ROK SZKOLNY 1922/1923

szkoła 4-klasowa z planem 7-klasowym w Żołyni wsi

 

KLASA 5 KLASA 6

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

wychowawca: Stefania Fus

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi* NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Barszczowska Julia (1910) 1924 1. Babiarz Helena (1911) 1924
2. Filip Zofia (1912) 1926 2. Bik Kazimierz (1908) A
3. Filip Zofia (1910) N 3. Burda Jan (1910) A
4. Fus Zofia (1912) A 4. Cisek Maria (1911) 1924
5. Jagusztyn Józefa (1912) A 5. Bejster Eleonora (1910) 1924
6. Janusz Agnieszka (1909) N 6. Dudek Maria (1910) N
7. Kuras Elżbieta (1912) 1924 7. Filip Jan (1908) 1924
8. Kuziara Katarzyna (1910) A 8. Fus Szczepan (1908) 1924
9. Mac Aniela (1909) N 9. Fus Władysław (1911) A
10. Nowak Bronisława (1909) N 10. Janusz Wiktoria (1909) N
11. Piestrak Maria (1912) A 11. Kuras Cecylia (1910) 1923
12. Rusinek Maria (1911) wyjechała 1922 12. Kurek Stanisław (1911) 1923
13. Słupek Zofia (1911) N 13. Kuziara Stanisław (1911) 1924
14. Szczyrba Janina (1911) A 14. Leja Zofia (1911) 1923
15. Wawrzaszek Agnieszka (1912) A 15. Mach Helena (1907) A
16. Cierpisz Stanisław (1910) N 16. Mach Franciszek (1912) 1923
17. Decowski Henryk (1910) A 17. Tokarz Jan (1907) 1924
18. Fus Adam (1908) N 18. Wawrzaszek Stanisław (1910) A
19. Janusz Edward (1911) A 19. Witek Karol (1910) A
20. Kątnik Franciszek (1909) N 20. Leja Władysław (1910) 1924
21. Leja Władysław (1910) 1925 21. Marcinek Eugeniusz (1908) N
22. Leja Mieczysław (1910) N 22. Młynek Helena (1909) A
23. Lorenc Antoni (1912) A 23. Soński Stanisław (1909) 1923
24. Kochman Antoni (1908) 1923 24. Usowski Jan (1909) 1923
25. Mach Franciszek (1910) 1924 25. Mach Janina (1909) N
26. Mach Adam (1911) A      
27. Marcinek Józef (1911) 1924      
28. Marcinek Michał (1909) A      
29. Markiel Julian (1912) 1926      
30. Młynek Stanisław (1909) A      
31. Muzia Władysław (1911) A      
32. Niemiec Roman (1909) 1924      
33. Pawlik Bronisław (1910) N      
34. Peszek Antoni (1911) 1925      
35. Pindara Franciszek (1911) A      
36. Pliś Tadeusz (1912) 1925      
37. Pliś Adam (1910) 1926      
38. Rogowski Bronisław (1910) 1923      
39. Skiba Kazimierz (1910) A      
40. Szpila Adam (1911) A      
41. Żaba Mieczysław (1909) A      
42. Kardaczyński Maksymilian (1909) A      
43. Janusz Bolesław (1909) 1924      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły