ROK SZKOLNY 1902/1903

Szkoła Ludowa 5-klasowa mieszana w Żołyni

 

 klasa 5  dziewcząt, gospodarz klas: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Decowska Maria 1890 Franciszek szewc
2. Drzewicka Maria 1890 Alojzy szewc
3. Dziurzyńska Karolina 1890 b. danych b. danych
4. Drzewicka Kazimiera 1891 Michał leśny
5. Faust Mala ur. w Białobrzegach 1892 Jakub handlarz
6. Faust Mindla ur. w Białobrzegach 1892 Jakub handlarz
7. Grünfeld Perla 1891 Mozes handlarz
8. Karpf Gołda 1891 Mozes b. danych
9. Löwenbraun Frieda 1890 Samuel handlarz
10. Machalska Maria 1890 Władysław bednarz
11. Mach Anna 1890 Józef gospodarz
12. Margules Jenta 1890 b. danych b. danych
13. Mach Ludwika 1889 Wojciech gospodarz
14. Sierzęga Marianna 1889 Anna b. danych
15. Schmied Berta 1891 Jakub b. danych
16. Siegel Jenta 1889 Juda szynkarz
17. Słomiany Agnieszka 1890 b. danych b. danych
18. Skoczylas Marcela 1891 Marcin szewc
19. Weinhaus Chendla 1891 Aron handlarz
20. Wilkenfeld Berta 1887 Götzel kupiec

szósty rok nauki

1. Buchen Estera 1891 Jakub handlarz
2. Cisek Petronela 1890 Antoni szewc
3. Cisek Franciszka 1892 Władysław b. danych
4. Czternastek Helena 1891 Cecylia b. danych
5. Dzierga Cecylia 1889 Franciszek kowal
6. Holicka Stefania 1889 Teofil szewc
7. Helmann Mariem b. danych Michel b. danych
8. Karakulska Zofia 1891 Teofil kowal
9. Kątnik Bronisława 1890 Michał b. danych
10. Górak Wiktoria 1890 Katarzyna gospodyni
11. Rothkopf Chaja 1889 Estera krawcowa
12. Stiefelrieher Anna 1891 Mozes handlarz
         

 

 klasa 5  chłopców, gospodarz klas: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Cierpisz Bartłomiej 1891 Rozalia wdowa
2. Cierpisz Jan 1892 Józef murarz
3. Dec Franciszek 1891 Ignacy szewc
4. Drążek Edward b. danych Jan rolnik
5. Drzewicki Gustaw b. danych Michał szewc
6. Drzewicki Józef 1891 Alojzy szewc
7. Dziurzyński Antoni 1892 Alfred szewc
8. Fus Jan 1889 Zofia wdowa (po rolniku)
9. Gołąb Jan 1891 Maciej rolnik
10. Kątnik Nikodem 1890 Nikodem rolnik
11. Münz Markus 1891 Todrys zarobnik
12. Naróg Antoni 1890 Jan rolnik
13. Opałka Jan 1889 Ignacy szewc
14. Rogowski Jan b. danych Sebastian rolnik
15. Słupek Jędrzej b. danych Antoni szewc
16. Szczyrba Piotr 1891 Jan rolnik
17. Tokarz Szymon (z B. Stadn.) b. danych Jan rolnik
18. Urban Jan (z B. Stadn.) b. danych Agnieszka wdowa
19. Fus Szczepan b. danych b. danych b. danych
20. Wróbel Władysław
(z B. Stadn.)
b. danych b. danych b. danych
21. Rogowski Jan b. danych Józef b. danych

szósty rok nauki

1. Babiarz Jan 1890 Andrzej rolnik
2. Krauz Gabriel 1889 Jan kowal
3. Nowak Józef 1890 Jan rolnik
4. Rakoczy Gustaw 1888 Antoni kowal
5. Kilian Władysław b. danych Andrzej rolnik
         

 

 

