ROK SZKOLNY 1934/1935

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Marcela Jarosz

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Antosz Katarzyna 1922 1. Bratspiess Feiga (1920) A
2. Adler Feiga 1923 2. Bratspiess Tauba (1921) 1935
3. Adler Gołda 1923 3. Berkowitsch Regina (1922) 1935
4. Bałut Anna 1922 4. Cisek Helena (1921) A
5. Brudniak Rozalia 1922 5. Cisek Genowefa (1923) A
6. Bzdek Janina 1922 6. Cisek Marcela (1921) A
7. Cebulak Eugenia 1923 7. Czech Katarzyna (1921) N
8. Cedzidło Helena 1922 8. Dobrzańska Elżbieta (1921) A
9. Czech Aniela 1921 9. Dziurzyńska Kazimiera (1920) A
10. Czech Maria 1923 10. Drzewicka Maria (1922) 1936
11. Dąbrowska Danuta 1923 11. Dziurzyńska Eugenia (1922) 1936
12. Dersehowitz Fela 1922 12. Dziurzyńska Janina (1923) A
13. Dobrzańska Maria 1924 13. Decowska Stefania (1921) A
14. Dziega Petronela 1923 14. Fus Władysława (1921) N
15. Engel Scheindla 1923 15. Fus Elżbieta (1922) N
16. Fleszar Janina 1922 16. Gurak Kamila (1921) 1935
17. Fus Antonina 1922 17. Hanft Bronisława (1921) A
18. Fus Bronisława 1922 18. Herzberg Helena (1922) A
19. Fus Zofia 1922 19. Jockel Bronisława (1922) A
20. Geminder Tauba 1923 20. Kochmańska Zofia (1922) A
21. Goldberg Julia 1923 21. Kuca Janina (1922) A
22. Goldman Jenta 1923 22. Kątnik Maria (1922) 1936
23. Hanus Marcela 1923 23. Lic Łucja (1921) A
24. Hołubek Julia 1923 24. Młynek Apolonia (1921) A
25. Jewczuk Jadwiga 1923 25. Nachtigal Chana (1922) A
26. Kanon Rachela 1922 26. Niemiec Stefania (1921) A
27. Karpf Helena 1922 27. Opałka Janina (1922) 1936
28. Kochman Maria 1923 28. Orbach Gizela (1920) A
29. Kochmańska Jadwiga 1923 29. Rogowska Zofia (1922) A
30. Kojder Helena 1923 30. Rimler Rachela (1921) 1935
31. Kösten Mania 1922 31. Szpetnar Janina (1921) A
32. Krzanik Maria 1922 32. Stempel Chaja (1921) A
33. Kuduk Bronisława 1923 33. Teitler Regina (1922) A
34. Leja Stefania 1922 34. Witek Zofia (1922) A
35. Łania Zofia 1922      
36. Mach Magdalena 1921      
37. Mach Zofia 1923      
38. Mączka Helena 1924      
39. Marder Gitla 1923      
40. Marcinek Aleksandra 1923      
41. Młynek Zofia 1922      
42. Panek maria 1923      
43. Rogowska Józefa 1923      
44. Rogowska Maria 1923      
45. Rogowska Zofia 1923      
46. Rupar Józefa 1923      
47. Szpilka Janina 1924      
48. Wilczek Zofia (wyjechała) 1921      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Helena Pilch

