ROK SZKOLNY 1935/1936

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Bzdek Zofia 1923 1. Antosz Stanisława (1923) 1935
2. Cisek Maria 1922 2. Adler Feiga (1923) A
3. Drążek Stanisława 1924 3. Adler Gołda (1923) A
4. Dreiband Erna 1924 4. Bałut Anna (1922) A
5. Goldberg Sala (z Potoka) 1925 5. Brudniak Rozalia (1922) N
6. Gurak Emilia 1923 6. Bzdek Janina (1922) A
7. Janusz Anna 1923 7. Cebulak Eugenia (1923) A
8. Janusz Stanisława 1923 8. Cedzidło Helena (1922) A
9. Janusz Bronisława 1924 9. Czech Maria (1923) A
10. Jarosz Helena 1925 10. Drzewicka Maria (1922) A
11. Kanon Estera 1924 11. Dziurzyńska Eugenia (1922) A
12. Kątnik Bronisława 1922 12. Derschowitz Fela (1922) A
13. Kątnik Stefania 1922 13. Dobrzańska Maria (1924) A
14. Krauz Helena 1923 14. Dzierga Petronela (1923) A
15. Kochman Maria 1924 15. Engel Scheindla (1923) A
16. Kojder Cecylia 1923 16. Geminder Tauba (1923) A
17. Kurek Felicja 1923 17. Goldberg Julia (1923) A
18. Leja Bronisława 1923 18. Goldman Jenta (1923) A
19. Leja Helena 1924 19. Hołubek Julia (1923) A
20. Leja Maria 1923 20. Jewczuk Jadwiga (1923) A
21. Magenheim Bronia 1923 21. Kochman Maria (1923) 1936
22. Marcinek Helena 1924 22. Kochmańska Jadwiga (1923) 1937
23. Miś Zofia 1924 23. Krzanik Maria (1922) A
24. Młynek Franciszka 1923 24. Kątnik Maria (1922) N
25. Noga Irena 1923 25. Kanon Rachela (1922) A
26. Opałka Danuta 1924 26. Kösten Mania (1922) A
27. Panek Helena c. Wojciecha 1924 27. Leja Stefania (1922) 1936
28. Panek Helena  c. Jana 1924 28. Łania Zofia (1922) A
29. Panek Katarzyna 1923 29. Młynek Apolonia (1921) N
30. Peszek Zofia 1923 30. Mach Zofia (1923) A
31. Rogowska Zofia 1923 31. Mączka Helena (1924) N
32. Słupek Janina 1923 32. Marder Gitla (1923) A
33. Schmidt Mina 1924 33. Opałka Janina (1922) A
34. Skoczylas Irena 1921 34. Panek Maria (1923) 1937
35. Stopa Przemysława 1924 35. Rogowska Józefa (1923) A
36. Stopyra Helena 1924 36. Rogowska Maria (1923) A
37. Tannenbaum Serka 1923 37. Rupar Józefa (1923) N
38. Tokarz Anna 1923 38. Szpilka Janina (1924) A
39. Tokarz Maria 1924      
40. Tryniecka Maria 1922      
41. Wal Karolina 1922      
42. Wawrzaszek Stefania 1924      
43. Witek Janina 1923      
44. Karpf Helena 1922      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Helena Pilch

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Chaja 1924 1. Antosz Aniela 1924
2. Antosz Aleksandra 1925 2. Adler Gitla 1923
3. Antosz Maria 1925 3. Baran Helena c. Józefa 1925
4. Biegeleisen Zajka 1925 4. Burda Helena c. Rozalii 1925
5. Cieśla Helena 1924 5. Bzdek Helena 1925
6. Both Sara 1923 6. Cebula Helena 1924
7. Dziurzyńska Krystyna 1924 7. Cieśla Janina 1925
8. Cisek Janina 1926 8. Cisek Wiktoria 1924
9. Dec Helena 1926 9. Cisek Maria 1923
10. Fleszar Anna 1925 10. Dzierga Stefania 1923
11. Fus Helena 1926 11. Dziurzyńska Maria 1925
12. Gurak Zofia 1922 12. Dzitkowska Irena 1925
13. Jucha Helena 1925 13. Fus Agata 1924
14. Kochman Bronisława 1923 14. Fus Zofia 1925
15. Kochman Zofia 1924 15. Frączek Zofia 1925
16. Kösten Blima 1925 16. Gołąb Stefania 1924
17. Krzyżak Genowefa 1926 17. Gotlieb Reisla 1923
18. Kołodziej Stanisława 1925 18. Hanus Maria 1925
19. Kuter Genowefa 1926 19. Jackel Bronia 1925
20. Kuziara Janina 1926 20. Kątnik Maria 1923
21. Kuziara Zofia 1924 21. Kochmańska Janina 1924
22. Leja Zofia 1925 22. Krzanik Stanisława 1924
23. Lic Emilia 1924 23. Krzyżak Helena 1925
24. Mach Maria 1924 24. Kuras Helena 1924
25. Mach Zofia 1925 25. Hanft Feiga 1923
26. Mączka Maria 1926 26. Leja Zofia 1925
27. Młynek Hermina 1925 27. Leja Maria 1925
28. Młynek Urszula 1924 28. Leja Genowefa 1924
29. Niemiec Józefa 1925 29. Lorenc Maria 1922
30. Ostrowska Józefa 1925 30. Lorenc Bronisława 1924
31. Ostrowska Władysława 1923 31. Mach Helena 1925
32. Panek Bronisława 1925 32. Mach Genowefa 1925
33. Panek Urszula 1925 33. Marder Chana 1925
34. Peszek Zofia 1926 34. Markiel Genowefa 1924
35. Raczyńska Maria 1925 35. Noga Genowefa 1924 
36. Rogowska Stefania 1926 36. Nowak Helena 1925
37. Rutter Teuba 1926 37. Opałka Stefania 1925
38. Sierzęga Helena 1925 38.

