ROK SZKOLNY 1932/1933

szkoła siedmioletnia męska

 

KLASA 6 KLASA 7

wychowawca: Pająk

wychowawca: Karol Ogrodnicki

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Bzdek Jan 1919 1. Bzdek Stanisław (1919) A
2. Cebulak Stanisław 1920 2. Cisek Jan (1918) A
3. Chmura Michał 1918 3. Dobrzański Józef (1919) 1934
4. Dec Marian 1920 4. Dulemba Jan (1919) 1935
5. Decowski Józef 1921 5. Dziurzyński Hilary (1919) 1934
6. Dziurzyński Bonifacy 1920 6. Dziurzyński Roman (1919) 1933
7. Dziurzyński Leopold 1921 7. Dziurzyński Szczepan (1920) 1934
8. Filip Stanisław 1920 8. Filip Gustaw (1919) 1933
9. Fleszar Michał 1920 9. Kochman Michał (1919) N
10. Fus Adam 1920 10. Leja Jan (1920) A
11. Fus Józef 1920 11. Lic Stanisław (1919) 1934
12. Gołąb Stanisław 1920 12. Lorenc Jan (1919) 1934
13. Kurek Antoni 1919 13. Mach Franciszek (1919) N
14. Leja Adam (zmarł 1932) 1920 14. Mach Stanisław (1920) 1934
15. Leja Andrzej 1919 15. Niemiec Jan (1919) 1934
16. Leja Bronisław 1921 16. Noga Tadeusz (1918) A
17. Leja Stanisław 1918 17. Panek Feliks (1919) A
18. Lorenc Józef 1921 18. Piestrak Franciszek (1919) A
19. Mach Antoni 1921 19. Pindara Wincenty (1919) 1934
20. Mach Franciszek 1921 20. Pliś Tadeusz (1920) A
21. Marcinek Gustaw 1920 21. Rakoczy Stanisław (1920) A
22. Mączka Franciszek 1920 22. Rogowski Józef (1920) A
23. Młynek Jan 1920 23. Rozines Beniamin (1919) 1934
24. Panek Bronisław 1920 24. Szczyrba Roman (1919) A
25. Panek Florian 1922 25. Zakielasz Edward (1920) A
26. Pindara Michał 1916 26. Żaba Józef (1919) 1933
27. Szozda Jan 1920 27. Opałka Stanisław (1919) 1934
28. Szpila Szczepan 1920 28. Cierpisz Andrzej (1917) A
29. Śmigiel Antoni 1920 29. Marcinek Tadeusz (1919) A
30. Wawrzaszek Antoni 1918 30. Cisek Józef (1919) 1933
31. Wróbel Józef 1921 31. Krauz Tadeusz (1919) A
32. Żaba Wojciech 1920 32. Kochman Henryk (1918) A
33. Karpf Chaim 1916 33. Brill Naftali (1917) 1933
      34. Krzyżak Marian (1918) A
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

 