wychowawca: Marcela Jarosz

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Aniela 1924 1. Antosz Anna 1924
2. Baran Helena 1925 2. Bzdek Zofia 1923
3. Burda Helena 1925 3. Cisek Stanisława 1921
4. Bzdek Helena 1925 4. Cisek Maria 1922
5. Cebula Helena 1924 5. Drążek Stanisława 1924
6. Cieśla Helena 1924 6. Dreiband Erna 1924
7. Cisek Maria 1923 7. Filip Janina 1923
8. Cisek Wiktoria 1924 8. Fus Emilia 1924
9. Dzierga Stefania 1923 9. Giża Zofia 1923
10. Dziurzyńska Maria 1925 10. Goldberg Sala 1925
11. Dzitkowska Irena 1925 11. Gurak Emilia 1923
12. Fleszar Maria 1922 12. Janusz Anna 1923
13. Fus Agata 1924 13. Janusz Stanisława 1923
14. Fus Zofia 1925 14. Janusz Bronisława 1924
15. Gołąb Helena 1921 15. Jarosz Helena 1925
16. Gołab Stefania 1924 16. Kanon Estera 1924
17. Hanus Maria 1925 17. Kątnik Bronisława 1922
18. Jockel Bronia 1925 18. Kątnik Stefania 1922
19. Kątnik Maria 1923 19. Krauz Helena 1923
20. Kochmańska Janina 1924 20. Kochman Maria 1924
21. Krzanik Stanisława 1924 21. Kojder Cecylia 1925
22. Krzyżak Helena 1925 22. Kurek Felicja 1923
23. Hanft Feiga 1923 23. Krzyżak Helena 1923
24. Leja Zofia 1925 24. Leja Bronisława 1923
25. Leja Maria 1925 25. Leja Helena 1924
26. Lorenc Maria 1922 26. Leja Katarzyna 1923
27. Lorenc Bronisława 1924 27. Leja stefania 1923
28. Mach Helena 1925 28. Lorenc Rozalia 1923
29. Markiel Genowefa 1924 29. Magenheim Bronia 1923
30. Młynek Julia 1922 30. Leja Maria 1923
31. Nicpoń Bronisława 1923 31. Makosiej Stefania 1923
32. Noga Genowefa 1924 32. Marcinek Helena 1924
33. Opałka Stefania 1925 33. Michalewicz Maria 1923
34. Panek Janina 1924 34. Miś Zofia 1924
35. Peszek Helena 1921 35. Młynek Franciszka 1923
36. Rogowska Stanisława 1925 36. Noga Irena 1923
37. Słupek Michalina 1924 37. Opałka Danuta 1924
38. Skoczylas Janina 1925 38.

Panek Helena c. Jana

1924
39. Stepel Chaja 1923 39. Panek Helena c. Wojciecha 1924
40. Tokarz Zofia c. Antoniego 1925 40. Panek Katarzyna 1923
41. Tokarz Zofia c. Michała 1924 41. Peszek Maria 1923
42. Urban Józefa 1922 42. Peszek Zofia 1923
43. Tokarz Zofia c. Franciszka 1922 43. Rupar Maria 1923
44. Walawender Zofia 1924 44. Słupek Janina 1923
45. Witek Maria 1925 45. Schmidt Mina 1924
46. Wojnar Julia 1925 46. Skoczylas Irena 1922
47. Żaba Helena 1922 47. Stopa rzemysława 1924
48. Żaba Stanisława 1924 48. Stopyra Helena 1924
49.     49. Szczerba Janina 1923
50.     50. Tannenbaum Serka 1923
51.     51. Tokarz Anna 1923
52.     52. Tokarz Maria 1924
53.     53. Tryniecka Maria 1922
54.     54. Wal Karolina 1922
55.     55. Wawrzaszek Stefania 1924
56.     56. Usowska Weronika 1923
57.     57. Witek Janina 1923
58.     58. Guzy Maria (wyjechała) 1922
           

 

 

 