Panek Janina

1924
39. Sierzęga Zofia 1922 39. Panek  Eleonora 1924
40. Słupek Zofia 1926 40. Rogowska Maria 1924
41. Sonntag Symira 1926 41. Rogowska Stanisława 1925
42. Stempel Pepa 1925 42. Słupek Michalina 1924
43. Walawender Maria 1925 43. Skoczylas Janina 1925
44. Wojnar Aniela 1924 44. Stepel Chaja 1923
45. Woś Stefania 1926 45. Tokarz Zofia c. Antoniego 1925
46. Żaba Helena 1925 46. Tokarz Zofia c. Michała 1924
47. Witek Maria 1924 47. Walawender Zofia 1924
48. Magenheim Balka 1923 48. Wawrzaszek Zofia 1924
49. Tokarz Stanisława 1925 49. Wawrzaszek Paulina 1922
      50. Witek Helena 1924
      51. Witek Maria 1925
      52. Żaba Stanisława 1924
      53. Krzyżak Helena 1924
      54. Rupar Maria 1923
      55. Makosiej Stefania 1923
           

 

 

KLASA 1a KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Józef Stachyra

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Biegeleisen Feiga 1928 1. Antosz Helena 1927 1. Both Estera 1925
2. Bzdek Stefania 1928 2. Adler Feiga 1927 2. Berner Klara 1925
3. Burda Katarzyna 1927 3. Bzdek Helena 1928 3. Bzdek Zofia 1926
4. Decowska Bronisława 1928 4. Both Mariem 1927 4. Cisek Elżbieta 1926
5. Decowska Zofia 1928 5. Burda Anna 1927 5. Dobrzańska Irena 1926
6. Dobrzańska Bronisława 1928 6. Burda Józefa 1928 6. Dudek Janina 1925
7. Dziurzyńska Emilia 1927 7. Cisek Emilia 1927 7. Dzierga Anna 1926
8. Falandysz Helena 1928 8. Dzitkowska Wanda 1927 8. Dreiband Hendla 1926
9. Falandysz Zofia 1929 9. Dziurzyńska Stanisława 1926 9. Drzewicka Maria 1926
10. Gemider Ryfka 1928 10. Fus Bernadetta 1927 10. Dziurzyńska Krystyna 1927
11. Jucha Emilia 1927 11. Falandysz Genowefa 1925 11. Dzirzynska Michalina 1926
12. Kątnik Aleksandra 1928 12. Frej Helena 1925 12. Filip Józefa 1926
13. Kątnik Helena 1927 13. Homenda Aniela 1925 13. Filip Maria 1925
14. Katz Estera 1928 14. Janusz Maria b. danych 14. Filip Władysława 1927
15. Kiełbasa Stanisława 1928 15. Janusz Katarzyna 1925 15. Fleszar Władysława 1926
16. Kiełbasa Zofia 1928 16. Kuras Janina 1927 16. Fus Zofia 1925
17. Kurek Helena 1928 17. Kuras Józefa 1927 17. Falandysz Apolonia 1923
18. Lorenc Maria 1928 18. Kowalska Aleksandra 1927 18. Janusz Helena 1926
19. Marcinek Janina 1928 19. Kątnik Janina 1927 19. Kulpa Bronisława 1925
20. Młynek Łucja 1928 20. Kornafel Janina 1927 20. Kątnik Janina 1926
21. Nachtigal Ryfka 1928 21. Krauz Romualda 1927 21. Kiełbasa Helena 1926
22. Natońska Helena 1928 22. Krzanik Teresa 1927 22. Kochman Anna 1925
23. Nawrot Salomea 1928 23. Kret Kazimiera 1927 23. Kochmańska Zofia 1926
24. Noga Gustawa 1929 24. Lorenc Helena 1927 24. Kojder Maria 1926
25. Rembacz Danuta 1928 25. Marcinek Stanisława 1927 25. Kowalska Elżbieta 1926
26. Rogowska Maria c. Piotra 1928 26. Mach Bronisława 1926 26. Krzanik Zofia 1925
27. Rogowska Maria c. Tomasza 1928 27. Miller Elżbieta 1927 27. Krzyżak Janina 1924
28. Rupar Marta 1928 28. Młynek Zofia 1927 28. Leja Zofia 1926
29. Opałka Wacława 1929 29. Nykiel Stefania 1927 29. Leja Maria 1925
30. Panek Maria 1929 30. Niemiec Weronika 1927 30. Leja Maria 1927
31. Frej Stefania 1927 31. Niemiec Maria 1927 31. Lorenc Stefania 1926
32. Skiba Aniela 1928 32. Orbach Pinia 1927 32. Młynek Janina 1924
33. Skiba Weronika 1926 33. Pindara Aniela 1927 33. Mach Zofia 1926
34. Skoczylas Bernadeta 1928 34. Rimler Adela 1927 34. Marciniec Michalina 1926
35. Skoczylas Kazimiera 1928 35. Sowa Stanisława 1927 35. Marcinek Rozalia 1927

