ROK SZKOLNY 1936/1937

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Helena Pilch

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Burda Helena 1925 1. Bałut Anna (1922) N
2. Bzdek Helena 1925 2. Bzdek Zofia (1923) A
3. Cieśla Janina 1925 3. Cisek Maria (1922) A
4. Cisek Wiktoria 1924 4. Dobrzańska Maria (1924) A
5. Dziurzyńska Maria 1925 5. Drążek Stanisława (1924) A
6. Dzitkowska Irena 1925 6. Dreiband Erna-Estera (1924) 1938
7. Fus Agata 1924 7. Gurak Emilia (1923) 1938
8. Frączek Zofia 1925 8. Janusz Anna (1923) A
9. Gołąb Stefania 1924 9. Janusz Bronisława (1924) N
10. Gotlieb Reisla 1923 10. Jarosz Helena (1925) A
11. Hanft Feiga 1923 11. Kanon Estera (1924) 1938
12. Kochmańska Janina 1924 12. Krauz Helena (1923) A
13. Krzanik Stanisława 1924 13. Kochmańska Jadwiga (1923) A
14. Krzyżak Helena 1925 14. Kojder Cecylia (1923) A
15. Kuras Helena 1924 15. Kochman Maria (1924) A
16. Leja Zofia 1925 16. Karpf Helena (1922) A
17. Leja Maria 1925 17. Leja Helena (1924) A
18. Leja Genowefa 1924 18. Magenheim Bronia (1923) A
19. Mach Helena 1925 19. Marcinek Helena (1924) 1938
20. Opałka Stefania 1925 20. Młynek Franciszka (1923) A
21. Panek Janina 1924 21. Opałka Danuta (1924) A
22. Rogowska Maria 1924 22. Panek Helena c. Jana (1924) 1938
23. Rogowska Stanisława 1925 23. Panek Helena (1924) A
24. Rupar Maria 1923 24. Panek Maria (1923) A
25. Skoczylas Janina 1925 25. Rogowska Zofia (1923) A
26. Stepel Chaja 1923 26. Słupek Janina (1923) A
27. Tokarz Zofia c. Antoniego 1925 27. Schmidt Mina (1924) 1938
28. Tokarz Zofia 1924 28. Stopyra Helena (1924) A
29. Walawender Zofia 1924 29. Tabin Helena (1923) A
30. Żaba Stanisława 1924 30. Tokarz Anna (1923) A
31. Makosiej Stefania 1923 31. Tokarz Maria (1924) 1938
32. Kątnik Maria 1923 32. Tryniecka Maria (1922) A
      33. Wawrzaszek Stefania (1924) A
      34. Witek Janina (1923) A
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Romana Dziadecka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Berner Klara 1925 1. Adler Chaja 1924
2. Cisek Elżbieta 1926 2. Adler Gitla 1923
3. Dobrzańska Irena 1926 3. Antosz Aleksandra 1925
4. Dzierga Anna 1925 4. Antosz Maria 1925
5. Dreiband Hendla 1926 5. Biegeleisen Zajka 1925
