ROK SZKOLNY 1912/1913

Szkoła Ludowa 4-klasowa mieszana w Żołyni wsi

 

KLASA 4

wychowawca: Wawrzyniec Janusz

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
rok nauki 5
1. Cisek Eleonora (1900) op. Katarzyna Cisek-babka A
2. Cisek Stanisław (1902) s. Józefa     zmarł N
3. Bzdek Andrzej (1900) s. Józefa A
4. Burda Augustyn (1901) s. Marcina A
5. Drzewicki Bolesław (19..) s. Józefa (w. do Lwowa) 1913
6. Filip Stanisław (1902) s. Franciszka A
7. Gołąb Marcela (1902) c. Jana 1913
8. Fus Stefan (1902) s. Jana A
9. Kardaczyńska Aleksandra (1902) c. Ludwika 1913
10. Kuziara Maria (1900) c. Katarzyny A
11. Marcinek Hermina (1901) c. Ludwika A
12. Mikula Józef (1899) op. Sierzęga-babka
(w. do Ameryki)
1913
13. Młynek Jan (1899) s. Andrzeja N
14. Naróg Franciszek (1902) s. Józefa A
15. Opałka Agnieszka (1902) c. Ludwika A
16. Opałka Stanisława (1900) c. Ludwika A
17. Panek Antoni (1901) s. Wawrzyńca A
18. Rupar Janina (1899) c. Ignacego A
19. Śmigiel Franciszek (1900) s. Michała 1913
20. Skoczylas Maria (1900) c. Jana 1913
21. Szpilka Szczepan (1899) s. Ludwika 1913
22. Szpila Agnieszka (1902) c. Jana A
23. Urban Franciszek (1901) s. Antoniego A
24. Urban Paulina (1900) c. Wojciecha A
25. Kurek Honorata (1900) c. Wojciecha 1913
26. Leja Aniela (1899) c. Feliksa N
27. Nykiel Aniela (1901) c. Piotra 1913
28. Nykiel Julia (1901) c. Marcina N
29. Szczyrba Stanisław (1898) s. Franciszka 1913
30. Młynek Ludwik (1900) s. Anieli N
31. Sierzęga Zofia (1900) c. Jana N
32. Turosz Józef (1899) s. Ludwiki N
rok nauki 6
1. Burda Michał (1897) s. Sebastiana 1913
2. Cebula Kazimierz (1901) s. Jana A
3. Cisek Maria (1900) c. Pawła A
4. Dubiel Franciszek (1899) s. Stanisława A
5. Fus Jan (1901) s. Michała A
6. Janusz Michał (1901) s. Antoniego A
7. Krzyżak Ignacy (1900) s. Alojzego A
8. Kurek Antoni (1900) s. Tomasza A
9. Leja Szczepan (1900) s. Andrzeja A
10. Łukasz Andrzej (1899) s. Jana A
11. Naróg Jan (1899) s. Józefa A
12. Panek Franciszek (1901) s. Jana 1913
13. Rogowski Adam (1902) s. Józefa A
14. Skiba Wawrzyniec (1899) s. Wojciecha A
15. Szpetnar Helena (1900) c. Andrzeja A
16. Szpila Józefa (1902)
c. Jakuba-emeryta straży skarbowej
A
17. Tkacz Ignacy (1900) s. Michała A
18. Tkacz Agnieszka (1900) c. Józefa A
19. Walawender Franciszek (1901) s. Zachariasza A
20. Wal Franciszek (1900) s. Józefa N
21. Szczyrba Stanisław (1900) s. Józefa A
22. Wawrzaszek Maria (1900) c. Andrzeja N
23. Kołcz Jan (1899) s. Marcina N
24. Król Piotr (1898) s. Jana A
     
* A - absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły