ROK SZKOLNY 1919/1920

szkoła 5-klasowa mieszana w Żołyni mieście

 

brak arkuszy ocen, dane z dzienników lekcyjnych

 

 klasa 5 klasa 5 - szósty rok nauki

gospodyni klasy: Wanda Perlak

gospodyni klasy: Wanda Perlak

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Baumwurzel Jenta 1909 1. Babiarz Anna 1907
2. Buchsbaum Tauba 1908 2. Bejster Helena 1906
3. Cieśla helena 1908 3. Borys Janina 1907
4. Czado Matylda 1907 4. Cisek Stanisława 1907
5. Daź Zofia 1908 5. Drzewicka Hermina 1905
6. Decowska Maria 1906 6. Kardaczyńska Łucja 1906
7. Drzewicka Aniela 1908 7. Meller Sorka 1907
8. Dziurzyńska Maria c. Jana 1909 8. Opałka Kazimiera 1907
9. Dziurzyńska Maria c. Alfreda 1909 9. Pasionek Zofia 1906
10. Dziurzyńska Aniela 1908 10. Sturm Estera 1907
11. Fränkel Berta 1907 11. Weissman Berta 1907
12. Fränkel Itla 1909 12. Wilkenfeld Chana 1906
13. Haller Paula 1909

gospodarz klasy: Jan Höller

14. Janusz Albina 1909 1. Cierpisz Józef 1906
15. Krzyżak Bogumiła 1908 2. Dąbrowski Lucjan 1907
16. Krauz Stefania 1908 3. Machowski Tadeusz 1906
17. Leja Emilia 1909 4. Niemiec Szczepan 1904
18. Kurek Julia 1907 5. Piotrowski Emanuel 1903
19. Lieblich Pepa 1909 6. Rustecki Kazimierz 1904
20. Löwenbraum Tauba 1908 7. Witek Zygmunt 1905
21. Marder Itla 1908      
22. Meller Gołda 1909      
23. Mresse Gitla 1909      
24. Niemiec Helena 1907      
25. Pszona Stefania c. Józefa b. danych      
26. Rakoczy Janina 1908      
27. Sonntag Chaja 1909      
28. Starzeńska Helena 1907      
29. Weissman Mariem 1908      
30. Wurzel Anna 1909      
31. Wilkenfeld Frieda 1906      
32. Lanucha Maria 1907      
33. Fleszar Emilia 1906      
34. Dobrzańska Genowefa 1907      
klasa chłopców, gospodarz klasy: Jan Höller      
1. Brill Juda b. danych      
2. Cisek Fabian 1904      
3.

Cisek Stanisław

1907      
4. Dziurzyński Antoni s. Ludwika 1907      
5. Dziurzyński Antoni s. Ignacego 1905      
6. Dziurzyński Edmund 1910      
7. Jeżański Michał 1906      
8. Kardaczyński Stanisław 1906      
9. Kochmański Józef 1908      
10. Krzyżak Władysław 1908      
11. Kuduk Franciszek 1909      
12. Lic Jozef 1909      
13. Machowski Bronisław 1907      
14. Marcinek Kazimierz 1907      
15. Nykiel Jan 1906      
16. Opałka Jan 1908      
17. Opałka Józef 1908      
18. Podolec Antoni b. danych      
19. Drzewicki Klemens 1906      
           

 

 

 

