ROK SZKOLNY 1921/1922

szkoła powszechna 4-klasowa z planem 7-klasowej w Żołyni wsi

 

KLASA 4 b KLASA 5

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

wychowawca: Stefania Fus

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi* NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Bałut Helena (1912)
wyjechała z ojcem, emerytowanym żandarmem, do Bośni
N 1. Babiarz Helena (1911) 1924
2. Bejster Eleonora (1911) A 2. Babiarz Jan (1910) A
3. Filip Zofia (1912) c. Franciszka A 3. Burda Jan (1910) 1923
4. Filip Zofia (19..) c. Franciszka A 4. Cisek Maria (1911) 1924
5. Frączek Józefa (1910) N 5. Cisek Roman (1909) 1923
6. Fus Aniela (1910) N 6. Fus Szczepan (1908) 1924
7. Fus Helena (1912) 1922 7. Janusz Wiktoria (1909) N
8. Fus Maria (1908) N 8. Kuras Cecylia (1910) 1923
9. Fus Stanisława (1910) N 9. Kurek Stanisław (1911) 1923
10. Fus Zofia (1912) A 10. Kuziara Stanisław (1912) 1924
11. Jagusztyn Józefa (1912) A 11. Leja Władysław (1910) 1925
12. Kuras Elżbieta (1912) A 12. Leja Zofia (1911) 1923
13. Kuziara Katarzyna (1910) A 13. Mach Helena (1907) 1924
14. Lorenc Stefania (1910) A 14. Mach Janina (1910) A
15. Łania Zofia (1911) 1922 15. Mach Franciszek (1910) 1924
16. Marcinek Bronisława (19..) 1922 16. Marcinek Eugeniusz (1908) A
17. Mac Aniela (1909) A 17. Mazurek Julia (1909) N
18. Młynek Helena I (1911) c. Jana 1922 18. Młynek Helena (1909) 1923
19. Młynek Helena II (1910) c. Jana N 19. Niemiec Anna (1911) N
20. Nowak Bronisława (1909) A 20. Soński Stanisław (1909) 1923
21. Piestrak Maria (1912) A 21. Tokarz Jan (1907) 1924
22. Rusinek Maria (1911) A 22. Wawrzaszek Stanisław (1910) 1924
23. Słupek Zofia (1911) A 23. Witek Karol (1910) 1923
24. Szczyrba Aniela (1910) N 24. Dudek Maria (1909) N
25. Szczyrba Janina (1911) A 25. Fus Władysław (1910)
w I półroczu uczył się w Gimnazjum w Łańcucie
1923
26. Wawrzaszek Agnieszka (1912) A      
27. Janusz Agnieszka (1909) A      
28. Bejster Józef (1911) 1922      
29. Leja Mieczysław (1910) A      
30. Muzia Władysław (1911) A      
31. Niemiec Michał (1910) 1922      
32. Niemiec Roman (1909) A      
33. Panek Michał (1908) 1922      
34. Rogowski Bronisław (1910) A      
35. Szpilka Leon (1910) 1922      
36. Woś Jan (1911) w. do Tarnopola 1922      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły

 

KLASA 4 a KLASA 3

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

wychowawca:

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi* NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Bik Kazimierz (1908) A 1.    
2. Brudniak Jan (1910) A 2.    
3. Brudniak Franciszek (1912) A 3.    
4. Burda Wincenty (1908) N 4.    
5. Cierpisz Stanisław (1910) A 5.    
6. Cisek Tomasz (1912) A 6.    
7. Falandysz Wincenty (1909) 1922 7.    
8. Fus Adam (1908) A 8.    
9. Guzy Franciszek (1908) N 9.    
10. Janusz Edward (1911) A 10.    
11. Kątnik Franciszek (1908) A 11.    
12. Kochman Ludwik (1909) A 12.    
13. Kochman Antoni (1908) A 13.    
14. Leja Karol (1910) A 14.    
15. Leja Władysław (1910) A 15.    
16. Lorenc Antoni (1912) A 16.    
17. Mach Franciszek (1910) A 17.    
18. Mach Adam (1911) A 18.    
19. Marcinek Wilhelm (1912) A 19.    
20. Marcinek Józef (1910) A 20.    
21. Marcinek Michał (1909) A 21.    
22. Markiel Julian (1912) A 22.    
23. Młynek Stanisław (1909) A 23.    
24. Pawlik Bronisław (1910) A 24.    
25. Peszek Antoni (1911) A 25.    
26. Pindara Franciszek (1911) A 26.    
27. Pliś Tadeusz (1912) A 27.    
28. Pliś Adam (1910) A 28.    
29. Rogowski Władysław (1910) 1922 29.    
30. Skiba Kazimierz (1910) A 30.    
31. Szpila Adam (1911) A 31.    
32. Tkacz Stanisław (1908) 1922 32.    
33. Tokarz Jędrzej (1911) A 33.    
34. Żaba Mieczysław (1909) A 34.    
35. Usowski Jan (1909) A 35.    
36. Urban Franciszek (1907) N      
37. Sierzęga Józef (1909) 1922      
38. Mucha Michał (1910) 1922      
39. Mach Józef (1910) 1922      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły