ROK SZKOLNY 1933/1934

szkoła siedmioletnia żeńska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Eleonora Foltman

wychowawca: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Bratspies Feiga 1920 1. Both Cyla (1918) N
2. Bratspies Tauba 1921 2. Both Nissel (1920) A
3. Cisek Helena 1921 3. Cisek Katarzyna (1919)  A
4. Cisek Genowefa 1923 4. Cebulak Józefa (1920) A
5. Drzewicka Maria 1922 5. Czech Katarzyna (1921) A
6. Drzewicka Genowefa 1921 6. Cisek Marcela (1921) 1935
7. Decowska Stefania 1921 7. Dobrzańska Elżbieta (1921) 1935
8. Dziurzyńska Eugenia 1922 8. Dziurzyńska Kazimiera (1920) 1935
9. Dziurzyńska Janina 1922 9. Filip Helena (1919) A
10. Fus Helena 1920 10. Fus Władysława (1921) A
11. Fus Wanda 1920 11. Hanft Estera (1920) A
12. Fus Elżbieta 1922 12. Kątnik Helena (1920) A
13. Fleszar Janina 1922 13. Krzyżak Agnieszka (1922) A
14. Gurak Kamila 1921 14. Krzyżak Zyta (1920) A
15. Hanft Bronisława 1921 15. Lic Łucja (1921) 1935
16. Herzberg Helena 1922 16. Lorenc Stefania (1920) N
17. Jockel Bronisława 1922 17. Łania Genowefa (1921) N
18. Kochmańska Zofia 1922 18. Łączyńska Józefa (1921) N
19. Kulpa Aniela 1920 19. Marcinek Elżbieta (1921) A
20. Kuca Janina 1922 20. Niemiec Stefania (1921) 1935
21. Kosior Cecylia 1923 21. Opałka Janina (1919) A
22. Kątnik Maria 1922 22. Rakoczy Wanda (1920) A
23. Młynek Apolonia 1921 23. Rimler Rachela (1921) 1935
24. Nachtigal Chana 1922 24. Słupek Marta (1921) A
25. Niemiec Stefania 1921 25. Stein Helena (1920) A
26. Opałka Janina 1922 26. Szpetnar Janina (1921) 1935
27. Orbach Gizela 1920 27. Szpetnar Maria (1919) A
28. Rogowska Zofia 1922 28. Teitler Minia Chaja (1919) N
29. Rimler Chana 1921 29. Wawrzkiewicz Jadwiga (1919) A
30. Stempel Chaja 1921 30. Żaba Helena (1920) N
31. Ślanda Maria 1920 31. Żaczek Aniela (1920) N
32. Tabin Zofia 1921 32. Berner Mania (1920) A
33. Teitler Regina 1922 33. Kuziara Maria (1921) N
34. Witek Zofia 1922 34.    
35. Wawrzkiewicz Emilia 1921 35.    
36. Żaczek Helena 1921 36.    
      37.    
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Romana Dziadecka

wychowawca: Marcela Jarosz

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Antosz Anna 1924 1. Antosz Katarzyna 1922
2. Bzdek Zofia 1923 2. Antosz Stanisława 1923
3. Cebula Helena 1924 3. Adler Feiga 1923
4. Cisek Maria 1923 4. Adler Gołda 1923
5. Cisek Stanisława 1921 5. Bałut Anna 1922
6. Drążek Stanisława 1924 6. Brudniak Rozalia 1922
7. Dreiband Erna 1924 7. Bzdek Janina 1922
8. Filip Janina 1923 8. Cisek Maria 1922
9. Fus Emilia 1924 9. Czech Aniela 1921
10. Fleszar Maria 1922 10. Czech Maria 1923
11. Giża Zofia 1923 11. Dąbrowska Danuta 1923
12. Goldberg Sala 1925 12. Derszowitz Fela 1922
13. Gołąb Helena 1921 13. Dobrzańska Maria 1924
14. Kurek Emilia 1923 14. Dudek Bronisława 1923
15. Janusz Anna 1923 15. Dzierga Petronela 1923
16. Janusz Stanisława 1923 16. Engel Scheindla 1923
17. Kanon Estera 1924 17. Filip Władysława 1922
18. Kątnik Helena 1921 18. Fus Antonina 1922
19. Krauz Helena 1923 19. Fus Bronisława 1922
20. Kochman Maria 1924 20. Fus Zofia c. Szczepana 1922
21. Kojder Cecylia 1925 21. Fus Zofia c. Józefa 1922
22. Janusz Bronisława 1924 22. Gemider Tauba 1922
23. Kołodziej Zofia 1923 23. Goldberg Julia 1923
24. Kurek Felicja 1923 24. Goldman Jenta 1923
25. Krzyżak Helena 1924 25. Hanus Marcela 1923
26. Leja Bronisława 1923 26. Hołubek Julia 1923
27. Leja Helena 1924 27. Jewczuk Jadwiga 1923
28. Leja Katarzyna 1923 28. Kanon Rachela 1922
29. Leja Maria 1923 29. Karpf Helena 1922
30. Leja Stefania 1923 30. Kątnik Bronisława 1922
31. Lorenc Rozalia 1923 31. Kątnik Stefania 1922
32. Makosiej Stefania 1923 32. Kochman Maria 1923
33. Marcinek Helena 1924 33. Kochmańska Jadwiga 1923
34. Michalewicz Maria 1923 34. Kojder Helena 1923
35. Miś Zofia 1924 35. Kösten Mania 1922
36. Noga Irena 1923 36. Krzanik Maria 1922
37. Opałka Danuta 1924 37. Kuduk Bronisława 1923
38. Panek Helena c. Jana 1924 38.

