ROK SZKOLNY 1920/1921

szkoła 4-klasowa mieszana w Żołyni wsi

 

KLASA 4 dziewcząt KLASA 4 chłopców

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi* NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Babiarz Helena (1912) 1924 1. Babiarz Jan (1910) 1922
2. Bzdek Maria (1910) A 2. Bejster Andrzej (1909) A
3. Cisek Maria (1911) 1924 3. Bejster Stanisław (1909) N
4. Drzewicka Franciszka (1909) N 4. Burda Józef (1910) N
5. Dudek Maria (1909) A 5. Burda Jan (1910) 1923
6. Fus Aniela (1910) A 6. Bzdek Wojciech (1910) A
7. Fus Helena (1911) A 7. Cisek Roman (1909) 1923
8. Fus Maria (1908) N 8. Fleszar Antoni (1910) N
9. Fus Stanisława (1910) N 9. Fus Szczepan (1908) 1924
10. Fus Stefania (1908) A 10. Fus Władysław (1910) 1923
11. Filip Zofia (1912) N 11. Janusz Stanisław (1911) A
12. Janusz Agnieszka (1909) N 12. Kochman Antoni (1908) N
13. Janusz Wiktoria (1909) A 13. Kurek Stanisław (1911) 1923
14. Kochman Helena (1909) N 14. Kurek Józef (1910) A
15. Kuras Cecylia (1910) 1923 15. Kuziara Andrzej (1909) N
16. N. N. brak arkusza b. danych 16. Kuziara Stanisław (1912) 1924
17. N. N. brak arkusza b. danych 17. Kuziara Władysław (1909) A
18. N. N. brak arkusza b. danych 18. Leja Władysław (1910) 1925
19. Leja Zofia (1911) 1923 19. Lorenc Franciszek (1910) A
20. Mac Aniela (1909) N 20. Mach Franciszek (1910) 1924
21. Mach Janina (1910) 1922 21. Marcinek Eugeniusz (1908) 1922
22. Mach Stefania (19..) N 22. Młynek Stanisław (1909) N
23. Machalska Józefa (19..) N 23. Mucha Michał (1910) 1921
24. Machalska Monika (19..) N 24. Natoński Paweł (1908) N
25. Mazurek Julia (1909) A 25. Niemiec Roman (1909) 1922
26. Młynek Helena (1909) N 26. Rogowski Stanisław (1907) N
27. Naróg Rozalia (19..) N 27. Soński Stanisław (1909) 1923
28. Niemiec Anna (1911) A 28. Sierzęga Józef (1909) 1921
29. Niemiec Kazimiera (1909) N 29. Turosz Jan (1910) N
30. Piekło Weronika (1909) A 30. Urban Franciszek (1907) 1921
31. Wawrzaszek Anna (1911) A 31. Usowski Jan (1909) 1921
32.     32. Wawrzaszek Stanisław (1910) 1924
33.     33. Witek Karol (1910) 1923
34.     34. Wróbel Franciszek (1910) A
35.     35. Żaba Mieczysław (1909) 1921
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły