ROK SZKOLNY 1936/1937

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6a KLASA 6b KLASA 7

wychowawca: Jan Wróblewski

wychowawca: Kazimiera Ogrodnicka

wychowawca: Jan Wróblewski

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Baran Franciszek 1923 1.

Borcz Julian

1923 1. Burda Jan (1923) A
2. Bratspies Zalman 1923 2. Burda Kazimierz 1924 2. Burda Kazimierz (1924) w. do Brazylii 1937
3. Cisek Antoni 1925 3. Bejster Leon 1924 3. Cebulak Władysław (1924) A
4. Decowska Kazimiera 1924 4. Brudniak Stanisław 1924 4. Cieśla Stanisław (1923) A
5. Janusz Kazimierz 1924 5. Blumenfeld Lejzor 1924 5. Cisek Stanisław (1923) 1938
6. Janusz Franciszek 1923 6. Cebula Henryk 1924 6. Cisek Władysław (1924) 1938
7. Bratspies Dawid 1922 7. Cisek Michał 1924 7. Czech Józef (1924) 1936
8. Buszta Adam 1924 8. Frej Stanisław 1923 8. Dec Michał (1924) 1938
9. Fleszar Kazimierz 1923 9. Janusz Jan 1924 9. Dec Tomasz (1924) A
10. Kuras Stanisław 1924 10. Katz Wolf 1921 10. Decowski Tomasz (1923) A
11. Kuras Stanisław 1922 11. Kloc Antoni 1924 11. Dziurzyński Stefan (1924) A
12. Krzyżak Lucjan 1923 12. Leja Kazimierz 1924 12. Filip Józef (1923) A
13. Lic Mieczysław 1922 13. Leja Franciszek 1924 13. Fus Jan  (1923) 1937
14. Leja Jan 1925 14. Lorenc Józef 1923 14. Fus Mieczysław (1923) zmarł 1937
15. Mach Edward 1924 15. Mach Tadeusz 1924 15. Górak Jan (1922) A
16. Mach Władysław 1924 16. Mach Stanisław 1925 16. Kloc Bolesław (1923) 1938
17. Marcinek Stanisław 1925 17. Młynek Franciszek 1924 17. Kochmański Józef (1922) 1938
18. Nachtigal Chaim 1924 18. Młynek Tadeusz 1924 18. Konieczny Józef (1924) A
19. Nicpoń Jan 1922 19. Niemiec Stanisław 1924 19. Kołcz Jan (1923) A
20. Nicpoń Franciszek 1922 20. Nicpoń Ludwik 1924 20. Kuras Franciszek (1923) 1938
21. Niemiec Zdzisław 1925 21. Nicpoń Antoni 1923 21. Mach Jan (1922) A
22. Paczocha Stanisław 1924 22. Orbach Götzel 1923 22. Mach Ludwik (1924) A
23. Pindara Stanisław 1921 23. Orbach Markus 1922 23. Mach Stanisław (1923) A
24. Ringel Markus 1923 24. Orłoś Jan 1924 24. Marder Izaak (1921) A
25. Skiba Bronisław 1923 25. Orłoś Adam 1924 25. Młynek Edward (1922) A
26. Sierzęga Józef 1922 26. Opałka Jan 1923 26. Niemiec Leon (1922) 1938
27. Szczyrba Zygmunt 1923 27. Piestrak Antoni 1925 27. Niemiec Władysław (1924) 1938
28. Urban Jan 1923 28. Szczyrba Franciszek 1923 28. Nykiel Leon (1923) 1938
29. Wachs Leib 1922 29. Stempel Sipa 1923 29. Opałka Adam (1922) A
30. Wachs Moses 1924 30. Ślanda Franciszek 1923 30. Opałka Jan (1922) A
31. Zdąbłasz Michał 1924 31. Tyczyński Józef 1923 31. Panek Stanisław (1921) A
32. Zdęba Józef 1924 32. Witek Stanisław 1925 32. Pawul Franciszek (1923) A
33. Filip Jan 1924 33. Weismann Abraham 1922 33. Piestrak Michał (1924) A
34.     34.     34. Pliś Stanisław (1923) A
35.     35.     35. Rejman Stanisław (1923) 1938
36.     36.     36. Rupar Kazimierz (1924) A
37.     37.     37. Słupek Franciszek (1922) A
38.     38.     38. Szajnar Piotr (1922) N
39.     39.     39. Szpetnar Michał (1923) A
40.     40.     40. Szpila Kazimierz (1924) A
41.     41.     41. Ślisz Tadeusz (1922) 1938
42.     42.     42. Śmiałek Jan (1922) A
43.     43.     43. Tkacz Piotr (1923) 1936
44.     44.     44. Tokarz Stanisław (1924) 1938
45.     45.     45. Wal Stanisław (1922) A
46.     46.     46. Wawrzaszek Władysław (1921) A
47.     47.     47. Lorenc Szczepan (1921) A
48.     48.     48. Szpilka Franciszek (1921) A
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

