras Maria 1931
19. Pindara Maria 1930 19. Mach Bronisława 1931
20. Rupar Maria 1932 20. Kuras Zofia 1931
21. Rogowska Zofia 1933 21. Kuszaj Kazimiera 1929
22. Słomiana Łucja 1932 22. Sołek Maria 1932
23. Słupek Helena 1932 23. Kuziara Zofia 1931
24. Tkacz Maria 1932 24. Leja Helena 1931
25. Urban Helena 1931 25. Marcinek Maria 19..
26. Wnęk Zofia 1932 26. Marcinek Wiktoria 1931
27. Witek Janina 1933 27. Markiel Helena 1931
28. Wałczyk Janina 1932 28. Mach Helena c. Franciszka 1931
29. Kochman Maria 1933 29. Mach Helena c. Stanisława 1932
30. Żaba Wanda 1932 30. Młynek Helena 1931
31. Żaba Łucja 1932 31. Niemiec Katarzyna 1931
32. Fleszar Stanisława 1931 32. Opałka Janina 1931
33. Noga Zofia 1931 33. Pszona Rozalia 1929
      34. Skiba Aniela 1928
      35. Stopyra Władysława 1931
      36. Świąder Zofia 1931
      37. Szpilka Stefania 1931
      38. Tokarz Maria 1931
      39. Turosz Helena 19..
      40. Turosz helena 1931
      41. Urban Michalina 1931
      42. Woś Janina 1931
      43. Wawrzaszek Zofia 1930
      44. Wawrzaszek Zofia 1931
      45. Żaba Aleksandra 1930
      46. Cisek Jadwiga 1931
      47. Kuszpa Kazimiera 1932