 klasa 4  dziewcząt, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Bornbach Gitla 1890 Jakub kupiec
2. Cisek Franciszka 1892 Józef szewc
3. Cisek Helena 1892 Władysław szewc
4. Cisek Józefa 1892 Marcin szewc
5. Czternastek Zofia 1892 Cecylia b. danych
6. Decowska Józefa 1892 Marcin szewc
7. Derschowitz Perla 1891 Chaim pisarz w gminie
8. Dudek Bronisława 1892 Michał krawiec
9. Drzewicka Krystyna 1892 Michał szewc
10. Dyrda Katarzyna 1892 Tomasz szewc
11. Fleszar Anna 1891 Jan szewc
12. Fleszar Józefa 1893 Maksymilian szewc
13. Firla Helena 1892 Stanisław dyrektor
kasy oszczędności
14. Foltman Cecylia 1893 Konstanty szewc
15. Fus Julia 1891 Piotr gospodarz
16. Friedmann Chindla 1890 Jonas kupiec
17. Glücksmann Ella 1892 Markus kupiec
18. Hajduk Maria 1891 Daniel budowniczy
19. Jarosz Helena 1893 Antoni rolnik
20. Jędrzejewska Józefa 1891 Andrzej rolnik
21. Kilian Józefa 1893 Andrzej rolnik
22. Kösten Szifra 1892 Leib kupiec
23. Kowac's Irena 1892 Józef kurschmidt
24. Łania Magdalena 1889 Jan rolnik
25. Machalska Anna 1893 Władysław stolarz
26. Młynek Zofia 1891 Jan rolnik
27. Opałka Urszula 1892 Ignacy szewc
28. Rakoczy Anastazja 1893 Antoni kowal
29. Schächter Rachela 1892 Schiela kupiec
30. Skoczylas Domicela 1892 Tomasz szewc
31. Stossvogel Berta 1892 Abracham kupiec
32. Stybel Józefa 1891 Wojciech rolnik
33. Schipper Mariem 1891 Laizor kupiec
34. Tabin Maria 1891 Wojciech rolnik
35. Tkacz Maria 1891 Tomasz rolnik
36. Reitknecht Rachela 1893 Chani kupcowa
         

 

 klasa 4  chłopców, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Bałut Karol 1892 Jan rolnik
2. Brudniak Józef 1891 Maciej gospodarz
w Biedaczowie
3. Burda Zygmunt 1891 Franciszek kupiec
4. Cieśla Roman 1893 Bernard leśny
w Zalesiu
5. Cisek Bronisław b. danych Józef gospodarz
6. Cisek Józef 1892 Jan rolnik
7. Decowski Józef 1891 Bonifacy szewc
8. Drzewicki Józef 1892 Marcela kupcowa
9. Dulęba Józef 1890 Maria wyrobnica
10. Figiela Józef 1893 Zachariasz
(op. Marcin Figiela-dziadek)
robotnik
w Ameryce
11. Fuchs Rubin 1891 b. danych b. danych
12. Fus Antoni 1890 Franciszek gospodarz
13. Fus Stanisław 1891 Teodor szewc
14. Fus Stanisław 1893 Klemens szewc
15. Gut Jan 1889 Walenty szewc
16. Holicki Albin 1891 Teofil szewc
17. Kiełbasa Adam 1892 op. Antoni Fus rolnik
18. Krauz Henryk 1891 Jan szewc
19. Krzyżak Władysław 1890 Ignacy kowal
20. Kuras Antoni 1888 Józef rolnik
21. Kuziara Józef b. danych Maria
(op. Jan Skoczylas)
wdowa
po rolniku
22. Leja Piotr b. danych Jan rolnik
23. Leja Franciszek 1889 Józef rolnik
24. Lorenc Stanisław 1891 Wojciech rolnik
25. Łania Józef 1892 Wojciech rolnik
26. Mach Józef 1892 op. Jan Tabin rolnik z B. Stadn.
27. Mach Józef 1893 Jędrzej kołodziej
28. Mach Jan 1893 Tomasz rolnik
29. Mach Jan 1891 Franciszek rolnik
30. Matera Józef 1892 Teofil bednarz
31. Niemiec Józef 1892 Jan rolnik
32. Niemiec Piotr 1892 Jakub rolnik
33. Panek Wojciech 1892 Jan rolnik
z Gwizdowa
34. Peszek Franciszek 1891 Jakub rolnik
35. Peszek Szczepan 1892 Katarzyna wdowa
po rolniku
36. Piechuta Maciej 1888 Maria wdowa
po rolniku z B. Stadn.
37. Rogowski Piotr b. danych Józef rolnik
38. Szpila Jan b. danych Piotr rolnik
z Biedaczowa
39. Tokarz Jan 1889 Wojciech rolnik
z Gwizdowa
40. Waniowski Stanisław b. danych Michał leśny
w Czarnej
41. Witek Stanisław 1889 Jan sekretarz gminy
42. Wnęk Józef 1892 Michał rolnik
43. Niemiec Władysław b. danych Jakub rolnik
44. Mach Józef 1889 Antoni rolnik
z Kopań
45. Wawrzaszek Gustaw 1890 Antoni tkacz
         