KLASA 4 KLASA 5a KLASA 5b

wychowawca: Teofila Pawłowa

wychowawca: Teofila Pawłowa

5a wychowawca: Kazimiera Ogrodnicka

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Götzel 1926 1. Burda Stanisław 1923 1. Bratspies Simon 1923
2. Babiarz Mieczysław 1926 2. Drzewicki Tomasz 1924 2. Baran Jan 1925
3. Benedyk Józef 1927 3. Mach Jan 1924 3. Burda Antoni 1923
4. Baran Stefan 1924 4. Niemiec Józef 1925 4. Antosz Kazimierz 1925
5. Blumenfeld Izaak 1926 5. Wawrzaszek Stanisław 1922 5. Both Izaak 1925
6. Bratspies Markus 1925 6. Witek Jan 1923 6. Cisek Szczepan 1922
7. Burda Aleksander 1926 7. Berner Mozy 1923 7. Czech Józef 1924
8. Burda Stanisław 1926 8. Czech Józef 1924 8. Dzitkowski Mieczysław 1925
9. Butyński Jan 1925 9. Fus Jan 1924 9. Dziurzyński Stanisław 1922
10. Cebula Szczepan 1926 10. Grünstein Salomon 1925 10. Drzewicki Bolesław 1923
11. Cisek Władysław 1924 11. Mach Jan 1924 11. Filip Mieczysław 1923
12. Dec Stanisław 1926 12. Młynek Jan 1922 12. Fus Eugeniusz 1925
13. Dulemba Roman 1926 13. Antosz Józef 1925 13. Fus Jan 1925
14. Dzierga Władysław 1925 14. Adler Berisz 1924 14. Fus Franciszek 1923
15. Filip Kazimierz 1926 15. Cebula Mieczysław 1925 15. Górak Antoni 1923
16. Filip Władysław 1923 16. Czech Stanisław 1926 16. Holicki Józef 1925
17. Filip Antoni 1925 17. Dziurzyński Kazimierz 1922 17. Herzberg Markus 1925
18. Giża Jan 1925 18. Fus Michał 1925 18. Katz Abraham 1925
19. Grünstein Simche 1926 19. Geminder Lazar 1925 19. Marcinek Stefan 1924
20. Haśko Mieczysław 1925 20. Krzanik Franciszek 1925 20. Makówka Tadeusz 1926
21. Janusz Stanisław 1926 21. Kosten Natan 1924 21. Mach Władysław 1926
22. Karakuła Stanisław 1926 22. Młynek Zbigniew 1925 22. Michniczek Tadeusz 1925
23. Kątnik Józef s. Marii 1925 23. Mach Władysław 1925 23. Leja Bronisław 1925
24. Kochman Józef 1927 24. Marcinek Jan 1923 24. Niźnik Józef 1924
25. Kochman Stanisław 1926 25. Pliś Jan 1925 25. Niemiec Mieczysław 1924
26. Kuras Antoni 1926 26. Pindara Władysław 1923 26. Pindara Kazimierz 1925
27. Kurek Franciszek 1927 27. Rogowski Szymon 1925 27. Ringel Aron 1924
28. Krzyżak Wiesław 1927 28. Ślisz Jan 1926 28. Rutter Ozjasz 1922
29. Chmura Władysław 1926 29. Skoczylas Jan 1923 29. Szczyrba Stanisław 1925
30. Kątnik Józef s. Katarzyny 1925 30. Wawrzaszek Bronisław 1924 30. Wal Karol 1924
31. Leja Władysław 1926 31. Kochman Stanisław 1924 31. Wawrzaszek Stefan 1924
32. Lorenc Józef 1925 32. Leja Józef 1923 32. Wróblewski Kazimierz 1925
33. Lorenc Władysław 1926 33. Trojnar Jan 1924 33. Żaba Stefan 1923
34. Mach Józef s. Marcina 1925 34. Fus Bronisław 1924 34. Orbach Markus 1925
35. Mach Józef s. Jana 1926 35.     35.    
36.