6. Drzewicka Maria 1926 6. Baran Helena 1925
7. Dziurzyńska Krystyna 1927 7. Cisek Maria 1923
8. Dziurzyńska Michalina 1926 8. Dziurzyńska Helena 1925
9. Filip Józefa 1926 9. Dec Helena 1926
10. Filip Maria 1925 10. Fleszar Anna 1925
11. Filip Władysława 1927 11. Fus Helena 1926
12. Fus Zofia 1925 12. Jucha Helena 1925
13. Janusz Helena 1926 13. Kochman Zofia 1924
14. Kątnik Janina 1926 14. Kösten Blima 1924
15. Kiełbasa Helena 1926 15. Krzyżak Genowefa 1926
16. Kochman Anna 1925 16. Kołodziej Stanisława 1925
17. Kochmańska Zofia 1926 17. Kuter Genowefa 1926
18. Kojder Maria 1926 18. Kuziara Zofia 1924
19. Kowalska Elżbieta 1926 19. Leja Zofia 1925
20. Krzanik Zofia 1925 20. Lic Emilia 1924
21. Leja Zofia 1927 21. Mach Maria 1924
22. Leja Maria 1927 22. Mach Zofia 1925
23. Mach Zofia 1926 23. Mach Genowefa 1925
24. Marciniec Michalina 1926 24. Marder Chana 1925
25. Marcinek Rozalia 1927 25. Mączka Maria 1926
26. Marcinek Zofia 1926 26. Młynek Urszula 1924
27. Marder Chaja 1926 27. Niemiec Józefa 1925
28. Pszona Janina 1926 28. Nowak Helena 1925
29. Raczyńska Maria 1925 29. Magenheim Balka 1923
30. Rupar Genowefa 1926 30. Ostrowska Józefa 1926
31. Rejman Helena 1926 31. Ostrowska Władysława 1923
32. Schmidt Henia 1926 32. Panek Bronisława 1925
33. Stopyra Stanisława 1926 33. Panek Urszula 1925
34. Ślanda Stefania 1926 34. Peszek Zofia 1925
35. Ślanda Stanisława 1926 35. Rogowska Stefania 1926
36. Sierzęga Stefania 1924 36. Rutter Tauba 1926
37. Słupek Stefania 1926 37. Sierzęga Helena 1925
38. Szpetnar Helena 1926 38. Słupek Zofia 1926
39. Szpila Elżbieta 1926 39. Słupek Michalina 1924
40. Steppel Ruda 1926 40. Sonntag Symira 1926
41. Tokarz Aniela 1926 41. Stempel Pepa 1925
42. Urban Maria 1926 42. Wojnar Aniela 1924
43. Witek Maria 1927 43. Witek Helena 1924
44. Witek Stefania 1926 44. Witek Maria 1924
45. Źrałka Maria 1926 45. Wawrzaszek Zofia 1924
46. Żaba Maria 1924 46. Walawender Maria 1925
47. Żaba Wiktoria 1926 47. Woś Stefania 1926
48. Dzierga Stanisława 1926 48. Tokarz Stanisława 1925
49. Młynek Janina 1924 49. Żaba Helena 1925
50. Młynek Hermina 1925      
51. Cieśla Helena b. danych      
52. Herman Anna 1927      
           