 

 klasa 3  chłopców, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Antosz Józef 1893 Marianna gospodyni
2. Antosz Michał 1892 Jakub tkacz
3. Babiarz Jakub 1891 Jan sukiennik
w Rakszawie
4. Beister Michał b. danych Józef gospodarz
5. Burda Jan 1893 Andrzej gospodarz
6. Burda Władysław 1892 Jędrzej gospodarz
7. Buszta Józef b. danych Wojciech gospodarz
8. Cisek Franciszek 1892 Józef gospodarz
9. Cisek Tomasz 1892 Antoni szewc
10. Cisek Władysław b. danych Katarzyna zarobnica
11. Cyburt Stanisław b. danych Franciszek gospodarz
12. Czech Jakub b. danych Zofia szewczyni
13. Dec Jan 1893 Ignacy szewc
14. Dec Józef b. danych Maria gospodyni
15. Decowski Bronisław 1893 Franciszek szewc
16. Decowski Michał 1889 Antoni gospodarz
17. Decowski Teodor 1894 Antoni szewc
18. Drzewicki Ignacy 1893 Michał leśniczy
w Husowie
19. Duda Stanisław 1891 Jan gospodarz
20. Dziurzyński Franciszek b. danych Jan szewc
21. Dziurzyński Stanisław b. danych Kajetan kowal
22. Dziurzyński Wiktor 1892 Ludwik b. danych
23. Dziurzyński Zygmunt 1892 Wojciech szewc
24. Fleszar Bronisław 1893 Józef muzykant
25. Fleszar Józef b. danych Jan b. danych
26. Foltman Antoni 1893 Antoni szewc
27. Fus Bolesław 1892 Jan szewc
28. Fus Mikołaj 1893 Teodor szewc
29. Fus Ludwik 1893 Piotr gospodarz
30. Grabowski Józef 1893 Stanisław szewc
31. Holicki Kazimierz 1893 Jakub szewc
32. Janusz Franciszek b. danych Jakub gospodarz
33. Kilian Antoni 1891 Petronela krawczyni
34. Kiełbasa Jan 1893 Antoni murarz
35. Kiełbasa Jan 1893 Mikołaj gospodarz
36. Kiełbasa Józef 1891 Antoni murarz
37. Kochman Andrzej 1888 Jan gospodarz
38. Kochman Władysław 1893 Józef rolnik
39. Kösten Naftali 1891 Izrael szczotkarz
40. Krzyżak Michał 1891 Magdalena szewczyni
41. Krzyżak Tomasz 1894 Franciszek szewc
42. Kuras Bronisław 1892 Józef gospodarz
43. Kuras Józef b. danych Franciszek gospodarz
44. Kuras Józef 1894 Józef gospodarz
45. Kuras Michał b. danych Józef gospodarz
46. Künstler Wolf b. danych Herz kasjer
47. Kuziara Józef b. danych Katarzyna gospodyni
48. Kuziara Paweł b. danych Michał tkacz
49. Kuźniarski Józef 1894 Antoni szewc
50. Lorenz Andrzej 1893 Wojciech kołodziej
         

 

 klasa 3  chłopców, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Łanucha Stanisław 1890 Jan gospodarz
w Raszawie
2. Łączyński Stanisław 1891 Józef młynarz
w Biedaczowie
3. Mach Franciszek 1893 Józef gospodarz
4. Mach Jędrzej b. danych Józef gospodarz
5. Mach Józef b. danych Michał stolarz
6. Mach Władysław 1894 Franciszek gospodarz
7. Marcinek Franciszek b. danych Ludwik gospodarz
8. Marcinek Jan 1893 Tomasz gospodarz
9. Marcinek Jan b. danych Maria gospodyni
10. Mucha Julian 1893 Józef gospodarz
11. Młynek Józef 1893 Jan szewc
12. Natoński Józef b. danych Paweł gospodarz
13. Niemiec Jan 1893 Paweł cieśla
14. Niemiec Paweł 1893 Wojciech gospodarz
15. Niemiec Stanisław 1894 Jan cieśla
16. Noga Jan 1892 Maria gospodyni
17. Opałka Michał b. danych Walenty drużnik
18. Opałka Roman b. danych Józef szewc
19. Opałka Władysław b. danych Józef szewc
20. Piechuta Jan 1889 Weronika gospodyni
21. Piestrak Antoni 1893 Tomasz gospodarz
22. Rakoczy Antoni 1894 Ludwik ślusarz
23. Rogowski Józef 1889 Jakub gospodarz
24. Sierzęga Antoni b. danych Jan tkacz
25. Śiwak Jan 1893 Antoni policjant
26. Skoczylas Józef 1893 Jan szewc
27. Skoczylas Roman 1895 Jan szewc
28. Schmied Baruch b. danych Herz handlarz
29. Stock Joachim 1890 Eliasz krawiec
30. Stybel Jan 1892 Wojciech gospodarz
31. Stopyra Jan b. danych Jan muzykant
32. Szklanny Władysław b. danych Michał kowal
w Gwizdowie
33. Szpila Jan 1891 Wincenty gospodarz
34. Szczyrba Jan b. dznych Szymon gospodarz
35. Szczyrba Józef 1893 Katarzyna tkaczka
36. Tabin Antoni 1893 Jan gospodarz
37. Tkacz Michał b. danych Wawrzyniec gospodarz
38. Tkacz Antoni b. danych Szymon gospodarz
39. Tokarz Antoni b. danych Marcin gospodarz
w Gwizdowie
40. Tokarz Wincenty b. danych Antoni gospodarz
w Brzózie Stadn.
41. Urban Antoni b. danych Jan gospodarz
42. Urban Szczepan 1892 Antoni szewc
43. Urban Wojciech b. danych Wojciech gospodarz
44. Waniowski Antoni 1894 Michał leśny
w Weryni
45. Wańczyk Julian b. danych Jan murarz
46. Wawrzaszek Andrzej b. danych Jan gospodarz
47. Wawrzaszek Józef 1893 Jan gospodarz
48. Weis Bernard b. danych Izrael młynarz
w Rakszawie
49. Witek Adolf 1891 Jan pisarz gminny
50. Woś Franciszek 1898 Piotr stolarz
51. Wróbel Władysław b. danych Józef rewizor bydła
w Brzózie Stadn.
52. Raczyński Stanisław 1891 Franciszek szewc
53. Langbaum Jakub b. danych Izaak fiakar
         

 

 klasa 3  dziewcząt, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Bałut Apolonia 1893 Jan b. danych
2. Bratspies Sara 1891 Dawid handlarz
3. Cisek Agata 1894 Antoni szewc
4. Cisek Zofia 1894 Stefan szewc
5. Czech Aniela 1892 Wojciech rolnik
6. Dec Agnieszka 1891 Szymon rolnik
7. Decowska Czesława 1893 Marcela szewczyni
8. Decowska Eleonora 1893 Szczepan szewc
9. Dec Józefa 1894 Marianna gospodyni
10. Dec Katarzyna 1891 Wojciech stolarz
11. Duda Józefa 1894 Jan gospodarz
12. Duda Wiktoria 1894 Jan gospodarz
13. Dziurzyńska Cecylia 1894 Alfred szewc
14. Feret Maria 1893 Jan murarz
15. Fleszar Aniela 1892 Michał gospodarz
16. Frączek Aniela b. danych Józef sukiennik
w Rakszawie
17. Fräutel Braucha 1891 Mozes kupiec
18. Fus Anna 1893 Wojciech szewc
19. Fus Florentyna 1891 Michał introligator
20. Jędrzejewska Stanisława 1891 Jędrzej gospodarz
21. Kochmańska Agnieszka 1889 Józef szewc
22. Kochmańska Władysława 1894 Szczepan szewc
23. Kötel Rozalia 1892 Salomon krawiec
24. Leja Helena 1892 Wojciech rolnik
25. Leja Józefa 1892 Jan rolnik
26. Lieblich Mariem b. danych Bernard kupiec
27. Mach Apolonia b. danych Józef rolnik
28. Młynek Stanisława 1892 Władysław stolarz
29. Niemiec Józefa 1894 Jakub rolnik
30. Ofentier Tauba 1891 Leib handlarz
31. Opałka Bronisława 1893 Ignacy szewc
32. Opałka Bronisława 1899 Józef szewc
33. Peleuberg Aira 1891 Salomon handlarz
34. Panek Marcela 1894 Katarzyna gospodyni
35. Pliś Bronisława b. danych Wincenty zarobnik
w Rakszawie
36. Pliś Zofia 1892 Jan tkacz
37. Rejman Zofia 1892 Marcin rolnik
38. Rogowska Maria 1891 Sebastian rolnik
w Rakszawie
39. Rogowska Bronisława 1891 Maria gospodyni
40. Rupar Magdalena 1892 Jan rolnik
41. Rutowska Marcela 1893 Maria gospodyni
42. Sendocka Joanna Zofia 1895 Stefan wachmistrz
żandarmerii
43. Stock Salka 1892 Eliasz handlarz
44. Stützel Symcha 1891 Symcha handlarka
45. Szczyrba Bronisława b. danych Szymon rolnik
46. Tabin Maria 1891 Antoni rolnik
47. Urban Salomea 1895 Wojciech rolnik
48. Wawrzaszek Helena b. danych Antoni szewc
49. Wilkenfeld Ryfka 1892 Jakub handlarz
50. Welz Łaja b. danych Markus handlarz
51. Żaba Helena 1893 Jan gospodarz
52. Burda Kazimiera b. danych Walenty gospodarz
53. Szymańska Maria b. danych Jan leśny
         

 