KLASA 4 KLASA 5

wychowawca: Aleksandra Nisek

wychowawca: Aleksandra Frączek

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Baran Antoni 1922 1. Antosz Mieczysław 1922
2. Buszta Władysław 1919 2. Babiarz Józef 1922
3. Cisek Stanisław 1923 3. Bzdek Józef 1921
4. Cisek Władysław 1924 4. Cebula Stanisław 1922
5. Cieśla Stanisław 1923 5. Cisek Roman 1920
6. Buszta Stanisław 1921 6. Dziedzic Jan 1923
7. Decowski Tomasz 1923 7. Drążek Jan 1922
8. Dyrda Teodor 1921 8. Dulemba Mieczysław 1923
9. Dziurzyński Zbigniew 1923 9. Foltman Stanisław 1922
10. Dziurzyński Roman 1922 10. Fus Jan 1922
11. Falandysz Józef 1921 11. Fus Mieczysław 1922
12. Filip Józef 1922 12. Filip Jan 1922
13. Fus Franciszek 1923 13. Fleszar Mieczysław 1922
14. Fus Stanisław 1923 14. Kochmański Józef 1922
15. Frej Mieczysław 1923 15. Kuziara Kazimierz 1922
16. Górak Jan 1922 16. Janusz Jan 1922
17. Górak Antoni 1923 17. Leja Stanisław 1921
18. Górak Stanisław 1921 18. Mach Józef 1919
19. Kirschenblüth Pinkas 1922 19. Mach Władysław 1921
20. Kochman Antoni 1922 20. Mach Franciszek 1921
21. Kochman Leon 1923 21. Młynek Kazimierz 1922
22. Kołcz Jan 1923 22. Marcinek Tadeusz 1922
23. Kątnik Franciszek 1919 23. Panek Jan 1921
24. Kurek Tadeusz 1923 24. Pliś Władysław 1921
25. Krzanik Bronisław 1922 25. Stopa Leszek 1922
26. Krzyżak Zygmunt 1920 26. Słupek Stanisław 1920
27. Kątnik Antoni 1921 27. Szpilka Franciszek 1921
28. Kösten Getzel 1920 28. Ostrowski Roman 1922
29. Lic Mieczysław 1922 29. Tokarz Konstanty 1921
30. Leja Stanisław 1921 30. Wójcik Edward 1922
31. Lorenc Józef 1923 31. Witek Wojciech 1920
32. Lorenc Szczepan 1921 32. Urban Jan 1921
33. Marder Izak 1921 33. Żaba Gustaw 1922
34. Marcinek Ludwik 1922 34. Mach Mieczysław 1922
35. Mach Tadeusz 1921 35. Leja Roman 1922
36. Mach Stanisław 1923 36. Cisek Mieczysław 1920
37. Mach Szczepan 1919 37. Ostrowski Bolesław 1920
38. Naróg Marcel 1922 38.    
39. Niemiec Leon 1922 39.    
40. Nykiel Leon 1922 40.    
41. Opałka Adam 1922 41.    
42. Orbach Markus 1922 42.    
43. Orbach Getzel 1923 43.    
44. Pająk Jerzy 1923 44.    
45. Panek Stanisław 1921 45.    
46. Pliś Jan 1922 46.    
47. Pliś Stanisław 1923 47.    
48. Polak Andrzej 1920 48.    
49. Pszona Jan 1922 49.    
50. Rejman Stanisław 1923 50.    
51. Rubin Dawid 1922 51.    
52. Słupek Władysław 1923 52.    
53. Szczyrba Konstanty 1920 53.    
54. Ślisz Tadeusz 1922 54.    
55. Tabin Władysław 1922 55.    
56. Tokarz Adam 1922 56.    
57. Tokarz Eugeniusz 1921 57.    
58. Urban Jan 1923 58.    
59. Wal Stanisław 1922 59.    
60. Wachs Mechel 1921 60.    
61. Wawrzaszek Władysław 1921 61.    
62. Tokarz Józef 1919 62.    
63. Baran Bronisław 1923 63.    
64. Goldman Josef 1921      
65. Dec Albin 1922      
66. Młynek Edward 1922      
67. Opałka Jan 1922      
68. Antosz Władysław 1919      
69. Jagustyn Bronisław 1919      
70. Mach Franciszek 1919      
71. Dzierga Stanisław 1923      
72. Drzewicki Władysław 1918      
           

 

 

KLASA 1 KLASA 2 KLASA 3a i 3b

wychowawca: Kazimiera Janusz

wychowawca: Zofia Janusz

kl. 3a, wychowawca: Anna Pawłowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Adler Berisz 1924 1. Antosz Stanisław 1923 1. Baran Władysław 1923
2. Antosz Kazimierz 1925 2. Berner Mozes 1923 2. Baran Karol 1921
3. Bratspies Markus 1925 3. Bratspies Simon 1923 3. Bejster Leon 1924
4. Burda Aleksander 1926 4. Brudniak Stanisław 1924 4. Burda Kazimierz 1924
5. Cisek Henryk 1925 5. Burda Włodzimierz 1924 5. Butyński Antoni 1921
6. Dec Stanisław 1926 6. Buszta Adam 1924 6. Cisek Szczepan 1923
7. Dzitkowski Mieczysław 1924 7. Cisek Antoni 1925 7. Dec Tomasz 1924
8. Fus Michał 1925 8. Cisek Stanisław 1924 8. Cebulak Władysław 1924
9. Fus Bronisław 1925 9. Dec Wiktor 1924 9. Falandysz Stanisław 1921
10. Fus Eugeniusz 1925 10. Decowski Kazimierz 1924 10. Fleszar Franciszek 1922
11. Geminder Lazar 1925 11. Drzewicki Tomasz 1924 11. Fus Szczepan 1924
12. Giża Jan 1925 12. Filip Władysław 1923 12. Filip Stanisław 1923
13. Gołąb Jan 1925 13. Fus Bronisław 1924 13. Fus Jan 1923
14. Grünstein Symcha 1925 14. Fus Jan 1925 14. Kuras Franciszek 1923
15. Herceberg Markus 1925 15. Fus Henryk 1924 15. Leja Edward 1923
16. Janusz Franciszek 1923 16. Fus Franciszek 1923 16. Löwenbraun Götzel 1922
17. Jewczuk Zdzisław 1926 17. Grünstein Salomon 1925 17. Mach Antoni 1923
18. Kątnik Józef 1925 18. Halicki Józef 1925 18. Mach Tadeusz 1924
19. Kątnik Michał 1924 19. Janusz Jan 1924 19. Młynek Tadeusz 1924
20. Kątnik Józef 1925 20. Janusz Kazimierz 1924 20. Nachtigal Chaim 1924
21. Kuras Tadeusz 1924 21. Jucha Józef 1924 21. Niemiec Władysław 1924
22. Kuszaj Józef 1922 22. Kątnik Szczepan 1922 22. Piestrak Michał 1923
23. Krzanik Franciszek 1925 23. Kösten Natan 1924 23. Rutter Ozjasz 1922
24. Kuras Antoni 1926 24. Kulpa Władysław 1923 24. Rupar Kazimierz 1924
25. Katz Abraham 1925 25. Kuras Stanisław 1925 25. Szpetnar Mieczysław 1923
26. Mach Adam 1923 26. Krzyżąk Lucjan 1924 26. Szczyrba Zygmunt 1923
27. Młynek Zbigniew 1925 27. Leja Franciszek 1924 27. Wawrzaszek Bronisław 1923
28. Marcinek Stanisław 1925 28. Leja Kazimierz 1924 28. Wawrzkiewicz Bronisław 1924
29. Marcinek Leon 1926 29. Lorenc Józef 1925 29. Weisman Abraham 1922
30. Makówka Tadeusz 1926 30. Mach Jan 1924 30. Wachs Lejba 1922
31. Makosiej Franciszek 1925 31. Mach Stanisław 1925 31. Woś Bronisław 1921
32. Niemiec Mieczysław 1924 32. Mach Władysław 1925 32. Witek Antoni 1923
33. Natoński Władysław 1925 33. Marcinek Stanisław 1925 33. Wal Karol 1923
34. Opałka Marian 1926 34. Marcinek Jan 1924 34. Szajnar Piotr 1922
35. Orbach Markus 1925 35. Mielniczek Tadeusz 1925 35. Ślanda Józef 1921