Leja Stefania

1922
39. Panek Helena c. Wojciecha 1924 39. Lorenc Anna 1922
40. Panek Katarzyna 1923 40. Mach Magdalena 1921
41. Peszek Bronisława 1921 41. Mach Zofia 1923
42. Peszek Helena 1921 42. Mączka Helena 1924
43. Peszek Maria 1923 43. Makosiej Janina 1922
44. Peszek Zofia 1923 44. Marder Gitla 1923
45. Słupek Janina 1923 45. Marcinek Aleksandra 1923
46. Schmidt Mina 1924 46. Młynek Zofia 1922
47. Skoczylas Irena 1922 47. Panek Maria 1923
48. Stopyra Helena 1924 48. Rogowska Józefa 1923
49. Szczerba Janina 1923 49. Rogowska Maria 1923
50. Tannenbaum Serka 1923 50. Rogowska Zofia 1923
51. Tokarz Anna 1923 51. Rupar Józefa 1923
52. Tokarz Zofia 1922 52. Rupar Maria 1923
53. Tokarz Maria 1924 53. Szpilka Janina 1924
54. Tryniecka Maria 1922 54. Wilczek Zofia 1921
55. Wal Karolina 1922 55. Witek Maria 1922
56. Wal Zofia 1921 56. Drzewicka Zofia 1920
57. Wawrzaszek Maria 1922 57. Leja Zofia 1922
58. Wawrzaszek Stefania 1924 58. Markiel Stefania 1922
59. Witek Janina 1923      
60. Witek Maria 1925      
61. Usowska Weronika 1923      
62. Guzy Maria 1922      
           

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3a

wychowawca: Felicja Rutkowska

wychowawca: Maria Karakulska

wychowawca: Helena Pilch

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bzdek Zofia 1926 1. Antosz Aleksandra 1925 1. Antosz Aniela 1924
2. Cisek Elżbieta 1926 2. Antosz Maria 1925 2. Burda Helena 1925
3. Dobrzańska Irena 1926 3. Berner Klara 1925 3. Bzdek Helena 1925
4. Dreiband Hendla 1926 4. Biegeleisen Zajka 1925 4. Cieśla Janina 1925
5. Drzewicka Maria 1926 5. Both Estera 1925 5. Cisek Wiktoria 1924
6. Dziurzyńska Krystyna 1927 6. Both Sara 1923 6. Cisek Bronisława 1922
7. Dziurzyńska Michalina 1926 7. Burda Janina 1920 7. Cisek Zofia 1922
8. Dziurzyńska Stanisława 1926 8. Burda Rozalia 1920 8. Dziurzyńska Helena 1925
9. Falandysz Genowefa 1925 9. Cisek Janina 1926 9. Dziurzyńska Maria 1925
10. Filip Józefa 1926 10. Dec Helena 1926 10. Dzitkowska Irena 1925
11. Filip Maria 1925 11. Dziurzyńska Krystyna 1924 11. Frączek Zofia 1925
12. Filip Władysława 1927 12. Falandysz Apolonia 1923 12. Fus Agata 1924
13. Fleszar Władysława 1926 13. Fleszar Anna 1925 13. Hanus Maria 1925
14. Frej Helena 1925 14. Fus Helena 1926 14. Jockel Bronia 1925
15. Homenda Aniela 1925 15. Fus Zofia 1925 15. Kątnik Maria 1923
16. Janusz Katarzyna 1925 16. Gurak Zofia 1922 16. Kołcz Agnieszka 1924
17. Janusz Paulina 1925 17. Janusz Aniela 1922 17. Kochman Janina 1924
18. Kątnik Janina 1926 18. Jucha Helena 1925 18. Krzanik Stanisława 1924
19. Kiełbasa Helena 1926 19. Kochman Zofia 1924 19. Krzyżąk Helena 1925
20. Kochman Anna 1925 20. Krzyżak Genowefa 1927 20. Leja Genowefa 1924
21. Kochmańska Zofia 1926 21. Kulpa Bronisława 1925 21. Leja Zofia 1925
22. Kojder Maria 1926 22. Kuter Genowefa 1926 22. Leja Maria 1923
23. Kowalska Elżbieta 1926 23. Kuziara Janina 1926 23. Leja Karolina 1922
24. Kilian Helena 1926 24. Kuziara Zofia 1924 24. Lorenc Maria 1922
25. Krzanik Zofia 1925 25. Leja Helena 1925 25. Lorenc Bronisława 1924
26. Krzyżak Janina 1924 26. Lic Emilia 1924 26. Mach Genowefa 1925
27. Lic Wiktoria 1924 27. Mach Maria 1924 27. Mach Helena 1925
28. Leja Zofia 1926 28. Mach Zofia 1925 28. Mach Janina 1923
29. Lorenc Stefania 1926 29. Mączka Maria 1926 29. Markiel Genowefa 1924
30. Młynek Janina 1924 30. Młynek Hermina 1925 30. Marder Chana 1925
31. Mach Zofia 1926 31. Młynek Urszula 1924 31. Naróg Maria 1924
32. Marciniec Michalina 1926 32. Niemiec Józefa 1925 32. Nowak Helena 1925
33. Marciniek Rozalia 1927 33. Ostrowska Józefa 1925 33. Opałka Stefania 1925
34. Marciniek Zofia 1926 34. Panek Bronisława 1925 34. Panek Janina 1924
35. Marder Chaja 1926 35. Panek Urszula 1925 35. Panek Eleonora 1924
36. Pszona Janina 1926 36. Panek Zofia 1923 36. Pysz Anna 1925
37. Rejman Helena 1924 37. Raczyńska Maria 1925 37. Rogowska Stanisława 1925
38. Rupar Genowefa 1926 38. Rogowska Stefania 1926 38. Rogowska Maria 1924
39. Sowa Janina 1926 39. Rutter Tauba 1926 39. Słupek Michalina 1924
40. Sierzęga Józefa 1926 40. Sierzęga Helena 1925