Mach Michał

1926 36.     36.    
37. Makosiej Franciszek 1925 37.     37.    
38. Marcinek Leon 1926 38.     38.    
39. Michalewicz Józef 1924 39.     39.    
40. Miś Franciszek 1926 40.     40.    
41. Nowak Stanisław 1925 41.     41.    
42. Opałka Józef 1926 42.     42.    
43. Panek Bronisław 1925 43.     43.    
44. Panek Jan 1925 44.     44.    
45. Pawlik Mieczysław 1925 45.     45.    
46. Pawlik Tadeusz 1926 46.     46.    
47. Peszek Jan 1926 47.     47.    
48. Rogowski Edward 1926 48.     48.    
49. Rogowski Jan 1926 49.     49.    
50. Schie Fuchs 1925 50.     50.    
51. Skoczylas Mieczysław 1926 51.     51.    
52. Szpilka Jan 1925 52.     52.    
53. Szpilka Stanisław 1926 53.     53.    
54. Szczerba Władysław 1926 54.     54.    
55. Sierzęga Franciszek 1925 55.     55.    
56. Wal Stanisław 1927 56.     56.    
57. Wawrzaszek Stanisław 1926 57.     57.    
58. Witek Franciszek 1926 58.     58.    
59. Witek Jan 1925 59.     59.    
60. Żaba Jan 1925 60.     60.    
61. Goldman Izaak 1925 61.     61.    
62. Urban Jan 1925 62.     62.    
63. Tokarz Piotr 1923 63.     63.    

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Janusz Zofia

wychowawca: Kazimiera Janusz

wychowawca: Anna Pawłowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Izak 1929 1. Antosz Antoni 1928 1. Baran Antoni 1927
2. Adler Jakub 1929 2. Antosz Józef 1928 2. Baran Kazimierz 1926
3. Adler Leib Joel 1929 3. Bednarz Stanisław 1928 3. Cieśla Bronisław 1927
4. Adler Żenek 1927 4. Bejster Józef 1928 4. Baran Alfred 1927
5. Antosz Jan 1929 5. Boho Stanisław 1927 5. Biegeleisen Eisik 1926
6. Antosz Roman 1929 6. Cisek Roman 1928 6. Czado Zbigniew 1927
7. Bejster Stanisław 1929 7. Czado Stefan 1928 7. Dec Jan 1927
8. Burda Adam 1929 8. Dyrda Mieczysław 1928 8. Drążek Kazimierz 1928
9. Burda Stefan 1929 9. Dyrda Władysław 1929 9. Dzierga Alojzy 1928
10. Dec Tomasz 1929 10. Dziurzyński Bronisław 1928 10. Czech Władysław 1928
11. Dreiband Markus 1929 11. Fus Bronisław 1926 11. Fugel Josef 1928
12. Dziurzyński Władysław 1929 12. Fus Jan 1929 12. Fus Stanisław 1927
13. Filip Jan 1927 13. Fus Leon 1928 13. Fus Władysław 1927
14. Filip Jan 1929 14. Fus Stanisław 1928 14. Filip Stanisław 1927
15. Filip Stanisław 1929 15. Fus Tadeusz 1928 15. Fleszar Bogumił 1927
16. Frączek Stanisław 1929 16. Filip Jan 1927 16. Gogberg Rafał 1928
17. Fuchs Chaim 1928 17. Filip Stanisław 1928 17. Giża Stanisław 1927
18. Hanft Hersch Dawid 1925 18. Gołąb Jan 1925 18. Hanus Roman 1928
19. Hanft Josef 1929 19. Adler Markus 1928 19. Jucha Stanisław 1926
20. Homenda Feliks 1926 20. Jucha Jan 1928 20. Janusz Franciszek 1927
21. Jucha Jan 1928 21. Jucha Czesław 1926 21. Krzanik Antoni 1928
22. Kösten Meier 1928 22. Kątnik Stanisław 1927 22. Krzyżak Władysław 1927
23. Kilian Józef 1929 23. Kątnik Tadeusz 1926 23. Kloc Jan 1928
24. Kołcz Kazimierz 1929 24. Kochman Jan 1928 24. Kochman Władysław 1928
25. Kornafel Franciszek 1929 25. Kochman Tadeusz 1927 25. Kuras Tadeusz 1924
26. Kochman Antoni 1928 26. Kolisz Andrzej 1927 26. Jucha Józef 1926
27. Kulpa Piotr 1928 27. Kösten Jakub 1928 27. Kątnik Michał 1924
28. Kuszaj Jan 1928 28. Lorenc Jan 1928 28. Leja Stanisław 1928
29. Krzanik Stanisław 1929 29. Lorenc Henryk 1929 29. Leja Józef s. Jana 1927
30. Krzyżak Wiktor 1929 30. Lorenc Józef 1929 30. Leja Józef 1928
31. Kurek Stanisław 1929 31. Mączka Stefan 1928 31. Leja Tadeusz 1927
32. Lic Leon 1928 32. Marcinek Józef 1928 32. Lorenc Stanisław 1927
33. Leja Edward 1928 33. Marcinek Józef 1926 33. Lorenc Franciszek 1927
34. Mach Andrzej 1929 34. Mach Jan 1927 34. Mach Władysław 1927
35. Mach Jan 1928 35. Mach Kazimiera 1929 35. Mach Władysław 1927