 klasa 2  chłopców, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Burda Jan 1894 Kazimierz szewc
2. Burda Franciszek 1893 Antoni szewc
3. Cisek Jan 1894 Roman szewc
4. Czado Franciszek 1895 Józef murarz
5. Dyrda Antoni 1895 Tomasz szewc
6. Dyrda Jan 1893 Elżbieta b. danych
7. Drzewicki Antoni 1894 Karol b. danych
8. Drzewicki Antoni 1895 Ludwik szewc
9. Drzewicki Michał 1893 Alojzy b. danych
10. Dziurzynski Michał 1895 Ignacy szewc
11. Dziurzyński Patrycjusz 1895 Michał szewc
12. Fleszar Stefan 1892 Paweł szewc
13. Fleszar Zygmunt b. danych Ignacy szewc
14. Firla Jan 1895 Stanisław kancelista
15. Filip Franciszek b. danych Antoni rolnik
16. Filip Stanisław b. danych Jan murarz
17. Giża Michał 1893 Józef rolnik
18. Gołąb Józef 1894 Maciej rolnik
19. Hirschborn Izrael 1891 Mozes szynkarz
20. Janusz Piotr 1894 Walenty rolnik
21. Jucha Józef 1891 Bartłomiej strycharz
22. Kilian Andrzej 1893 Maria b. danych
23. Karakuła Antoni 1894 Antoni tkacz
24. Karpf Efraim 1891 Laje b. danych
25. Kochman Ignacy 1893 Jan rolnik
26. Kochmański Zygmunt 1899 Władysław szewc
27. Kochman Wojciech 1894 Andrzej tkacz
28. Krauz Józef 1893 Jan rzeźnik
29. Kurek Jan 1894 Wojciech rolnik
30. Kuszaj Jan 1893 Jakub cieśla
31. Kuras Ludwik 1895 Józef rolnik
32. Kwiatek Michał 1895 Józef rolnik
33. Leja Antoni 1893 Jan szewc
34. Leja Jan 1893 Józef rolnik
35. Leja Julian ur. w Bośni Antoni
op. Tekla Leja-babka
b. danych
36. Lizak Walenty 1892 Wojciech rolnik
w Gwizdowie
37. Mach Andrzej 1892 Wojciech rolnik
38. Mach Władysław
z Gwizdowa
1893 Magdalena b. danych
39. Machalski Ignacy 1895 Władysław stolarz
40. Mois Mordechaj b. danych Izaak kupiec
41. Nowak Stanisław 1895 Szymon rolnik
42. Olszewski Józef 1894 Mikołaj szewc
43. Opałka Antoni 1893 Antoni b. danych
44. Opałka Stanisław 1893 Jan szewc
45. Papak Wojciech 1893 Józef rolnik
w Gwizdowie
46. Paweł Franciszek 1889 Wojciech rolnik
z Wólki Grodz.
47. Pszona Jan 1891 Józef rolnik
48. Rogowski Stanisław 1893 Józef rolnik
49. Ringel Joine 1891 Chaim handlarz
50. Rupar Tomasz b. danych Jan rolnik
51. Sierzęga Jakub 1893 Wojciech tkacz
52. Sowa Franciszek 1892 Andrzej rolnik
53. Słomiany Franciszek 1894 Wiktoria b. danych
54. Suszek Józef 1894 Andrzej rolnik
55. Szuberla Mikołaj 1894 Jan szewc
56. Szpila Wojciech 1893 Paweł wyrobnik
57. Tabin Paweł 1889 Maria b. danych
58. Tokarz Antoni 1894 Agnieszka
z Gwizdowa
b. danych
59. Tkacz Stanisław 1894 Michał szewc
60. Trachtenberg Jakub b. danych Herman handlarz
61. Urban Jan 1893 Antoni
z Gwizdowa
wyrobnik
62. Usyk Władysław 1892 Szczepan murarz
63. Wawrzaszek Władysław 1893 Józef rolnik
         

 