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Felicja Rutowska

wychowawca: Maria Karakulska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Helena 1927 1. Both Estera 1923 1. Adler Chaja 1924
2. Adler Feiga 1927 2. Bzdek Zofia 1926 2. Antosz Aleksandra 1925
3. Bzdek Helena 1928 3. Cisek Elżbieta 1926 3. Antosz Maria 1925
4. Both Mariem 1927 4. Dobrzańska Irena 1926 4. Bednarz Bronisława 1923
5. Burda Anna 1927 5. Dreiband Hendla 1926 5. Biegeleisen Zajka 1925
6. Burda Józef 1928 6. Drzewicka Maria 1926 6. Both Sara 1923
7. Cisek Emilia 1927 7. Dziurzyńska Krystyna 1927 7. Cisek janina 1926
8. Dzitkowska Wanda 1927 8. Dziurzyńska Michalina 1926 8. Dec Helena 1926
9. Fus Bernadetta 1927 9. Dziurzyńska Stanisława 1926 9. Berner Klara 1925
10. Falandysz Genowefa 1925 10. Filip Józefa 1926 10. Dudek Janina 1925
11. Frej Stefania 1927 11. Filip Maria 1925 11. Dziurzyńska Krystyna 1924
12. Frej Helena 1925 12. Filip Władysława 1927 12. Falandysz Apolonia 1923
13. Jucha Emilia 1927 13. Fleszar Władysława 1926 13. Fleszar Anna 1925
14. Janusz Katarzyna 1925 14. Fus Zofia 1925 14. Fus Helena 1926
15. Kuras Janina 1927 15. Homenda Aniela 1925 15. Gurak Zofia 1922
16. Kuras Józefa 1927 16. Janusz Paulina 1925 16. Janusz Helena 1926
17. Kowalska Aleksandra 1927 17. Janusz Maria 1926 17. Jucha Helena 1925
18. Kątnik Helena 1927 18. Kątnik Janina 1926 18. Kochman Bronisława 1923
19. Kątnik Janina 1927 19. Kiełbasa Helena 1926 19. Kochman Zofia 1924
20. Kilian Helena 1926 20. Kochman Anna 1925 20. Krzyżak Genowefa 1927
21. Kornafel Janina 1927 21. Kochmańska Zofia 1926 21. Kołodziej Stanisława 1925
22. Krauz Romualda 1927 22. Kojder Maria 1926 22. Kulpa Bronisława 1925
23. Krzanik Teresa 1927 23. Kowalska Elżbieta 1926 23. Kuter Genowefa 1926
24. Kret Kazimiera 1927 24. Krzanik Zofia 1925 24. Kuziara Janina 1926
25. Lorenc Helena 1927 25. Krzyżak Janina 1924 25. Kuziara Zofia 1924
26. Marcinek Stanisława 1927 26. Leja Zofia 1926 26. Leja Zofia 1925
27. Mach Bronisława 1926 27. Lorenc Stefania 1926 27. Lic Emilia 1924
28. Miller Elżbieta 1927 28. Młynek Janina 1924 28. Mach Maria 1924
29. Młynek Zofia 1927 29. Mach Zofia 1926 29. Mach Zofia 1925
30. Nowak Zofia 1927 30. Marciniec Michalina 1926 30. Mączka Maria 1926
31. Nykiel Stefania 1927 31. Marcinek Rozalia 1927 31. Młynek Hermina 1925
32. Niemiec Weronika 1927 32. Marcinek Zofiaq 1926 32. Młynek Urszula 1924
33. Niemiec Maria 1927 33. Marder Chaja 1926 33. Niemiec Józefa 1925
34. Orbach Pinia 1927 34. Pszona Janina 1926 34. Ostrowska Józefa 1925
35. Pindara Aniela 1927 35. Rupar Genowefa 1926 35. Panek Bronisława 1925

36.

Panek Maria 1927 36. Rejman Helena 1924 36. Panek Urszula 1925
37. Rimler Adela 1927 37. Sowa Janina 1926 37. Peszek Zofia 1925
38.

Sowa Stanisława

1927 38. Schmidt Mania 1926 38. Raczyńska Maria 1925
39. Sonntag Henia 1927 39. Stopyra Stanisława 1926 39. Rogowska Stefania 1926
40. Skiba Weronika 1926 40. Ślanda Stefania 1926 40.

Rutter Tauba

1926
41. Stybel Helena 1927 41. Ślanda Stanisława 1926 41. Sierzęga Helena 1925
42. Sierzęga Józefa 1926 42. Słupek Stefania 1926 42. Sierzęga Zofia 1922
43. Sierzęga Stanisława 1927 43. Szpetnar Helena 1926 43. Słupek Zofia 1926
44. Sierzęga Helena 1926 44. Szpila Elżbieta 1926 44. Sonntag Symira 1926
45. Szczyrba Emilia 1927 45. Steppel Ruda 1925 45. Stempel Pepa 1925
46. Szpilka Maria 1927 46. Tokarz Aniela 1926 46. Walawender Maria 1925
47. Tołpa Janina 1927 47. Tokarz Genowefa 1925 47. Wojnar Aniela 1924
48. Tokarz Janina 1927 48. Tryniecka Bronisława 1925 48. Woś Stefania 1926
49. Urban Elżbieta 1927 49. Urban Maria 1926 49. Żaba Helena 1925
50. Wilczek Katarzyna 1926 50. Wawrzaszek Janina 1926 50. Witek Maria 1924
51. Wawrzaszek Janina 1927 51. Źrałka Maria 1926 51. Kösten Blima 1924
52. Żaba Kazimiera 1927 52. Żaba Maria 1924