ROK SZKOLNY 1911/1912

Szkoła Ludowa 4-klasowa mieszana w Żołyni wsi

 

KLASA 4 piaty rok nauki KLASA 4 szósty rok nauki

wychowawca: .................

wychowawca: Stanisław Kulawski

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi* NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Michał Burda (1897) s. Sebastiana A 1. Burda Karolina (1...) c. Piotra N
2. Cebula Kazimierz (1901) s. Jana 1913 2. Burda Teresa (1900) c. Kazimierza N
3. Drzewicki Władysław
(1899) s. Wincentego
1912 3. Cieśla Zofia (1900) c. Józefa A
4. Dubiel Franciszek
(1899) s. Stanisława
1913 4. Dzierga Michalina
(1899)
c. Franciszka
N
5. Dziurzyński Stanisław
(1901) s. Marii
A 5. Filip Józefa (1900) c. Franciszka A
6. Fus Jan (1901) s. Michała 1913 6. Fus Julia (1900) c. Jana A
7. Fus Józef (1898) s. Wojciecha N 7. Mach Maria (1900) c. Jozefa N
8. Fus Piotr (1902) s. Jana A 8. Nowak Zofia (1900) c. Jana A
9. Giża Antoni (1898) s. Jana A 9. Rogowska Maria (1900) c. Michała N
10. Janusz Michał (1901) s. Antoniego 1913 10. Słupek Maria (1899) c. Antoniego A
11. Krzyżak Ignacy (1900) s. Alojzego 1913 11. Sońska Maria (1900) c. Antoniego A
12. Kochman Władysław
(1899) s. Jakuba
N 12. Tryniecka Maria (1899) c. Tomasza N
13. Kołcz Jan (1899) s. Marcina 1912 13. Turosz Katarzyna
(1901)
c. Antoniego
A
14. Kurek Antoni (1900) s. Tomasza 1913 14. Wal Julia (1899) c. Jana A
15. Leja Szczepan (1900) s. Andrzeja 1913 15. Wawrzaszek Katarzyna
(1901)
c. Antoniego
N
16. Leja Piotr (1900) s. Józefa N 16. Woś Bronisława (1898) c. Piotra A
17. Łukasz Andrzej (1899) s. Jana 1913 17. Burda Stanisław (1898) s. Marcina N
18. Naróg Jan (1899) s. Józefa 1913 18. Cebula Bronisław
(1900) s. Antoniego
A
19. Natoński Andrzej (1898) s. Pawła A 19. Cebula Paweł (1899) s. Jana N
20. Panek Franciszek (1901) s. Jana 1913 20. Cisek Jan (1899) s. Franciszka A
21. Rogowski Adam (1902) s. Józefa 1913 21. Dyrda Andrzej (1899) s. Tomasza A
22. Różycki Józef (1898) s. Franciszka N 22. Gołąb Ignacy (1899) s. Jana N
23. Rupar Franciszek (1897) s. Ignacego A 23. Janusz Jan (1900) s. Feliksa N
24. Rupar Władysław (1897) s. Jana 1912 24. Leja Michał (1...) s. Jana N
25. Sierzęga Stanisław (1901) s. Jana 1912 25. Mach Andrzej (1900) s. Franciszka A
26. Skiba Wawrzyniec
(1899) s. Wojciecha
1913 26. Mach Jakub (1899) s. Andrzeja A
27. Słomiany Jan (1901) s. Pawła 1912 27. Mach Piotr (1899) s. Tomasza A
28. Szczyrba Stanisław (1900) s. Józefa 1913 28. Naróg Jakub (1899) s. Jana A
29. Szpila Franciszek (1900) s. Andrzeja A 29. Rogowski Bernard (1900) s. Józefa A
30. Tkacz Ignacy (1900) s. Michała 1913 30. Sierzęga Andrzej
(1899) s. Franciszka
A
31. Tokarz Stanisław
(1901) s. Antoniego
1912 31. Stefan Stanisław
(1899) s. Antoniego
N
32. Wal Franciszek (1900) s. Józefa 1912 32. Urban Władysław
(1899) s. Antoniego
A
33. Walawender Franciszek
(1901) s. Zachariasza
1913 33. Walawender Piotr
(1899) s. Zachariasza
A
34. Wawrzaszek Paweł (1900) s. Józefa A 34. Wawrzaszek Jan
(1898) s. Agnieszki
A
35. Wawro Stanisław (1899) s. Marii 1912 35. Wróbel Szymon (1898) s. Józefa A
36. Zarzakiewicz Stanisław
(1900) s. Ignacego
A 36. Witek Maria (1899) c. Jana N
37. Cisek Maria (1900) c. Pawła 1913      
38. Fus Maria (1900) c. Jana A      
39. Leja Józefa (1900) c. Marii 1912      
40. Mach Antonina (1901) c. Józefa N      
41. Nicpoń Maria (1900) c. Józefa 1912      
42. Panek Maria (1900) c. Wojciecha A      
43. Szpetnar Helena (1900) c. Andrzeja A      
44. Szpila Józefa (1902) c. Jakuba 1913      
45. Tkacz Agnieszka (1900) c. Józefa 1913      
46. Tokarz Magdalena (1900) c. Marcina A      
47. Urban Józefa (1901) c. Franciszka A      
48. Wawrzaszek Maria
(1900) c. Andrzeja
A      
49. Witek Marcela (1899) c. Antoniego N      
50. Witek Maria (1901) c. Jana A      
51. Żaba Katarzyna (1899) c. Jana N      
           
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły