ROK SZKOLNY 1938/1939

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Adler Chaja 1924 1. Antosz Maria (1925) A
2. Berner Klara 1925 2. Adler Gitla (1924) A
3. Burda Bronisława 1925 3. Buszta Helena (1926) 1939
4. Czech Władysława 1925 4. Cieśla Helena (1925) N
5. Dobrzańska Irena 1926 5. Cisek Wiktoria (1924) N
6. Dreiband Hendla 1926 6. Dec Helena (1926) A
7. Drzewicka Maria 1926 7. Dzitkowska Irena (1925) A
8. Dzierga Anna 1926 8. Fus Agata (1924) A
9. Dziurzyńska Krystyna 1927 9. Fus Helena (1926) 1939
10. Dziurzyńska Michalina 1926 10. Frączek Zofia (1925) N
11. Filip Józefa 1926 11. Kochmańska Janina (1924) A
12. Filip Maria 1925 12. Krzyżak Genowefa (1926) A
13. Filip Władysława 1927 13. Krzyżak Helena (1925) N
14. Herman Anna 1927 14. Kuter Genowefa (1926) A
15. Kątnik Janina 1926 15. Leja Maria (1925) A
16. Kiełbasa Helena 1926 16. Marder Chana (1925) A
17. Kojder Maria 1926 17. Młynek Urszula (1924) 1939
18. Kowalska Elżbieta 1926 18. Młynek Filomena (1924) A
19. Kösten Blima 1925 19. Opałka Stefania (1925) A
20. Krzanik Zofia 1925 20. Panek Bronisława (1925) 1939
21. Kuziara Zofia 1924 21. Rogowska Stanisława (1925) 1939
22. Leja Zofia 1926 22. Rutter Tauba (1926) A
23. Lic Emilia 1925 23. Skoczylas Janina (1925) N
24. Marcinek Zofia 1926 24. Słupek Michalina (1924) A
25. Marder Chaja 1926 25. Słupek Zofia (1926) 1940
26. Mach Zofia 1925 26. Sonntag Symcha (1926) A
27. Peszek Zofia 1925 27. Stempel Pepa (1925) A
28. Pszona Janina 1926 28. Wawrzaszek Zofia (1924) A
29. Raczyńska Maria 1925 29. Woś Stefania (1926) 1939
30. Rupar Genowefa 1926      
31. Sierzęga Stefania 1924      
32. Stopyra Stanisława 1926      
33. Ślanda Stanisława 1926      
34. Ślanda Stefania 1926      
35. Szpetnar Helena 1926      
36. Schmidt Chana 1926      
37. Tokarz Aniela 1926      
38. Urban Maria 1926      
39. Witek Maria 1927      
40. Steppel Ruda 1925      
41. Młynek Hermina 1925      
42. Magenheim Belka 1923      
43. Panek Urszula 1925      
44. Tokarz Stanisława 1925      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Eleonora Foltman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Feiga 1927 1. Antosz Helena 1927
2. Baran Emilia 1928 2. Bzdek Stefania 1926
3. Biegeleisen Feiga 1928 3. Bzdek Zofia 1926
4. Burda Helena 1928 4. Cisek Emilia 1927
5. Cebula Maria 1929 5. Cisek Elżbieta 1926
6. Cisek Zofia 1928 6. Dzitkowska Wanda 1927
7. Decowska Bronisława 1928 7. Dzierga Stanisława 1926
8. Decowska Zofia 1928 8. Fus Bernadetta 1927
9. Dobrzańska Bronisława 1928 9. Fus Zofia 1925
10. Dziurzyńska Emilia 1927 10. Kuras Janina 1927
11. Falandysz Zofia 1929 11. Kuras Józefa 1927
12. Geminder Ryfka 1928 12. Kowalska Aleksandra 1927
13. Gołąb Genowefa 1929 13. Kochmańska Zofia 1926
14. Janusz Anna 1928 14. Kątnik Janina 1927
15. Kątnik Helena 1927 15. Krauz Romualda 1927
16. Katz Estera 1928 16. Krzanik Teresa 1927
17. Kiełbasa Stanisława 1928 17. Jarosz Anna 1927
18. Kochman Zofia 1929 18. Leja Janina 1926
19. Kurek Helena 1928 19. Lorenc Helena 1927
20. Leja Emilia 1928 20. Leja Maria 1925
21. Lorenc Maria 1928 21. Miller Elżbieta 1927
22. Łania Janina 1929 22. Marcinek Rozalia 1927
23. Mach Janina 1928 23. Marciniec Michalina 1926
24. Mach Helena 1928 24. Niemiec Weronika 1927
25. Mach Maria 1928 25. Niemiec Maria 1927
26. Makówka Józefa 1928 26. Orbach Pinia 1927
27. Marcinek Janina 1928 27. Pindara Aniela 1927
28. Marcinek Stanisława 1927 28. Rimler Adela 1927
29. Michalewicz Zofia 1927 29. Sowa Stanisława 1927
30. Młynek Łucja 1928 30. Sonntag Henia 1927
31. Młynek Zofia 1927 31. Szczyrba Emilia 1927
32. Nachtigal Ryfka 1928 32. Szpilka Maria 1927
33. Natońska Helena 1928 33. Skiba Stefania 1926
34. Nawrot Salomea 1928 34. Tołpa Janina 1927
35. Nowak Zofia 1927 35. Tokarz Janina 1927
36. Rembacz Danuta 1928 36. Wal Maria 1926
37. Rogowska Maria c. Piotra 1928 37. Wawrzaszek Janina 1927
38. Rogowska Maria c. Tomasza 1928 38.