 klasa 2  dziewcząt, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Buchbinder Chaja 1891 Juda b. danych
2. Burda Maria b. danych Kazimierz b. danych
3. Burda Eleonora 1894 Franciszek b. danych
4. Cisek Helena 1894 Marcin b. danych
5. Cisek Tekla 1893 Tomasz b. danych
6. Dec Józefa b. danych Maria b. danych
7. Dec Józefa 1895 Ignacy b. danych
8. Decowska Katarzyna b. danych Bonifacy b. danych
9. Decowska Zofia b. danych Maria b. danych
10. Drzewicka Konstantyna b. danych Marcela b. danych
11. Drzewicka Zofia 1893 Józef b. danych
12. Drzewicka Maria 1894 Michał b. danych
13. Dulęba Gustawa b. danych Maria b. danych
14. Dzierga Ludwika 1894 Franciszek b. danych
15. Fensterheim Chendla b. danych Dawid b. danych
16. Filip Aniela 1892 Franciszek b. danych
17. Fleszar Maria 1892 Ludwik b. danych
18. Foltman Eleonora 1895 Tomasz b. danych
19. Foltman Kazimiera b. danych Mieczysław b. danych
20. Foltman Stefania 1894 Antoni b. danych
21. Foryt Aniela 1890 Stanisław b. danych
22. Fus Zofia 1893 Wojciech b. danych
23. Fus Franciszka 1894 Jan b. danych
24. Gersten Rachela 1894 Hersch b. danych
25. Grünfeld Hencia ur. w Rzuchowie Mozes b. danych
26. Hajduk Wanda 1894 Magdalena b. danych
27. Heizler Maria 1895 Jędrzej b. danych
28. Heizler Wiktoria 1894 Maria b. danych
29. Jędrzejowska Teofila 1892 Stanisław b. danych
30. Jockel Sara 1891 Hersch b. danych
31. Karpf Ryfka 1894 Mozes b. danych
32. Kątnik Karolina 1894 Nikodem b. danych
33. Kruk Gołda 1890 Aron Leib b. danych
34. Krzyżak Józefa 1895 Magdalena b. danych
35. Krzyżak Waleria 1892 Ignacy b. danych
36. Krzyżak Paulina 1895 b. danych b. danych
37. Kuras Józefa 1893 Jan b. danych
38. Kurek Aniela 1892 Józef b. danych
39. Kuszaj Karolina 1892 Jakub b. danych
40. Künstler Mariem 1895 b. danych b. danych
41. Kleinkopf K.... b. danych b. danych b. danych
42. Landesmann Klara 1894 Jakub b. danych
43. Leja Maria 1893 Feliks b. danych
44. Leja Józefa 1894 Jan b. danych
45. Lieblich Apolonia 1894 Rozalia b. danych
46. Łania Wiktoria 1891 Wojciech b. danych
47. Mach Domicela 1893 Józef b. danych
48. Mach Eleonora 1894 Antoni b. danych
49. Mach Honorata 1892 Maria b. danych
50. Niemiec Anna 1890 Maciej b. danych
51. Nowak Maria 1894 Jan b. danych
52. Opałka Jadwiga 1891 Andrzej b. danych
53. Piotrowska Gizela 1895 Leon b. danych
54. Rauch Chinka 1893 Mozes b. danych
55. Rothkopf Eidel b. danych Abracham b. danych
56. Rupar Katarzyna 1893 Jan b. danych
57. Schmidt Feiga 1894 Hersch b. danych
58. Stefan Katarzyna b. danych Antoni b. danych
59. Stein Reisla b. danych Samuel b. danych
60. Stein Ryfka b. danych Samuel b. danych
61. Stiefelzicher Anna b. danych Mozes b. danych
62. Stützel Chana 1894 Aron b. danych
63. Schwefel Zaja 1894 Selig b. danych
64. Kovac's Szarlotta b. danych Józef b. danych
65. Schreiber Dara 1893 Sewery b. danych
66. Szymańska Waleria 1894 Jan b. danych
67. Turosz Anna 1896 Jan b. danych
68. Ungar Zaja 1894 Chaim b. danych
69. Wagschall Race 1894 Meilech b. danych
70. Urban Genowefa b. danych b. danych b. danych
71. Wawrzaszek Julia 1895 Jędrzej b. danych
72. Woś Katarzyna 1892 Piotr b. danych
73. Wurzel Roza 1895 Salomon b. danych
74. Żaba Domicela b. danych Jan b. danych
         

 

 