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Eleonora Foltman

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Maria 1929 1. Biegeleisen Feiga 1928 1. Antosz Helena 1927
2. Augustyn Janina 1929 2. Burda Helena 1928 2. Antosz Stanisława 1928
3. Bzdek Stefania 1928 3. Burda Katarzyna 1927 3. Adler Feiga 1927
4. Biegeleisen Scheindla 1929 4. Cisek Zofia 1928 4. Baran Emilia 1928
5. Burda Genowefa 1929 5. Decowska Bronisława 1928 5. Burda Anna 1927
6. Cisek Maria 1929 6. Decowska Zofia 1928 6. Burda Józefa 1928
7. Czech Maria 1929 7. Dobrzańska Bronisława 1928 7. Both Mariem 1927
8. Decowska Maria 1929 8. Dziurzyńska Emilia 1927 8. Both Estera 1925
9. Dubiel Franciszka 1930 9. Falandysz Helena 1928 9. Bzdek Stefania 1928
10. Drzewicka Maria 1929 10. Falandysz Zofia 1929 10. Bzdek Zofia 1926
11. Fleszar Maria 1929 11. Frej Stefania 1927 11. Cisek Emilia 1927
12. Fus Zofia 1929 12. Geminder Ryfka 1928 12. Dzitkowska Wanda 1927
13. Fus Teresa 1928 13. Gołąb Genowefa 1928 13. Fus Bernadetta 1927
14. Giża Katarzyna 1929 14. Janusz Maria 1928 14. Falandysz Genowefa 1925
15. Janusz Maria 1929 15. Jucha Emilia 1927 15. Frej Helena 1925
16. Jockel Bronia 1929 16. Kątnik Aleksandra 1928 16. Janusz Katarzyna 1925
17. Kardaczyńska Eugenia 1929 17. Kątnik Helena 1927 17. Kuras Janina 1927
18. Kątnik Zofia 1929 18. Katz Estera 1928 18. Kuras Józefa 1927
19. Kösten Estera 1929 19. Kiełbasa Stanisława 1928 19. Kowalska Aleksandra 1927
20. Kochmańska Helena 1929 20. Kiełbasa Zofia 1928 20. Kątnik Janina 1927
21. Kowalska Zofia 1929 21. Kilian Helena 1926 21. Kornafel Janina 1927
22. Kuras Maria 1929 22. Kurek Helena 1928 22. Kochman Anna 1927
23. Kurek Zofia 1929 23. Leja Emilia 1928 23. Krauz Romualda 1927
24. Kuziara Stefania 1930 24. Lorenc Maria 1928 24. Krzanik Teresa 1927
25. Kolisz Helena 1929 25. Mach Bronisława 1926 25. Lorenc Helena 1927
26. Krzanik Zofia 1929 26. Mach Maria 1928 26. Leja Maria 1925
27. Leja Janina 1928 27. Makówka Józefa 1928 27. Marcinek Stanisława 1927
28. Lorenc Janina 1929 28. Marcinek Janina 1928 28. Miller Elżbieta 1927
29. Mach Wiktoria 1929 29. Młynek Łucja 1928 29. Młynek Zofia 1927
30. Marciniec Julia 1929 30. Nachtigal Ryfka 1928 30. Nykiel Stefania 1927
31. Marcinek Helena 1930 31. Natońska Helena 1928 31. Niemiec Weronika 1927
32. Marcinek Zofia 1930 32. Nawrot Salomea 1928 32. Niemiec Maria 1927
33. Młynek Maria 1930 33. Nowak Zofia 1927 33. Michalewicz Zofia 1927
34. Noga Gustawa 1929 34. Rembacz Danuta 1928 34. Orbach Pinia 1927
35. Niemiec Helena 1929 35. Rogowska Maria 1928 35. Pindara Aniela 1927

36.

Pliś Maria 1929 36. Rogowska Maria c. Piotra 1928 36. Rimler Adela 1927
37. Pszona Rozalia 1929 37. Rogowska Stanisława 1928 37. Sowa Stanisława 1927
38. Raczyńska Helena 1929 38. Rupar Marta 1928 38. Sonntag Henia 1927
39. Sierzęga Maria 1929 39. Opałka Wacława 1929 39. Sierzęga Józefa 1926
40. Sierzęga Bronisława 1929 40. Panek Maria 1929 40. Sierzęga Helena

1926

41. Ślanda Teresa 1928 41. Panek Maria 1927 41. Szyrba Emilia 1927
42. Schneck Chana-Blima 1928 42. Przeszło Helena 1928 42. Szpilka Maria 1927
43. Skiba Aniela 1928 43. Sierzęga Stanisława 1927 43. Skiba Stefania 1926
44. Skiba Weronika 1926 44. Skoczylas Bernadeta 1928 44. Tołpa Janina 1927
45. Turosz Zofia 1930 45. Skoczylas Kazimiera 1928 45. Tokarz Janina 1927
46. Tkacz Józefa 1930 46. Słupek Helena 1928 46. Wilczek Katarzyna

1926

47. Wawrzaszek Franciszka 1929 47. Stybel Helena 1927 47. Wawrzaszek Janina 1926
48. Wróblewska Alina 1929 48. Szczyrba Janina 1928 48. Wawrzaszek Janina 1927
      49. Tkacz Zofia 1928 49. Wal Maria 1926
      50. Urban Elżbieta 1927 50. Tryniecka Bronisława 1925
      51. Żaba Maria 1928 51. Żaba Kazimiera 1927
      52. Hercberg Mozes 1928      
      53. Krzyżak Wiesław 1928      
      54. Lic Sylwester 1928      
      55. Marder Mozes 1928      
      56. Młynek Kazimierz 1927      
      57. Opałka Ludwik 1928