36.

Słupek Helena 1928 36. Sanntag Henia 1927 36. Marcinek Zofia 1926
37. Stybel Helena 1927 37. Sierzęga Józefa 1926 37. Marder Chaja 1926
38. Szczyrba Janina 1928 38. Sierzęga Stanisława 1927 38. Pszona Janina 1926
39. Tkacz Zofia 1928 39. Sierzęga Helena 1926 39. Rupar Genowefa 1926
40. Urban Elżbieta 1927 40. Szczyrba Emilia 1927

40.

Rejman Helena 1924
41. Żaba Maria 1928 41. Szpilka Maria 1927 41. Sowa Janina 1926
42. Nowak Zofia 1927 42. Tołpa Janina 1927 42. Schmidt Hania 1926
43. Kilian Helena 1926 43. Tokarz Janina 1927 43. Stopyra Stanisława 1926
44. Rogowska Stanisława 1929 44. Wilczek Katarzyna 1926 44. Ślanda Stefania 1926
45. Makówka Józefa 1928 45. Wawrzaszek Janina 1926 45. Ślanda Stanisława 1926

kl. 1b, wychowawca: Maria Karakulska

46. Wawrzaszek Janina 1927 46. Skiba Stefania 1926
1. Adler Markus 1928 47. Żaba Kazimiera 1927 47. Słupek Stefania 1926
2. Antosz Antoni 1928 48. Józefik Władysław
(w. do Albigowej)
1928 48. Szpetnar Helena 1926
3. Cisek Roman 1928       49. Szpila Elżbieta 1926
4. Dziurzyński Bronisław 1928       50. Steppel Ruda 1925
5. Czado Antoni 1928       51. Tokarz Aniela 1926
6. Fus Jan 1928       52. Tokarz Genowefa 1925
7. Fus Leon 1928       53. Tryniecka Bronisława 1925
8. Gołąb Jan 1925       54. Urban Maria 1926
9. Herzberg Mozes 1928       55. Wal Maria 1926
10. Jucha Jan 1928       56. Witek Maria 1927
11. Kochman Antoni 1928       57. Witek Stefania 1926
12. Kösten Meier b. danych       58. Źrałka Maria 1926
13. Krzyżąk Wiesław 1928       59. Żaba Maria 1924
14. Lic Leon 1928       60. Żaba Wiktoria 1926
15. Lic Sylwester 1928            
16. Mach Jan 1928            
17. Marder Mozes 1928            
18. Mączka Stefan 1928            
19. Młynek Kazimierz 1927            
20. Niemiec Tadeusz 1926            
21. Opałka Ludwik 1928            
22. Rogowski Władysław 1928            
23. Pawlik Jan s. Ludwika 1928            
24. Pawlik Jan s. Stefana 1928            
25. Pawlik Wiesław 1928            
26. Urban Stanisław 1928            
27. Urban Tadeusz 1928            
28. Wawrzaszek Karol 1928            
29. Wachs Szaja 1928            
30. Haśko Zygmunt 1928            
31. Burda Helena 1928            
32. Gołąb Genowefa 1928            
33. Janusz Anna 1928            
34. Leja Emilia 1928            
35. Leja Janina 1928            
36. Mach Maria 1928            
37. Panek Maria 1927            
38. Przeszło Helena 1928            
39. Cisek Zofia 1928