 klasa 1  dziewcząt, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Antosz Józefa 1896 Józef b. danych
2. Bornbach Blima 1896 Izaak b. danych
3. Bogdań Gabriela 1896 Józef b. danych
4. Bogdań Wilchelmina 1895 Józef b. danych
5. Brandt Henia 1893 Lejzor b. danych
6. Buchbinder Klara 1896 Jozue b. danych
7. Cisek Rozalia 1896 Józef b. danych
8. Cisek Rozalia 1895 Paweł b. danych
9. Cisek Stefania 1896 Stefan b. danych
10. Cisek Julia 1896 Antoni b. danych
11. Czado Maria 1896 Ignacy b. danych
12. Czech Wiktoria 1896 Józef b. danych
13. Cisek Władysława 1894 Eliasz b. danych
14. Decowska Konstantyna 1895 Marcin b. danych
15. Decowska Stanisława 1896 Tomasz b. danych
16. Dziurzyńska Stanisława 1896 Wincenty b. danych
17. Fleszar Wiktoria 1892 Walenty b. danych
18. Falandysz Antonina 1896 Walenty b. danych
19. Fleszar Józefa 1895 Michał b. danych
20. Fleszar Stanisława b. danych Michał b. danych
21. Foltman Kazimiera 1896 Tomasz b. danych
22. Fus Józefa 1896 Jan b. danych
23. Fus Maria 1896 Teodor b. danych
24. Fus Kazimiera 1896 Jan b. danych
25. Fus Stefania 1896 Jan b. danych
26. Fus Bronisława 1894 Antoni b. danych
27. Fus Józefa 1896 Jan b. danych
28. Friedman Ryfka 1896 b. danych b. danych
29. Grzywna Maria 1894 Antoni b. danych
30. Holicka Teofila 1895 Teofil b. danych
31. Hofstetter Klara 1896 Wolf b. danych
32. Jarosz Marcela 1896 Antoni b. danych
33. Jednakiewicz Rozalia 1895 Stanisław b. danych
34. Jockiel Estera 1893 Markus b. danych
35. Karakulska Julia 1895 Jan b. danych
36. Kösten Debora 1895 Samuel b. danych
37. Karpf Mariem b. danych b. danych b. danych
38. Kochmańska Cecylia 1895 Józef b. danych
39. Königsberg Hana 1895 Hersch b. danych
40. Künstler Sara 1896 Hersch b. danych
41. Kraska Katarzyna 1893 Jan b. danych
42. Kruk Nesia 1896 Aron b. danych
43. Leja Józefa 1896 Feliks b. danych
44. Leja Paulina 1896 Adolf b. danych
45. Leja Julia 1895 Wojciech b. danych
46. Lic Franciszka 1896 Teofil b. danych
47. Mach Bronisława 1896 Józef b. danych
48. Mach Maria 1895 Franciszek b. danych
49. Niemiec Marcela 1895 Maciej b. danych
50. Marder Dina 1895 Jośka b. danych
51. Marder Feiga 1896 Izaak b. danych
52. Młynek Katarzyna 1895 Tomasz b. danych
53. Młynek Antonina 1896 Jan b. danych
54. Naróg Aniela 1896 Jan b. danych
55. Natońska Józefa 1895 Ludwik b. danych
56. Nowak Anna 1896 Jan b. danych
57. Nowak Aniela 1896 Jan b. danych
58. Niemiec Marcela 1895 Maciej b. danych
59. Niemiec Józefa 1896 Wojciech b. danych
60. Opałka Stanisława 1896 Maria b. danych
61. Panek Honorata 1896 Maria b. danych
62. Pawlik Anna 1894 Marcin b. danych
63. Piestrak Agnieszka 1895 Tomasz b. danych
64. Peszek Katarzyna 1895 Józef b. danych
65. Pszona Maria 1896 Józef b. danych
66. Rejman Maria 1896 Józef b. danych
67. Rotenberg Klara 1893 Simon b. danych
68. Sierzęga Katarzyna 1896 Jan b. danych
69. Sierzęga Zofia 1895 Wojciech b. danych
70. Słomiana Maria 1896 Franciszek b. danych
71. Słupek Józefa 1896 Antoni b. danych
72. Szpetnar Bronisława 1896 Andrzej b. danych
73. Sziper Aidla 1896 b. danych b. danych
74. Szczyrba Maria 1896 Jan b. danych
75. Szpilka Bronisława 1896 Jan b. danych
76. Szewas Fryma 1894 Diamet b. danych
77. Skoczylas Helena 1895 Tomasz b. danych
78. Turas Julia 1894 Jan b. danych
79. Tkacz Anna 1896 Tomasz b. danych
80. Tkacz Maria 1895 Józef b. danych
81. Wawrzaszek Zofia 1895 Jan b. danych
82. Wawrzaszek Marcela 1895 Antoni b. danych
83. Weissman Welka 1895 Hersch b. danych
84. Woś Katarzyna 1895 Piotr b. danych
85. Wilkenfeld Maschla 1895 Götzel b. danych
86. Weinhaus Hana 1896 Aron b. danych
87. Woś Zofia 1895 Piotr b. danych
88. Urban Maria 1895 Wojciech b. danych
89. Opałka Leona 1895 Andrzej b. danych
90. Süsapel Tauba 1895 b. danych b. danych
91. Neis Maria 1895 b. danych b. danych
92. Rupar Józefa 1895 Józef b. danych
93. Cisek Zofia 1896 Antoni b. danych
94. Fleszar Wiktoria b. danych Walenty b. danych
95. Cararz Cecylia b. danych Jan b. danych
96. Drzewicka Stanisława b. danych Walenty b. danych
97. Wawrzaszek Józefa b. danych Antoni b. danych
98. Buchsbaum Ida 1896 b. danych b. danych
         

 

