ROK SZKOLNY 1910/1911

Szkoła Ludowa 4-klasowa mieszana w Żołyni wsi

 

KLASA 4

wychowawca: .................

NR NAZWISKO I IMIĘ uwagi*
1. Antosz Józef (1898) s. Antoniego 1911
2. Antosz Marcela (1...) c. Józefa A
3. Babiarz Michalina (1901) c. Józefa A
4. Bik Katarzyna (1890) c. Antoniego A
5. Bobcia Tomasz (1897) s. Józefa A
6. Burda Karolina (1...) c. Piotra N
7. Burda Stanisław (1898) s. Marcina N
8. Burda Teresa (1900) c. Kazimierza 1911
9. Cebula Bronisław (1900) s. Antoniego 1912
10. Cebula Paweł (1899) s. Jana A
11. Cieśla Zofia (1900) c. Józefa 1912
12. Cisek Jan (1899) s. Franciszka 1912
13. Cisek Michalina (1899) c. Jana A
14. Czado Kazimiera (1898) c. Ignacego N
15. Decowski Eugeniusz (1901) s. Józefa A
16. Dudek Aniela (1898) c. Michała 1911
17. Dyrda Andrzej (1900) s. Tomasza 1912
18. Dzierga Michalina (1899) c. Franciszka A
19. Filip Anna (1899) c. Antoniego A
20. Filip Józefa (1900) c. Franciszka 1912
21. Fleszar Helena (1901) c. Ignacego A
22. Fleszar Julian (1898) s. Józefa A
23. Fus Julia (1900) c. Jana 1912
24. Fus Karolina (1899) c. Franciszka 1911
25. Fus Maria (1898) c. Karoliny A
26. Fus Zofia (1901) c. Jana A
27. Gołąb Ignacy (1899) s. Jana A
28. Janusz Jan (1900) s. Feliksa A
29. Janusz Kazimiera (1900) c. Wawrzyńca A
30. Kochmański Stanisław (1899) s. Władysława A
31. Król Piotr (1898) s. Jana N
32. Krzanik Michał (1898) s. Franciszka A
33. Krzyżak Ludwik (1900) s. Pawła N
34. Kwiatek Szczepan (1901) s. Jana A
35. Leja Michał (1...) s. Jana 1911
36. Lorenc Antoni (1900) s. Jana A
37. Mach Andrzej (1900) s. Franciszka 1912
38. Mach Jakub (1899) s. Andrzeja 1912
39. Mach Maria (1900) c. Józefa A
40. Mach Piotr (1899) s. Tomasza 1912
41. Makówka Piotr(1898) s. Franciszka A
42. Markowicz Szczepan (1899) s. Wincentego A
43. Naróg Jakub (1899) s. Jana 1912
44. Niemiec Rozalia (1898) c. Macieja A
45. Nowak Zofia (1900) c. Jana 1912
46. Rogowski Bernard (1900) s. Józefa 1912
47. Rogowska Maria (1900) c. Michała 1912
48. Sierzęga Andrzej (1899) s. Franciszka 1912
49. Sierzęga Władysław (1897) s. Franciszka A
50. Skoczylas Władysław (1897) s. Jana A
51. Słupek Maria (1897) c. Antoniego 1912
52. Sońska Maria (1900) c. Antoniego 1912
53. Stefan Stanisław (1899) s. Antoniego 1911
54. Ślanda Wojciech (1898) s. Jakuba A
55. Tryniecka Maria (1899) c. Tomasza A
56. Turosz Katarzyna (1901) c. Antoniego 1912
57. Turosz Józef (1899) s. Antoniego A
58. Urban Władysław (1899) s. Antoniego 1912
59. Wal Julia (1899) c. Jana 1912
60. Walawender Piotr (1899) s. Zachariasza 1912
61. Wawrzaszek Jan (1898) s. Agnieszki 1912
62. Wawrzaszek Stanisław (1899) s. Szymona A
63. Wawrzaszek Katarzyna (1901) c. Antoniego A
64. Witek Maria (1899) c. Jana 1911
65. Wróbel Szymon (1898) s. Józefa 1912
66. Woś Bronisława (1898) c. Piotra 1912
     
* A- absolwent, N - nieklasyfikowany, lub rok opuszczenia szkoły