Wilczek Katarzyna

1926
39. Rogowska Stanisława 1929 39. Żaba Kazimiera 1927
40. Rupar Marta 1928      
41. Opałka Wacława 1929      
42. Panek Maria 1929      
43. Panek Maria 1927      
44. Przeszło Helena 1928      
45. Sierzęga Janina 1927      
46. Antosz Stanisława 1927      
47. Skoczylas Bernadeta 1928      
48. Skoczylas Kazimiera 1928      
49. Ślimak Kazimiera 1929      
50. Słupek Helena 1928      
51. Stybel Helena 1927      
52. Szczyrba Janina 1928      
53. Szczyrba Emilia 1929      
54. Tkacz Zofia 1928      
55. Żaba Maria 1928      
56. Kochman Anna 1927      
57. Witek Zofia 1927      
58. Janusz Janina 1926      
           

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Helena Pilch

wychowawca: Kazimiera Ogrodnicka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Blima 1931 1. Bzdek Maria 1930 1. Augustyn Janina 1929
2. Antosz Helena 1931 2. Burda Zofia 1930 2. Burda Katarzyna 1927
3. Bednarz Helena 1930 3. Dec Janina 1930 3. Cisek Maria 1929
4. Biegeleisen Sara 1929 4. Dziurzyńska Stanisława 1930 4. Decowska Maria 1929
5. Bzdek Maria 1931 5. Dubiel Franciszka 1930 5. Dudek Stanisława 1928
6. Bzdek Stefania 1928 6. Dziurzyńska Maria 1930 6. Fleszar Maria 1929
7. Burda Anna 1931 7. Dragonyk Janina 1930 7. Giża Katarzyna 1929
8. Cebulak Zofia 1931 8. Filip Aniela 1930 8. Janusz Maria 1929
9. Cisek Zofia 1931 9. Fus Zofia 1929 9. Jockel Bronia 1929
10. Czado Józefa 1931 10. Fus Teresa 1928 10. Jucha Emilia 1927
11. Dziurzyńska Józefa 1931 11. Janusz Zofia 1930 11. Kardaczyńska Eugenia 1929
12. Fleszar Stanisława 1931 12. Janusz Weronika 1930 12. Kątnik Zofia 1929
13. Fleszar Zofia 1932 13. Kolisz Helena 1929 13. Kątnik Aleksandra 1928
14. Giża Stefania 1931 14. Katz Jenta 1930 14. Kochman Janina 1929
15. Janusz Zofia 1931 15. Kiełbasa Eleonora 1930 15. Kochman Urszula 1930
16. Katnik Salomea 1931 16. Kowalska Józefa 1930 16. Kösten Estera 1929
17. Kiełbasa Maria 1931 17. Kochmańska Helena 1929 17. Kowalska Zofia 1929
18. Kojder Zofia 1931 18. Krzyżak Helena 1930 18. Kuduk Zofia 1930
19. Kilian Albina 1931 19. Kuras Helena 1930 19. Kuras Maria 1929
20. Kuras Maria 1931 20. Kuziara Helena 1931 20. Kurek Zofia 1929
21. Kuras Zofia 1931 21. Leja Helena 1930 21. Kuziara Stefania 1930