36.

Panek Bronisław 1925 36. Młynek Franciszek 1924 36. Ślanda Franciszek 1923
37. Pliś Jan 1925 37. Mączka Józef 1925 37. Janusz Andrzej 1922
38.

Sierzęga Franciszek

1925 38. Młynek Jan 1922 38. Nicpoń Franciszek 1922
39. Sierzęga Franciszek 1923 39 Cisek Michał 1924 39. Skiba Bronisław 1923
40. Ślisz Jan 1926 40. Niemiec Józef 1925 40. Filip Mieczysław 1924
41. Szpilka Jan 1925 41. Niemiec Stanisław 1924 41. Kosior Mieczysław 1923
42. Szpila Andrzej 1925 42. Niemiec Zdzisław 1925 42. Witek Jan 1923
43. Wachs Bernard 1925 43. Pindara Kazimierz 1925

klasa 3b wychowawca: Anna Pawłowska

44. Wrólewski Kazimierz 1926 44. Pindara Władysław 1924 1. Antosz Stanisław 1923
45. Żaba Jan 1925 45. Piestrak Antoni 1925 2. Baran Władysław 1919
46. Ringel Aron 1925 46. Stempel Lipa 1923 3. Baran Roman 1922
47. Both Izaak 1925 47. Skoczylas Jan 1923 4. Blumenfeld Lejzor 1924
48. Rogowski Szymon 1925 48. Tokarz Władysław 1923 5. Bratspies Zalman 1923
49. Rogowski Edward 1926 49. Tryniecki Bolesław 1922 6. Bratspies Dawid 1922
50. Kołcz Franciszek 1924 50. Wachs Mozes 1924 7. Bednarz Jan 1921
51. Mach Józef 1925 51. Zdęba Józef 1924 8. Burda Jan 1924
      52. Tokarz Piotr 1923 9. Burda Stanisław 1924
      53. Wawrzaszek Stefan 1924 10. Cebula Henryk 1924
            11. Dec Michał 1924
            12. Drzewicki Bolesław 1923
            13. Cieśla Władysław 1922
            14. Fleszar Kazimierz 1923
            15. Dziurzyński Stanisław 1922
            16. Dziurzyński Stefan 1924
            17. Janusz Franciszek 1923
            18. Janusz Józef 1922
            19. Gotlieb Simon 1922
            20. Kuras Stanisław 1922
            21. Katz Wolf 1921
            22. Leja Jan 1922
            23. Mach Ludwik 1924
            24. Mach Władysław 1923
            25. Mach Edward 1923
            26. Mach Stanisław 1921
            27. Mach Jan 1921
            28. Marcinek Stefan 1924
            29. Niemiec Ludwik 1922
            30. Noga Michał 1924
            31. Nicpoń Jan 1922
            32. Opałka Jan 1923
            33. Rejman Franciszek 1922
            34. Ringel Markus 1923
            35. Pindara Stanisław 1921
            36. Sierzęga Józef 1922
            37. Szpila Kazimierz 1924
            38. Wawrzaszek Stanisław 1923
            39. Wojnar Antoni 1922
            40. Tokarz Stanisław 1924
            41. Frej Stanisław 1923
            42. Mach Jan 1921