36.

Marcinek Zenon

1929 36. Muzia Jan 1927 36. Mach Stanisław 1927
37. Młynek Roman 1929 37. Niemiec Leon 1927 37. Młynek Władysław 1927
38. Natoński Władysław 1929 38. Niemiec Tadeusz 1926 38. Młynek Antoni 1926
39. Noga Stanisław 1926 39. Niemiec Tadeusz 1928 39. Marcinek Antoni 1926
40. Opałka Kazimierz 1929 40. Pawlik Jan 1928 40. Marcinek Stanisław 1925
41. Pawlik Jan 1928 41. Pawlik Wiesław 1928 41. Młynek Franciszek 1927
42. Rogowski Franciszek 1929 42. Przeszło Kazimierz 1927 42. Kuduk Stanisław 1926
43. Rogowski Stanisław 1928 43. Stopyra Jan 1928 43. Niemiec Roman 1928
44. Rogowski Władysław 1928 44. Haśko Zygmunt 1929 44. Nicpoń Mieczysław 1927
45. Sowa Jan 1929 45. Rutowski Tomasz 1928 45. Natoński Władysław 1925
46. Stopyra Franciszek 1929 46. Sierzęga Władysław 1927 46. Noga Jan 1926
47. Sierzęga Antoni 1929 47. Szpilka Stanisław 1927 47. Panek Mieczysław 1927
48. Szpila Tadeusz 1929 48. Świąder Michał 1928 48. Rogowski Stanisław 1927
49. Szpetnar Tadeusz 1929 49. Turosz Jan 1929 49. Rogowski Antoni 1927
50. Tokarz Antoni 1929 50. Tokarz Władysław 1927 50. Rutter Simon 1927
51. Urban Antoni 1929 51. Tkacz Stanisław 1928 51. Radomski Władysław 1927
52. Urban Mieczysław 1929 52. Urban Tadeusz 1928 52. Steppel Ascher 1927
53. Wałczyk Edward 1929 53. Urban Stanisław 1928 53. Sierzęga Mieczysław 1927
54. Witek Leon 1929 54. Wawrzaszek Franciszek 1928 54. Świąder Antoni 1927
55. Herman Adolf 1930 55. Wawrzaszek Karol 1927 55. Wawrzaszek Jan 1927
56.     56. Wachs Szaja 1928 56. Walawender Władysław 1927
57.     57. Wojnar Onufry 1928 57. Wnęk Władysław 1927
58.     58. Mach Józef 1926 58. Wachs Bernard 1925
59.     59. Mach Stanisław 1927 59. Wojnar Grzegorz 1927
60.     60. Ostrowski Emil 1927 60. Witek Franciszek 1927
61.     61.     61. Leja Władysław 1927
62.     62.     62. Żaba Bronisław 1928
63.     63.     63. Żaba Edward 1927
64.     64.     64. Tabin Franciszek 1925
65.     65.     65. Mach Adam (opuścił szkołę) 1923
66.     66.     66. Orbach Josef 1927