KLASA 3 dziewcząt KLASA 4

gospodyni klasy: Maria Karakulska

gospodarz klasy: Józef Stachyra

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Burda Stanisława b. danych 1. Adler Feiga 1907
2. Cierpisz Stefania b. danych 2. Birnbach Tauba 1910
3. Cisek Eleonora b. danych 3. Cisek Albina 1909
4. Cisek Janina 1908 4. Cisek Czesława 1908
5. Cisek Stefania 1910 5. Cisek Julia 1910
6. Domb Scheindla 1907 6. Cisek Lucyna 1908
7. Dreiband Chana 1910 7. Decowska Stanisława 1907
8. Drzewicka Łucja b. danych 8. Decowska Zofia 1908
9. Dziurzyńska Janina 1910 9. Dobrzańska Olga 1907
10. Fledel Estera 1910 10. Duda Zofia 1908
11. Hefner Helena 1910 11. Dziurzyńska Maria 1908
12. Horowitz Ruchla b. danych 12. Drzewicka Lucyna 1909
13. Kanon Sinia 1910 13. Fleszar Elżbieta 1905
14. Kobierzycka Maria 1911 14. Hefner Berta 1909
15. Krumpenholz Chana b. danych 15. Jeżańska Helena 1910
16. Krzyżak Józefa 1911 16. Kanon Hinka 1908
17. Kwiatek Romualda 1911 17. Marcinek Genowefa 1909
18. Lic Maria 1911 18. Leja Petronela 1910
19. Marder Gizela 1911 19. Lic Bronisława 1908
20. Martynek Zofia b. danych 20. Niemiec Helena 1909
21. Pszona Helena 1908 21. Olszewska Zofia 1907
22. Rauch Regina 1909 22. Panek Julia 1907
23. Rogowska Helena 1910 23. Rakoczy Salomea 1910
24. Rogowska Stefania 1911 24. Sauer Feiga 1906
25. Rutowska Genowefa 1910 25. Teitler Feiga 1907
26. Rutowska Maria 1910 26. Decowska Maria 1908
27. Satler Regina 1909 27. Banda Reisa 1906
28. Sauer Frieda b. danych 28. Cisek Wiktoria 1906
29. Sturm Chana 1907 29. Walawender Eleonora b. danych
30. Sturm Estera 1906 30. Augustyn Antoni 1909
31. Świątoniowska Helena 1909 31. Baran Józef 1908
32. Wilkenfeld Salomea b. danych 32. Burda Franciszek 1908
      33. Buszta Józef 1910
      34. Cebula Bernard 1909
      35. Cierpisz Roman 1910
      36. Cisek Augustyn 1909
      37. Dąbrowski Antoni 1910
      38. Dąbrowski Franciszek 1908
      39. Dobrzański Edward 1909
      40. Drzewicki Leon 1910
      41. Dziurzyński Henryk 1909
      42. Dziurzyński Szczepan 1910
      43. Giża Jan 1908
      44. Kilian Roman 1909
      45. Decowski Aleksander 1910
      46. Krzyżak Stanisław 1910
      47. Kwiatek Mieczysław 1909
      48. Mach Michał b. danych
      49. Marciniec Antoni 1906
      50. Marciniec Franciszek 1908
      51. Opałka Stanisław 1909
      52. Rutowski Franciszek 1910
      53. Sroczyk Jan 1909
      54. Wal Gustaw 1909
      55. Augustyn Franciszek b. danych
      56. Cisek Jan 1908
      57. Buszta Antoni 1907
           

 

KLASA 3 chłopców KLASA 2

gospodyni klasy: Maria Karakulska

gospodyni klasy: Elżbieta Rutowska

NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ.
1. Cisek Eliasz 1908 1. Birnbach Ryfka b. danych
2. Cisek Emil 1910 2. Both Berta 1910
3. Cisek Franciszek 1911 3. Cisek Józefa 1912
4. Cisek Roman 1910 4. Cisek Stanisława 1912
5. Cisek Stanisław 1909 5. Dziurzyńska Helena 1911
6. Cisek Tadeusz 1910 6. Dreiband Amalia b. danych
7. Decowski Henryk s. Marcina b. danych 7. Fleszar Stanisława 1910
8. Decowski Henryk s. Marcelego 1911 8. Kochmańska Stanisława 1911
9. Decowski Zenon 1910 9. Lieblich Berta 1911
10. Dobrzański Władysław 1909 10. Marder Feiga c. Arona 1910
11. Drzewicki Jan 1909 11. Marder Feiga c. Leiba b. danych
12. Dziurzyński Antoni 1910 12. Marcinek Maria 1911
13. Dziurzyński Michał 1911 13. Meller Chana 1912
14. Faust Majer s. Markusa b. danych 14. Niemiec Stefania 1911
15. Faust Mozes s. Markusa b. danych 15. Opałka Michalina 1911
16. Kardaczyński Maksymilian 1910 16. Perlmutter Mariem 1909
17. Krzyżak Władysław 1908 17. Pszona Eleonora 1911
18. Leja Bolesław s. Jakuba b. danych 18. Rutowska Zofia 1912
19. Lieblich Szymon 1909 19. Terenczyn Janina 1912
20. Lieblich Zygmunt 1909 20. Cisek Adam 1912
21. Marder Herz s. Arona b. danych 21. Cisek Stanisław 1910
22. Ofentier Beniamin 1908 22. Cisek Karol 1911
23. Ostrowski Edward 1908 23. Cisek Józef 1908
24. Perlmuter Izrael s. Herscha b. danych 24. Czado Antoni 1910
25. Piotrowski Dionizy 1905 25. Dobrzański Mieczysław 1911
26. Piotrowski Kazimierz 1910 26. Dobrzański Roman 1912
27. Soński Gustaw 1910 27. Drzewicki Kazimierz 1911
28. Szuberla Bolesław 1908 28. Dziurzyński Józef 1908
29. Witek Roman 1908 29. Kösten Mechel 1907
30. Zarzakiewicz Henryk b. danych 30. Kösten Mozes 1909
31. Drzewicki Józef b. danych 31. Olszewski Roman 1910
      32. Opałka Eugeniusz b. danych
      33. Opałka Hilary 1906
      34. Opałka Franciszek 1911
      35. Słomiany Józef 1911
      36. Starzyński Mieczysław 1911
      37. Witek Mieczysław 1910
      38. Wróblewski Józef 1909
      39. Welcz Lipa b. danych