22. Kuszaj Kazimiera 1919 22. Leja Rozalia 1930 22. Krzanik Zofia 1929
23. Kuziara Zofia 1931 23. Mach Anna 1930 23. Klimek Władysława 1929
24. Lampin Wela 1931 24. Makówka Teresa 1930 24. Kilian Helena 1926
25. Leja Helena 1931 25. Młynek Anna 1930 25. Leja Janina 1928
26. Leja Stanisława 1931 26. Niemiec Janina 1929 26. Leja Helena 1930
27. Marcinek Maria 1931 27. Panek Helena 1930 27. Lorenc Janina 1929
28. Marcinek Wiktoria 1931 28. Pszona Rozalia 1929 28. Mach Janina 1930
29. Markiel Helena 1931 29. Raczyńska Helena 1929 29. Mach Wiktoria 1929
30. Mach Bronisława 1931 30. Słupek Zofia 1930 30. Marciniec Julia 1929
31. Mach Helena 1931 31. Skiba Helena 1930 31. Marcinek Helena 1930
32. Mach Helena c. Stanisława 1932 32. Urban Maria 1930 32. Marcinek Zofia 1930
33. Młynek Helena 1931 33. Wawrzaszek Maria 1930 33. Młynek Maria 1930
34. Niemiec Katarzyna 1931 34. Wałczyk Emilia 1930 34. Noga Gustawa 1929
35. Noga Zofia 1931 35. Żaba Maria 1930 35. Niemiec Helena 1929

36.

Opałka Janina 1931 36. Źrałka Helena 1930 36. Pliś Maria 1929
37. Pawlik Władysława 1929 37. Kuca Anna 1930 37. Panek Maria 1930
38.

Pindara maria

1930 38. Antosz Bernadeta 1929 38. Sierzęga Maria 1929
39. Skiba Aniela 1928 39. Czech Maria 1929 39. Sierzęga Maria 1930
40. Stopyra Władysława 1931 40. Janusz Maria 1926 40.

Sierzęga Albina

1928
41. Świąder Zofia 1931 41. Fus Janina 1931 41. Sierzęga Bronisława 1929
42. Szpilka Stefania 1931 42. Kostuj Danuta 1934 42. Sierzęga Bronisława 1930
43. Tkacz Maria 1932       43. Sierzęga Stanisława 1927
44. Tokarz Maria 1931       44. Ślanda Teresa 1929
45. Turosz Helena c. Józefa 1931       45. Schneck Chana 1929
46. Turosz Helena c. Antoniego 1931       46. Turosz Zofia 1930
47. Urban Helena 1931       47. Tkacz Józefa 1930
48. Urban Michalina 1931       48. Urban Elżbieta 1927
49. Wachs Zajka 1931       49. Wawrzaszek Franciszka 1929
50. Woś Janina 1931       50. Witek Bronisława 1928
51. Wawrzaszek Zofia c. Antoniego 1930       51. Michalewicz Władysława 1929
52. Wawrzaszek Zofia c. Jana 1931       52. Jagusztyn Józefa 1928
53. Żaba Aleksandra 1930            
54. Czech Zofia 1931            
55. Krzyżak Łucja 1931            
56. Bzdek Stefania 1932