ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
E-dziennik
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Absolwenci
Świetlica
Stołówka
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE
Liceum Ogólnokształcące

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Materiały dydaktyczne
Informacje o przetwarzaniu danych osobowowych

ODDZIAŁY
Klasy I - III
Klasy IV - VIII

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018
Rok 2018/2019

KONTAKT
Adres:
37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.:
017 22 43 012
017 22 43 008
e-mail: sekretariat@sp1zolynia.pl
zs.zol@pro.onet.pl


Strona główna


KLASY IV - VIII



KLASA IV

Wychowawca klasy: mgr Zofia Szpila

Przewodnicząca: Maja Lorenc

Z-ca przewodniczącego: Jakub Mach

Skarbnik: Aleksandra Słupek

Sekretarz: Dawid Hader


KLASA V A

Wychowawca klasy: mgr Teresa Łuksik

Przewodniczący: Wiktor Mandela

Z-ca przewodniczącego: Karol Tkacz

Skarbnik: Emilia Giża

Sekretarz: Maja Magiel

Łącznik biblioteczny: Milena Kuras


KLASA V B

Wychowawca klasy: mgr Aurelia Bem-Wróbel

Przewodnicząca: Aleksandra Fus

Z-ca przewodniczącego: Jakub Nowak

Skarbnik: Maria Balińska

Sekretarz: Krystian Mach


KLASA V C

Wychowawca klasy: mgr Joanna Pac

Przewodniczący: Konrad Chmura

Z-ca przewodniczącego: Karolina Podolec

Skarbnik: Hanna Pokora

Sekretarz: Anna Młynek


KLASA VI A

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Nicpoń

Przewodniczący: Bartłomiej Filip

Z-ca przewodniczącego: Milena Hołota

Skarbnik: Wiktoria Turek

Sekretarz: Oliwia Łukasik

Łącznik biblioteczny: Martyna Borcz


KLASA VI B

Wychowawca klasy: mgr inż. Marek Miller

Przewodnicząca: Zuzanna Wierzbińska

Z-ca przewodniczącego: Milena Kwoszcz

Skarbnik: Dawid Frączek

Sekretarz: Wiktoria Fus

Łącznik biblioteczny: I semestr: Przemysław Cebula, II semestr: Bartosz Panek


KLASA VI C

Wychowawca klasy: mgr Paulina Niemiec

Przewodniczący: Łukasz Kulpa

Z-ca przewodniczącego: Bartosz Sroczyk

Skarbnik: Julia Mączka

Sekretarz: Dominik Wikiera

Łącznik biblioteczny: Aleksandra Siuśta


KLASA VII A

Wychowawca klasy: mgr Paweł Leja

Przewodniczący: Łukasz Filip

Z-ca przewodniczącego: Kacper Buszta

Skarbnik: Wiktoria Dec

Sekretarz: Martyna Fus


KLASA VII B

Wychowawca klasy: mgr Anna Sadecka

Przewodnicząca: Magdalena Lic

Z-ca przewodniczącego: Magadlena Nicpoń

Skarbnik: Kamil Kłak

Sekretarz: Mateusz Pokora


KLASA VIII A

Wychowawca klasy: mgr Aneta Makiel-Dudek

Przewodnicząca: Dominika Leja

Z-ca przewodniczącego: Wioleta Czech

Skarbnik: Patryk Kontek

Sekretarz: Magdalena Nykiel

Łącznik biblioteczny: Weronika Urban


KLASA VIII B

Wychowawca klasy: mgr Joanna Sobuś

Przewodniczący: Szymon Szpila

Z-ca przewodniczącego: Milena Rewer

Skarbnik: Jakub Szylar

Sekretarz i łącznik biblioteczny: Zuzanna Foryt



CZAS LEKCYJNY
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
9:50 - 10:35
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
14:35 - 15:20

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23.12.2019 - 01.01.2020
Ferie zimowe
13 - 26.01.2020
Wiosenna przerwa świąteczna
09 - 14.04.2020
Egzamin ósmoklasisty
21.04.2020 - J. polski
22.04.2020 - Matematyka
23.04.2020 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
26.06.2020
Dni wolne od zajęć dydakty.
14.10.2019
02.01.2020
03.01.2020
12.06.2020

PRZYWOZY SZKOLNE
Brzóza Stadnicka - 700
Opaleniska - 705
Zmysłówka SP - 710
Kopanie - 715
Smolarzyny - 725
Zakącie - 725, 735
Żołynia Dolna - 735

ODWOZY SZKOLNE
Brzóza Stadnicka - 1455
Kopanie - 1340, 1435
Smolarzyny - 1340, 1435
Zakącie - 1340, 1435
Opaleniska - 1340, 1435
Zmysłówka SP - 1340, 1435
Żołynia Dolna - 1340, 1435

Copyright: J. Sobuś