40.

Skoczylas Janina 1925
41. Sierzęga Stanisława 1927 41. Sierzęga Zofia 1922 41. Tokarz Zofia 1925
42. Schmidt Hania 1926 42. Słupek Zofia 1926 42. Tokarz Zofia 1924
43. Stopyra Stanisława 1926 43. Sonntag Symira 1926 43. Tokarz Stanisława 1925
44. Ślanda Stefania 1926 44. Stempel Pepa 1925 44. Walawender Zofia 1924
45. Ślanda Stanisława 1926 45. Wawrzaszek Maria 1924 45. Wawrzaszek Zofia 1924
46. Słupek Stefania 1926 46. Walawender Maria 1925 46. Wawrzaszek Paulina 1922
47. Szpetnar Helena 1926 47. Wojnar Aniela 1924 47. Witek Stefania 1922
48. Szpila Elżbieta 1926 48. Woś Stefania 1926 48. Żaba Helena 1922
49. Steppel Ruda 1925 49. Żaba Helena 1925 49. Żaba Stanisława 1924
50. Tokarz Aniela 1926 50. Żaba Maria 1924 kl. 3b, wychowawca: Maria Karakulska
51. Tokarz Genowefa 1925 51. Kösten Blima 1925 1. Adler Gitla 1923
52. Tryniecka Bronisława 1925       2. Adler Chaja 1924
53. Urban Maria 1926       3. Baran Stefania 1922
54. Wawrzkiewicz Zofia 1926       4. Baran Helena 1925
55. Wawrzaszek Janina 1926       5. Bednarz Bronisława 1923
56. Wilczek Katarzyna 1926       6. Cieśla Helena 1924
57. Źrałka Maria 1926       7. Dzierga Stefania 1923
58. Dyrda Zofia 1926       8. Fus Zofia 1925
59. Dyrda Genowefa 1925       9. Gołąb Stefania 1924
60. Mach Stanisława 1925       10. Gottlieb  Reisla 1923
            11. Hanft Feiga 1923
            12. Jucha Helena 1923
            13. Kochman Bronisława 1923
            14. Kuras Helena 1924
            15. Leja Maria 1925
            16. Młynek Julia 1922
            17. Nicpoń Bronisława 1923
            18. Ostrowska Władysława 1923
            19. Steppel Chaja 1923
            20. Urban Józefa 1922
            21. Witek Helena 1924
            22. Wojnar Julia 1925
            23. Antosz Józef 1925
            24. Baran Franciszek 1923
            25. Baran Karol 1921
            26. Baran Roman 1922
            27. Baran Stanisław 1922
            28. Butyński Antoni 1921
            29. Cisek Michał 1924
            30. Cisek Szczepan 1923
            31. Blumenfeld Lejzar 1924
            32. Bratspies Zalmen 1923
            33. Dziedzic Jan 1924
            34. Dziurzyński Stanisław 1924
            35. Filip Mieczysław 1924
            36. Filip Stanisław 1923
            37. Falandysz Stanisław 1921
            38. Fleszar Franciszek 1922
            39. Gottleib Simon 1922
            40. Kuras Stanisław 1922
            41. Leja Jan 1922
            42. Leja Jan 1925
            43. Mach Jan 1921
            44. Marcinek Stefan 1924
            45. Nicpoń Jan 1922
            46. Nicpoń Ludwik 1924
            47. Leja Bronisław 1925
            48. Rejman Szczepan 1921
            49. Skiba Bronisław 1923
            50. Witek Jan 1923
            51. Wojnar Antoni b. danych
            52. Noga Genowefa 1924
            53 Magenheim Feiga 1924