 klasa 1  chłopców, gospodarz klasy: .......................
NR NAZWISKO I IMIĘ R. URODZ. IMIĘ OJCA /MATKI ZAWÓD
1. Antosz Stanisław 1894 Maciej b. danych
2. Burda Józef (starszy) 1896 Jan b. danych
3. Burda Józef (młodszy) 1896 Jan b. danych
4. Bejster Franciszek 1895 Józef b. danych
5. Burda Stanisław 1896 Franciszek b. danych
6. Brandt Jojt b. danych b. danych b. danych
7. Buchbinder Dawid 1896 Juda b. danych
8. Cisek Andrzej 1895 Franciszek b. danych
9. Cisek Jan 1895 Franciszek b. danych
10. Cisek Edward 1895 Edward b. danych
11. Cisek Jakub 1896 Stefan b. danych
12. Cisek Kazimierz 1896 op. Bronisław Wawrzaszek b. danych
13. Czech Michał 1894 Wojciech b. danych
14. Decowski Gabriel 1894 Alojzy b. danych
15. Decowski Władysław 1895 Michał b. danych
16. Drzewicki Jan 1895 Józef b. danych
17. Drzewicki Władysław 1896 Gabriel b. danych
18. Dziurzyński Zygmunt 1895 Kazimierz b. danych
19. Dobrzański Roman 1895 Julian b. danych
20. Fleszar Franciszek 1895 Paweł b. danych
21. Faust Jośka 1895 b. danych b. danych
22. Fleszar Antoni 1895 Antoni b. danych
23. Filip Ludwik 1895 Franciszek b. danych
24. Foryt Stanisław 1895 Tomasz b. danych
25. Fus Jan 1895 Wojciech b. danych
26. Frączek Franciszek 1895 Ignacy b. danych
27. Frej Michał 1895 Wojciech b. danych
28. Janusz Jan 1896 Antoni b. danych
29. Jucha Władysław 1895 b. danych b. danych
30. Janusz Franciszek 1892 Jan b. danych
31. Janusz Jan 1895 Antoni b. danych
32. Janusz Karol 1895 Andrzej b. danych
33. Kątnik Stanisław 1895 Franciszek b. danych
34. Kątnik Jan 1894 Michał b. danych
35. Kösten Izaak 1895 Izrael b. danych
36. Kösten Jankiel 1895 Heszel b. danych
37. Kiełbasa Michał 1895 Antoni b. danych
38. Kösten Izaak 1895 Samuel b. danych
39. Kochmański Florian 1896 Szczepan b. danych
40. Kochman Władysław 1895 Józef b. danych
41. Kowalski Józef 1896 Jan b. danych
42. Kowac's Józef 1896 b. danych b. danych
43. Krauz Józef 1896 Władysław b. danych
44. Krauz Franciszek 1895 Jan b. danych
45. Kuras Michał 1893 Franciszek b. danych
46. Krzyżak Kazimierz 1896 Wojciech b. danych
47. Lorenc Józef 1896 Wojciech b. danych
48. Lorenc Franciszek 1895 Jan b. danych
49. Łania Jan 1895 Jan b. danych
50. Mach Wilhelm 1896 Antoni b. danych
51. Mach Franciszek 1894 Michał b. danych
52. Mach Władysław 1894 Jan b. danych
53. Mach Franciszek 1894 Jan b. danych
54. Mach Józef 1896 Tomasz b. danych
55. Malinowski Kazimierz 1896 Karol b. danych
56. Maredus Jan 1896 Ludwik b. danych
57. Marder Mozes 1894 Jośka b. danych
58. Marcinek Władysław 1896 Tomasz b. danych
59. Młynek Józef b. danych Jan b. danych
60. Muzia Michał 1890 Antoni b. danych
61. Muzia Ignacy 1893 Antoni b. danych
62. Noga Franciszek 1895 Maria b. danych
63. Kuziara Jan 1896 Józef b. danych
64. Kuziara Tomasz 1895 Jan b. danych
65. Leja Feliks 1894 Jan b. danych
66. Opałka Kazimierz 1896 Jan b. danych
67. Opałka Stanisław 1895 Ignacy b. danych
68. Opałka Stanisław 1895 Walenty b. danych
69. Olszewski Wilhelm 1896 Mikołaj b. danych
70. Opałka Antoni 1895 Ignacy b. danych
71. Panek Andrzej 1895 Jakub b. danych
72. Offentier Abracham 1895 Lejba b. danych
73. Pliś Marcin 1893 Florian b. danych
74. Rakoczy Władysław 1896 Gabriel b. danych
75. Rejman Józef 1896 Marcin b. danych
76. Rogowski Antoni 1893 Andrzej b. danych
77. Rogowski Franciszek 1895 Jakub b. danych
78. Szklany Bronisław 1896 Michał b. danych
79. Suszek Ignacy 1896 Andrzej b. danych
80. Suszek Szczepan 1894 Michał b. danych
81. Sontag Hersch 1896 Wolf b. danych
82. Scherwas Samuel 1896 Beniamin b. danych
83. Szpilka Andrzej 1895 Franciszek b. danych
84. Ślanda Franciszek 1896 b. danych b. danych
85. Tabin Antoni 1895 Wojciech b. danych
86. Tołpa Szymon 1896 Franciszek b. danych
87. Wawrzaszek Józef 1895 Józef b. danych
88. Witek Józef 1895 Andrzej b. danych
89. Witek Szczepan 1896 Jan b. danych
90. Woś Antoni 1894 Piotr b. danych
91. Wojnar Szczepan 1896 Ambroży b. danych
92. Weinhaus Julius 1896 Aron b. danych
93. Żaba Tomasz 1894 Jan b. danych
94. Żaba Józef 1891 Józef b. danych
95. Ręczyński Franciszek 1896 Franciszek b. danych
96. Schächter Abracham 1896 Hirsch b. danych
97. Foltman Ludwik 1894 Stanisław b. danych
98. Marcinek Jan 1896 Ludwik b. danych